Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám figyelmen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám figyelmen kívül hagyni a külsőt és a vonzalmat és csak arra koncentrálni hogy mennyire rendes egy férfi? Már nagyon magányos vagyok

Figyelt kérdés

A férfiak nem is tudjak hogy milyen szerencsések, kb 1000x több a szép nő, mint a helyes férfi…

Ha leszbikus lennék, annyi esélyem lenne..

Sajnos kiskoromtol kezdve nagyon válogatós vagyok és szinte senki nem tetszik, nem tudok esélyt adni, mert nem tudok vonzodni… mar közelebb vagyok a 30-hoz és nagyon magányos, depressziós is emiatt sajnos, ezért úgy döntöttem esélyt adok valamelyik jelentkezőnek, aki egyáltalán nem vonz fizikailag, mert tudom hogy soha nem fogok olyat talani, aki igen. A nagyszülők is azt mondjak hogy csak rendes legyen a férfi, semmi más nem számít.

A legtöbb nő is olyan férfivel van együtt, akikhez én soha nem tudnék vonzodni.. Hogy lehet kikapcsolni magunkban ezt az érzést?


2022. ápr. 10. 19:07
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos sehogy nem lehet, de mégis milyen férfira vágynál?
2022. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
92%

Nem jo ötlet. Borzalom szerelem es kemia nelkul járni valakivel aki rendes es csak azert mert rendes.

Egy idő mulva kin lesz elviselni is meg hozzanyúlni is.

2022. ápr. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
35%

Sehogy. Keresel egy prostituált férfit és vele fekszel le - vonzalom pipa.


A többire meg ott a szipiáter meg a barátok.

2022. ápr. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%
A külsőt és a vonzalmat nem lehet figyelmen kívül hagyni. Ez az egyik alappillére egy kapcsolatnak, vagy legalábbis annak hogy valaki felkeltse a figyelmed.
2022. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
80%
Hát na. De legalább 37 f incelnek van igaza, és itt a bizonyíték, hogy bizony a csajok nagyon válogatósak. Ez is valami... :D
2022. ápr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem találsz olyat, aki külsőre is vonz? Valami nagyon spéci elvárásaid vannak? Én is válogatós vagyok, de nekem külsőre tetszik nagyon sok férfi.
2022. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 Noren1989 ***** válasza:
9%
Vàlogatós fasznak...kutyàba sincs helye.
2022. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

De nem is látsz olyat, aki megfelelne, vagy aki szimpatikus?

Akkor nagyok lehetnek az elvárásaid, vagy kevés helyre jársz!

2022. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
80%

Nekem sikerült bizonyos mértékig az alábbiakkal (na nem fogok a legrondább nővel összejönni, de sikerült lejjebb vinni a lécet):

- olyan helyen ismerkedni ahol jól érzed magad, hobbi, egyebek. Ha együtt lazultok az megszépíti a màsikat

- a belső tulajdonságokra koncentrálni. Én felidézem magamban azokat az eseteket amikor szép nőnél próbàlkoztam, és kiderült mekkora belső problémái vannak.

- kerüld a médiatartalmakat amik kiemelik a másik nem jó tulajdonságait. Esetemben próbálok nem nézni ideális nőket interneten, mert ez csak felviszi az elvárásaimat.

- tudatosítani mi kell neked és mi nem kell. Pl. lehet hogy nem is annyira kell hogy magasságban/szociális státuszban/hajszínben passzoljon. Csak azokat tartsd meg amikből semmiképp nem tudsz engedni, pl. intelligencia (persze ez meg szubjektív)

- adj esélyt minél több embernek. Van ismerősöm akit megnyugtat ha minél több jelöltet pattint le, mondván "ő is válogathat". Pedig szerintem pont fordítva van, ha lepattintok valakit, ott lehet nekem túl magasak az elvárásaim, ezért legalábbis örömet biztos nem okoz.

2022. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
32%

"A férfiak nem is tudjak hogy milyen szerencsések, kb 1000x több a szép nő, mint a helyes férfi…"


Na itt van a kuty elásva és még mindig vannak akik tagadják, hogy a nőknek nem a külső az elsődleges...

[link]


NINCS 1000X több szebb nő, csak a női igények eszméletlen módon elszálltak, főleg az online társkeresés miatt.

2022. ápr. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!