Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azzal jönnek hogy a nőkhöz csak önbizalom meg jó duma kell elgondolkodnak ezen?

Figyelt kérdés
Ugye az önbizalom nem jön magától, kivéve ha valaki megfelelő géneket kap, akkor tinikorától a harmincas éveiig körbenyalják és nem kell semmit tennie csak bumm össze jön ezzel, aztán azzal. Ha az ember kigyúrja magát, sikeres valami hobbiban, pénze, státusza van már is megjön az önbizalom, sajnálom de a szegény férfi nem vonzó. Mindig a pszichológussal jönnek ami amúgy ostobaság, 20 ezret fizetni egy fogd meg a kezemért? Ettől csak szegényebb leszel, tekintve hogy az összes kókler, eddig magamon sokkal többet tudtam segíteni mint bármelyik "szakember" akikhez gyerekkoromtól kezdve jártam időről időre. Szóval jah, ezt valószínűleg a fent említett gén lottó nyertesek mondják akiknek a blue pill működik.
2023. aug. 25. 20:31
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
8%

"Az egy dolog hogy rá tudnak gerjedni a szintjükre"

Tudhatnád kérdező hogy a legtöbb férfi mélyen a szintje alatt kénytelen párt választani. Csakis így jutnak párhoz és rendszeres szexhez

2023. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
85%

Az onbizalom az onismeretbol jon. A magabiztossag a tapasztalatbol.


Es itt nem a parkapcsolatkergetesrol beszelek.


164cm vagyok es 95kg megis magabiztos vagyok. Van onbizalmam es tudom h sokat erek. A felesegem mondja is h ezt szerettem meg bennem. Nem a kulsom fogta meg hanem a kisugarzasom.

2023. aug. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
86%
Nem csoda, hogy rajtad nem tudott egy szakember sem segíteni. Először neked kell akarni. Feltételezem egyik sem a te választásod volt, csak küldtek, ami szomorú. A pszichológus Veled, és nem helyetted dolgozik. Ha ezt megérted, hasznukat tudod venni.
2023. aug. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
13.Volt amelyik az enyém volt, egyszerűen semmi nem tudja a nihilt és a konstans ürességet megszüntetni, amúgy SSRI-t szedek kb 16 éves korom óta, benzóról lejöttem.
2023. aug. 25. 22:55
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
Én is kifogtam kettő rosszat, abból egynél hagytam vagyonokat, a másik iskolai volt. Nehéz jót találni, nekem nem ment anyagilag. Viszont egy kolléganőm addig járta őket, amíg nem talált egy hozzáértőt a lányának. Innen tudom, hogy érdemes keresni, ha van lehetőséged. (A példámban említett úr már nem rendel sajnos.) Nem ismerem azokat, amiket szedsz, de nem hiszem hogy olcsóbbak mint egy rendes terápia.
2023. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Én már feladtam a keresést, inkább magamon segítek. Ha a nyugtatóról (benzók) lejöttem magamtól több mint egy éve és nem hiányzik mást is megtudok oldani.
2023. aug. 25. 23:26
 17/49 anonim ***** válasza:
100%
Ez már önmagában jó ok lenne az önbizalomra.
2023. aug. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Csak rá szoktam a nikotinra aztán attól nehéz szabadulni, bár jobb mint a benzó.
2023. aug. 25. 23:29
 19/49 A kérdező kommentje:
Szerintem nem az önbizalmammal lesz itt gond hanem hogy motiválatlan vagyok emberi kapcsolatokra..
2023. aug. 25. 23:34
 20/49 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés mégis megszületett.
2023. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!