Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örökké egyedül lesz az aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké egyedül lesz az aki nem a saját típusához mérten keres partnert?

Figyelt kérdés

A vékony, vagy legalábbis nem kövér nők tetszenek. Viszont én 130 kg vagyok. És minden próbálkozásom ellenére nem tudok lefogyni. 15 éve szenvedek ezzel. Már az egész fiatalságom elment ezzel. A keserűség és a düh már látszik a viselkedésemen. Az egész ehhez kapcsolódik hogy nem érdemlek partnert mert szarul nézek ki.


33/F


2023. aug. 26. 11:39
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen az elmúlt 8 évben.
2023. aug. 26. 13:32
 12/25 anonim ***** válasza:
És mit tettél annak érdekében, hogy lefogyj?
2023. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Egyfolytában kalóriadeficitben tartom magam. És minden szabad napomon edzek. De azt megfigyeltem hogy minél többet kardiózók (futópad,ellipszis tréner stb) a súlyom akkor egyenes úton tovább növekszik.
2023. aug. 26. 13:38
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamit nem csinálsz jól, ezért is kellene orvosi felügyelet. De te ezt a kérdést már többször is kiirtad, szerintem.
2023. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
95%

#13


Fix, hogy nem vagy kalória deficitben. Ha abban lennél nem híznál. Valamit nagyon elszámolsz vagy rosszul mérsz.

2023. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Vagy van valami hormonális problémád, ami nincs kivizsgalva.
2023. aug. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Na akkor itt a lehetőség h tényleg hasznos válaszokat kaphass:


Este vagy amikor tudod hogy már nem eszel többet, írd le ide listaszeruen hogy mi volt a napi menü.


Nem kell mérnöki pontossággal a mennyiség, de azért ne csak annyit h "mekiben voltam" mert nem mindegy h két kicsi sajtburesz ment le vagy egy fasztudja tripla BLT Mérges Marci szezonális burger extra menü.


Ha ezt több napig tudod ide vezetni az még jobb. Így teljesen ismeretlenül lehetetlen bármit mondani arról a kalóriadeficitről.


Egy magasságot írj még le légyszi.

2023. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"Egyfolytában kalóriadeficitben tartom magam."

Biztos nem, különben fogynál. Olyan nincs, hogy valaki kalória deficitben hízik. És olyan sincs, hogy valaki nem tud lefogyni. Életmód váltás kell, nem ideiglenes diéta.

2023. aug. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17-es javaslata hasznos lehet. Ha leírod, hogy mit és mikor eszel egy nap,akkor magad számára is monitorozható, hogy vajon mitől nem tudsz lefogyni. Ebben tudunk segíteni. Több értelme van, mint 130 kínosan vékony lányok után sirankozni.
2023. aug. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 19essel. Amíg nem írod le addig csak mint vonyitjuk a magunkét és körbe körbe megyünk. Ha leírod akkor elkezdhetünk érdemben vizsgálódni.
2023. aug. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!