Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám figyelmen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám figyelmen kívül hagyni a külsőt és a vonzalmat és csak arra koncentrálni hogy mennyire rendes egy férfi? Már nagyon magányos vagyok

Figyelt kérdés

A férfiak nem is tudjak hogy milyen szerencsések, kb 1000x több a szép nő, mint a helyes férfi…

Ha leszbikus lennék, annyi esélyem lenne..

Sajnos kiskoromtol kezdve nagyon válogatós vagyok és szinte senki nem tetszik, nem tudok esélyt adni, mert nem tudok vonzodni… mar közelebb vagyok a 30-hoz és nagyon magányos, depressziós is emiatt sajnos, ezért úgy döntöttem esélyt adok valamelyik jelentkezőnek, aki egyáltalán nem vonz fizikailag, mert tudom hogy soha nem fogok olyat talani, aki igen. A nagyszülők is azt mondjak hogy csak rendes legyen a férfi, semmi más nem számít.

A legtöbb nő is olyan férfivel van együtt, akikhez én soha nem tudnék vonzodni.. Hogy lehet kikapcsolni magunkban ezt az érzést?


2022. ápr. 10. 19:07
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
62%

#18! Szerencséd van, ha nálad működött. Én nem vagyok fent semmilyen szociális média felületen, mégis rohadtul válogatós vagyok. Ráadásul fiatal koromban még nem is voltak, de akkor is ez volt. Azóta meg, hogy találkoztam azzal, aki 100%-ban az ideálom, csak még rosszabb a helyzet.

#20! "Aztán elkezdtünk járni". Na, itt a különbség. Aki nagyon Nem jön be, azzal én sose kezdenék járni. Az igaz, hogy meg tud szépülni, én is jártam már úgy, de az sose nem direkt társkeresésnél van. Ha valakivel "muszáj" találkozni, de nem potenciális párként nézel rá, akkor egy idő után elvarázsolhat a belsővel és szépnek látod. De társkeresőn már a 2.randira se tudnék elmenni, mert ott ugye ott a nyomás, hogy mi a randi célja és abban már benne van, hogy egyszer ezzel a rondasággal le kell feküdnöm. Ez az érzés megelőzi a megszépülést. Szóval minek találkozzak vele,ha nem akarok? Nem akarom, hogy a

párom legyen.

#15

2022. ápr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
77%

21

Megértelek. Mi másfél hónapig leveleztünk és úgymond "adta magát" mindkettőnk részéről, hogy találkozzunk még. A párkapcsolat nem sült el túl jól, de a külsőről alkotott vélemény változhat. És nem kicsit, hanem nagyon.

2022. ápr. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 dregor ***** válasza:
80%
Azért néhány képet idedobhatnál, hogy milyen is az, aki neked tetszik. Csak hogy legalább legyen egy alap elképzelésünk.
2022. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
5%
Ó te szegény. Nwm jönnek az adoniszok? :)) Várjál csak..el is morzsoltam egy könnycseppet, de nehéz volt. :D
2022. ápr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Most nem az a lényeg hogy miért nem tetszik szinte senki. Eredendően nagyok az elvárásaim, nem tehetek róla. Meg nem is átlag nő vagyok aki Brad pittet akar…. Pont ez a baj, hogy nagyon sok lehetőségem lenne és látom hogy a lányok körülöttem milyen könnyen belemennek kapcsolatokba és beleőrülök hogy én miért nem vagyok ilyen és mert nem tudok en is szinte bárkinek igent mondani.

Rengeteg nő van együtt olyannal akihez nem vonzódik… most egy lölöhöz, meg kedves ferihez nekem senki ne mondja hogy vonzódnak a nők. Elhanyom magam ha csak rájuk nézek.

En tudom hogy el vagyok átkozva, ezért az élet nem engedi hogy olyan férfivel talalkozzak, aki tetszik, szóval le szeretném győzni a vonzalmat es csak arra fókuszálni hogy rendes legyen a pasi es tiszteljen. A szexet meg úgy venni hogy kötelező megcsinalni ha nem akarom többé magányos lenni.

2022. ápr. 11. 21:52
 26/39 anonim ***** válasza:
28%
Hát szerintem te leszbi vagy, vagy aszexuális, ha elhányod magad a pasiktól. Éreztél valaha szexuális vonzalmat?
2023. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
45%
Adj esélyt a jóképű, de alacsony férfiaknak is!
2023. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
61%

"le szeretném győzni a vonzalmat es csak arra fókuszálni hogy rendes legyen a pasi es tiszteljen. A szexet meg úgy venni hogy kötelező megcsinalni ha nem akarom többé magányos lenni."


Rossz ötlet. Inkább keresgélj tovább, de vonzalom nélkül ez nem megy.


(Nem vagy maximalista amúgy? Úgy általában.)


F

2023. dec. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Láttál mar olyan férfit, aki tetszett, megfogott valamivel? Volt ilyennel kapcsolatod? Szerintem nagyon sok nő válogatós, nekem is nagyon ritka, hogy valaki tetsszen, egészen kivételes dolog, pláne, hogy viszonzott legyen. Egyszer belementem olyan kapcsolatba, ahol az illető rendes volt, ugy szerettem mint embert, de testileg nem vonzott. Hiba volt! Ne csinálj ilyet. Keress tovább.
2023. dec. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

#29 Nem a kérdező vagyok, de hasonló működésű, időnként hasonló dilemmával. Azt írod, keressen tovább. Szerinted ezt meddig lehet játszani? Ő tavaly közelebb volt a 30-hoz, idén talán már be is töltötte. Én már 30-on túl vagyok, egyre kevesebb a független férfi, aki pedig mégis az, jellemzően nem véletlenül, kb. kizárt, hogy velük meglegyen a vonzalom. Akkor? Én maradok egyedül, nem tudok megtűrni magam mellett olyat, akihez nem vonzódom. De azért ez nem az a fajta egyedüllét, ami boldogít, ami kell is például két kapcsolat között regenerálódni. Ez inkább a kilátástalan típusú, elkeserítő.

Kérdező, remélem, azóta a te sorsod jobbra fordult!

2023. dec. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!