Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok "rendes" férfi lenni?

Figyelt kérdés
Külső adottságaim 1x lánynak sem vonzóak, de még csak személyiségileg is 0 vagyok. Nem szoktam random fogdosni lányok fenekét, nem ölelgetem őket véletlenszerűen, nem szivatom őket direkt és nem küldök képet a farkamról. Az ilyen srácoknak, mint én ezekszerint nem sok esélye van lányoknál. Tudom az önbizalom nagyon számít, de nekem nincs mire, sosem tetszettek 1 lánynak sem, és megértem, hogy miért. Jöhet a sok közhelyes válasz,de rajtam nem fog segíteni sokat, Amúgy nagyon jól eltudok beszélgetni lányokkal, csupán annyi a baj, hogy nek tekintenek férfinek. Ez meg nagyon idegesitő, hogy minden más jöttkent bunkónak meg van esélye. 21/F

2023. júl. 26. 09:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
90%

"Jöhet a sok közhelyes válasz,de rajtam nem fog segíteni sokat"


Mégis mi a pöcsömet vársz akkor?

2023. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Mi sem egyszerűbb! Fogdoss meg ölelgess idegen csajokat, szívasd őket, küldj képet a farkadról és legyél bunkó! Tapadni fognak a nők!
2023. júl. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
54%
Akkor változz meg külsőleg, legyél vonzóbb. Bár nem tudom hogy nézel ki, de szerintem kisfiúsan. Kezdjél gyúrni, legyen más étrended. Növessz borostát, olyan hajat vágass ami tetszik stb. Ettől az önbizalmad is fog nőni de majd a lányok is jönni fognak.
2023. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
42%

Úgy tudsz rendes férfi lenni, hogy választasz egy adottságaidnak megfelelő irányt, és kiteljesedsz benne. Ha már amúgy is lemondtál a nőkről, akkor kell, hogy legyen rengeteg szabad energiád, hát áldozd valami olyan célra, amitől értékes embernek érezheted magad.

Keress valamit, ami fontosabb a csajozásnál (tudom, hihetetlen a te helyzetedben, de) millió ilyen dolog van.

2023. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Van borostám, szakáll nélkül pedig jobban nézek ki azt mondják. Nem sportolok, de akármikor felhuzom magam 20-30x. Amin kellene azon nem lehet változtatni, fizikailag lehetetlen. Hobbim van, karrierem van, folyamatosan tanulok új dolgokat, még valami? Hasznos tanács? Engem leginkább az igazságtalanaág zavar, miért értékesebb a lányok szemébe minden börtöntöltelék tanulatlan paraszt?
2023. júl. 26. 09:40
 6/29 anonim ***** válasza:
62%

"Engem leginkább az igazságtalanaág zavar, miért értékesebb a lányok szemébe minden börtöntöltelék tanulatlan paraszt?"


Rossz nők után futsz. Akik ilyen palikra buknak, azok lelki nyomorék nők, akik sosem lesznek boldogok. Egy ilyen nővel nem akarsz hosszú távon együtt lenni, nekem elhiheted...

2023. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
56%
Ja, ha ez zavar, akkor kerülj valahogy börtönbe.
2023. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Minden nő ilyen, az a baj, én meg képtelen vagyok bunkó lenni, egyszerűen totális gát van bennem, arra, hogy egy valamit is mondjak szexel kapcsolatban
2023. júl. 26. 10:02
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Fogadd el, hogy az élet igazságtalan. Ne gyötörd magad.
2023. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
85%

"Minden nő ilyen"


Na ez volt az utolsó erőfeszítés, amit ebbe a kérdésbe fektettem...

2023. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!