Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azzal jönnek hogy a nőkhöz csak önbizalom meg jó duma kell elgondolkodnak ezen?

Figyelt kérdés
Ugye az önbizalom nem jön magától, kivéve ha valaki megfelelő géneket kap, akkor tinikorától a harmincas éveiig körbenyalják és nem kell semmit tennie csak bumm össze jön ezzel, aztán azzal. Ha az ember kigyúrja magát, sikeres valami hobbiban, pénze, státusza van már is megjön az önbizalom, sajnálom de a szegény férfi nem vonzó. Mindig a pszichológussal jönnek ami amúgy ostobaság, 20 ezret fizetni egy fogd meg a kezemért? Ettől csak szegényebb leszel, tekintve hogy az összes kókler, eddig magamon sokkal többet tudtam segíteni mint bármelyik "szakember" akikhez gyerekkoromtól kezdve jártam időről időre. Szóval jah, ezt valószínűleg a fent említett gén lottó nyertesek mondják akiknek a blue pill működik.
2023. aug. 25. 20:31
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Mopsz fejű. 😆😆😆


És tényleg olyanok!

2023. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:
[link] Egyébként ez vagyok én, ez a legfrissebb fotó. Annyira nem nézek ki jól rajta mert fáradt voltam és rég voltam fodrásznál, meg nem is borotválkoztam. Átlagos vagyok szerintem.
2023. aug. 26. 20:01
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
De ha tudod, hogy szarul nézel ki... nem önbizalom az, hogy ezt fel mered rakni?
2023. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Hát, próbálok szintet lépni és jobban kinézni, mivel az én z generációm állítólag a külsőségekre megy leginkább (ezt hallom sokszor) érdemes új szabályokat elfogadni és azok szerint játszani.
2023. aug. 26. 20:04
 45/49 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de... nincs belső igényed arra, hogy egy normális képet rakj ki? Már magyarázod előre ahelyett, hogy megtartanád magadnak, vagy rendbe szednéd magad. Igénytelen.
2023. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
A kép alapjám van túlsúly, azt ledobnám és valóban rémes amilyen képet vágsz, szerintem sehogy nem 8as, de valóban az a típus vagy, aki nem csúnya, nem szép, tök átlag és kéne mellé valamit virítani, amitől észrevesznek.
2023. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:
46.81 kiló vagyok bruh, először tömegelek hogy izmot építsék mert skinnyfat vagyok, aztán leszálkásítok.
2023. aug. 26. 21:05
 48/49 A kérdező kommentje:
[link] Ez a skinnyfat, a megoldás rá az izomépítés majd szálkásítás.
2023. aug. 26. 21:05
 49/49 A kérdező kommentje:
"valóban rémes amilyen képet vágsz" Pedig itt próbáltam valami mosolyt produkálni.
2023. aug. 26. 21:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!