Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnám figyelmen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám figyelmen kívül hagyni a külsőt és a vonzalmat és csak arra koncentrálni hogy mennyire rendes egy férfi? Már nagyon magányos vagyok

Figyelt kérdés

A férfiak nem is tudjak hogy milyen szerencsések, kb 1000x több a szép nő, mint a helyes férfi…

Ha leszbikus lennék, annyi esélyem lenne..

Sajnos kiskoromtol kezdve nagyon válogatós vagyok és szinte senki nem tetszik, nem tudok esélyt adni, mert nem tudok vonzodni… mar közelebb vagyok a 30-hoz és nagyon magányos, depressziós is emiatt sajnos, ezért úgy döntöttem esélyt adok valamelyik jelentkezőnek, aki egyáltalán nem vonz fizikailag, mert tudom hogy soha nem fogok olyat talani, aki igen. A nagyszülők is azt mondjak hogy csak rendes legyen a férfi, semmi más nem számít.

A legtöbb nő is olyan férfivel van együtt, akikhez én soha nem tudnék vonzodni.. Hogy lehet kikapcsolni magunkban ezt az érzést?


2022. ápr. 10. 19:07
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

30as, 29-es vagyok. Tudom, milyen, de mivel én megpróbáltam, mondhatom, hogy rossz döntés volt olyan kapcsolatba belemenni, ahol nem volt meg a testi vonzalom. Vagy talán egy időszakig jó lett volna, és hamarabb kellett volna szakítanom, de én csak győzködtem magam, hogy jobb lesz. De nem lett jobb. Pont az volt a bajom nekem is, hogy ment az idő, ezért is ki akartam tartani, magamat hipnotizáltam.

Szerencsére tanultam a dologból, szakítottam, és ma már boldog házasságban élek ( csoda történt).

2023. dec. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
31: Igen, én is próbáltam, úgyhogy a tapasztalataidat semmiképp nem vitatnám, valószínűleg hasonlóak, mint az enyémek. Én nem is tudtam ezeket sokáig húzni soha, még fél évig sem bírtam egyik esetben sem. Csak ha nem történik meg az a csoda, ami esetedben igen (nem említed, hány éves korodban), akkor ez a dilemma egyre "égetőbben" jelen van. Gondolj bele, hogy ugyanitt tartasz még 40 évesen is mondjuk... Vagy 45 évesen is keresed tovább. 50 vagy, ez Magyarország, akkor ugye már "kihalni" is elkezdenek a korban passzoló férfiak. Kemény ez... Nekünk, kevésbé szerencséseknek, akikkel nem történnek csodák, szerintem eljön a pont, amikor meg kell alkudnunk. De a hogyanja az tényleg egy nagyon nehéz kérdés.
2023. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
64%
Be voltal rugva amikor ezt irtad.
2023. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
66%
Akihez nem vonzódsz, azzal semmi sem lenne igazán jó. A jóra érdemes várni.
2023. dec. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
54%

Ugyanígy vagyok, csak férfiben. Még huszonévesként igazán nem is érdekelt hogy néz ki a lány. Akit úgymond külső szemmel szépnek láttam, az megfelelt. Nem tudtam hogy van más is. Aztán találkoztam azzal

akinek a közelsége, hangja, illata, érintése azonnal izgalmat váltott ki belőlem. Már 30 felett voltam, de akkor éltem át először hasonlót. Végül nem lett az ismerkedésből semmi, de most azt érzem, többet nem tudnék visszatérni az állóvízhez. Régen azt hittem, hogy én igazán nem is vonzódom a nőkhöz, h nem izgat a meztelenség stb.. akkor tudtam meg, h de, nagyon is. Így viszont csak telnek az évek. Azokat a kapcsolatokat mikor szép szép a másik csak épp alig van kedvem hozzáérni, nem akarom. A lányoknak viszont jó ha 10%-a aki ilyen módon tetszik, és nekik is 90%-uk kapcsolatban van.

aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de ha életedben nagyon kevés férfi mozgatott meg akkor nem vagy te véletlenül demoszexuális? Vagy pont ellenkezőleg nagyon felszínes? Hiába nézegeted a többi nőt, hogy kikkel vannak együtt az ízlések eltérnek és aki neked ronda még attól másnak tetszhet. Egyáltalán nem biztos, hogy csak megalkudtak. Szerintem ezt a butaságot kéne legelőször is kiütni a fejedből mert még úgy is lehet, hogy amikor összeismerkedtek mindkettő nagyon jól nézett ki csak az idők során mint tudjuk az ember változik. De ha szereti az a nő a férfit, elfogadja ráncosan,vagy úgy, hogy felszedett magára akkor miért is ne lenne vele? Magaddal kéne foglalkozni és ismerkedni, de azt úgy nem lehet, hogy várod a minden elsöprő vonzalmat és más egyáltalán nem érdekel. Nem azt állítom, hogy akkor légy olyan férfival akitől tényleg a hányinger kerülget, de lehet ha adnál esélyt olyannak akire rá tudsz nézni okádás nélkül, jól érzed magad vele, jobban megismered ki alakulna a vonzalom is, sőt lehet maga a szerelem. Szerintem te túlságosan is görcsösen akarod a vonzalmat és annyira keresed, várod, hogy pont azért nem is jön össze. Másképp kéne viszonyulni a férfiakhoz!
aug. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Ha magányos vagy, beszélgess, ismerkedj menj társaságba vagy ahol sokan vannak. Keresd meg a régi barátaidat, ismerőseidet. Szólj a szomszédhoz vag valakihez a boltban.

Ha társat keresel, járj nyitott szemmel és szívvel. Jól nézz körül. Nem minden bokorban terem a számodra megfelelő, az igazi.

aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
72%
Az "Igazi" nem létezik, mindegyik "Igazi" akivel valaki kapcsolatban van hiszen szerelmes belé az ember és azt hiszi mindig, hogy ő az "Igazi". De ha még létezik is NEM MINDENKINEK ADATIK MEG az "Igazi". Tehát hajtani érte, hajszolni, várni rá tiszta időpocsékolás.
aug. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
32%

Csak dolgozik az evolúció. Így biztos nem lesz gyereked.

Te a férfiak azon 1%-ára hajtasz, akikre minden nő. Csak épp nem vagy annyira jó nő.

aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!