Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok "rendes" férfi lenni?

Figyelt kérdés
Külső adottságaim 1x lánynak sem vonzóak, de még csak személyiségileg is 0 vagyok. Nem szoktam random fogdosni lányok fenekét, nem ölelgetem őket véletlenszerűen, nem szivatom őket direkt és nem küldök képet a farkamról. Az ilyen srácoknak, mint én ezekszerint nem sok esélye van lányoknál. Tudom az önbizalom nagyon számít, de nekem nincs mire, sosem tetszettek 1 lánynak sem, és megértem, hogy miért. Jöhet a sok közhelyes válasz,de rajtam nem fog segíteni sokat, Amúgy nagyon jól eltudok beszélgetni lányokkal, csupán annyi a baj, hogy nek tekintenek férfinek. Ez meg nagyon idegesitő, hogy minden más jöttkent bunkónak meg van esélye. 21/F

2023. júl. 26. 09:25
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
83%

"Minden nő ilyen"

Ez a mondat önmagában válasz arra, hogy miért vagy sikertelen a nőknék és amíg így gondolkozol, teljesen jogosan néznek levegőnek.

Megnyugtatlak, nem vagy te olyan jó ember, mint amilyennek te gondolod magadat.

2023. júl. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Tapasztalatból beszélek:)) A tényeket nem én alakítom.
2023. júl. 26. 10:10
 13/29 anonim ***** válasza:
67%
"Karrierem van" :D Ez aranyos.
2023. júl. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Egyetlen közös pont van a minden nővel szerzett tapasztalatodban. Te magad.

Veled ilyen minden nő, és ehhez semmi köze annak, hogy egyébként ki máshoz vonzódnak, vagy sem. Kár a bűnözőket ide keverni, az a nők túlnyomó többségénél eleve kizáró ok.

2023. júl. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
83%
Írtad, hogy személyiséged 0, te is felismerted, lehet rajta változtatni fejleszd magad, akár egy szakember segítségével. És szerintem kezdj el sportolni, az csak jót fog tenni minden szempontból.
2023. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%

Hát nem tudom, sem nekem, sem egyik baràtnőmnek, szomszédomnak nincs börtöntöltelék, bunkó seggfogdosó férje.


Sőt, hol van egyáltalán ez a sok börtöntöltelék bunkó?


21 évesen még aztán k*rva sok tapasztalatod lehet a nők terén. De nem is értem, ha minden nő ilyen büdös proli, hogy fogdosós, bunkó bűnözők kellenek nekik, akkor nem jobb nélkülük neked?

2023. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
91%
A vagány, határozott, laza, kezdeményező és a bunkó nem ugyanaz. A nők az előbbiket kedvelik, és ahhoz még adonisznak sem kell lenni.
2023. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Jah, van karrierem nem úgy, mint itt sok embernek, én legalább nyitott vagyok az új ismeretek felé, de biztos a sok megmondó jobban tudja. Nem is fogok erre a f@s oldalra járni többet, mert ahelyett, hogy normális válaszokat kapnék, mindenki csak azthiszi ő császár és minden jobban tud, 1000x értékesebb ember leszek, mint ti összeadva. Amugy k@rva kiváncsi vagyok ki sportol itt rendszeresen, de még sport nélkül is szerintem több fekvőt tudnék lenyomni, de mindegy a hülyeséget lehet, hajtogatni. Nos szerintem meg aki nem jár egyetemre az buta? Hm ? Én is tudok okosságokat mondani, menjetek egyetemre higyjétek el jobb lesz nektek.
2023. júl. 26. 10:53
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akiknek nem lesz soha párkapcsolatuk. Az élet nem egy tündérmese, ahol mindig a jó győz, sem pedig egy romantikus film, ahol az esetlen, nyomorult, pattanásos lúzer balfék főszereplőé lesz a bombanő. Ne nézd ezeket a filmeket, ne olvasd ezeket a meséket, mert hamis reményt adnak. Ehelyett inkább arra fordítsd az energiádat, hogy el tudd fogadni a valóságot és a hibáidat kijavítani. De te nem ilyen vagy, te tipikusan olyan ember vagy, aki inkább a könnyebb utat választja és sajnálja magát és ezáltal még mélyebbre kerül a pöcegödörbe.
2023. júl. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
86%

18. Lassan közelítek az 50-hez, de többé-kevésbé mindig is sportoltam valamit. Ha tehetem most minden nap beiktatom a napjaimba.

De senkinek a kedvéért nem kell sportolnod - hogy jobban érezd magad, egészségesebb legyél, és jobban nézzél ki.

Ha az ember saját maga nem akar változtatni, akkor addig nem is fog megtörténni a változás.

Egy dolog, hogy jó formában érzed magad, v. pár gyakorlatot megtudsz csinálni, de ez nem marad így magától, no meg lehetne sokkal jobb is.

De egyszerűbb hisztizni, mint a kiírás helyett pár fekvőt nyomni.

2023. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!