Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok "rendes" férfi lenni?

Figyelt kérdés
Külső adottságaim 1x lánynak sem vonzóak, de még csak személyiségileg is 0 vagyok. Nem szoktam random fogdosni lányok fenekét, nem ölelgetem őket véletlenszerűen, nem szivatom őket direkt és nem küldök képet a farkamról. Az ilyen srácoknak, mint én ezekszerint nem sok esélye van lányoknál. Tudom az önbizalom nagyon számít, de nekem nincs mire, sosem tetszettek 1 lánynak sem, és megértem, hogy miért. Jöhet a sok közhelyes válasz,de rajtam nem fog segíteni sokat, Amúgy nagyon jól eltudok beszélgetni lányokkal, csupán annyi a baj, hogy nek tekintenek férfinek. Ez meg nagyon idegesitő, hogy minden más jöttkent bunkónak meg van esélye. 21/F

2023. júl. 26. 09:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
67%
"If you're being rejected by all the women that you approach, it's not the women!"
2023. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az a helyzet, hogy semmivel sem vagy jobb, mint azok a srácok (akiket felteszem nem is ismersz személyesen), akikről írtál.
2023. júl. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Mitől ne lennék jobb? Ismersz? Nem. Akkor? Én kérdést írok ki legalább, nem egész nap fent lógok ezen a szaron, hogy random kérdésekre válaszoljak. Rájöttem, hogy az ittei emberek véleménye egyenlő kutyaszarral, érdekes az utcán akárkit akit megkérdeztem teljesen mást mondtak. Sőt még volt olyan is aki azt mondta ez az oldal egy kalap sz@r, először nem hittem neki, mostmár igen.
2023. júl. 26. 11:35
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

A megnyilvánulásaidból látszik a hülyeséged.

Szidod az oldalt, de használod, szerinted hülyék itt az emberek, de tőlük kérdezel...

Oldd meg hát magadnak a problémádat, ha ennyire el vagy szállva magadtól. Ja, hogy az nem megy?

Meg ez a "minden nő" megnyilvánulás is sok észre vall... :)

2023. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hallottad már a "stílus maga az ember" idézetet de Buffon-tól; nos ennek nyomán olvasd vissza a hozzászólásaidat és ha nem veszed észre a problémát, akkor ideje lenne magadba nézned.

A ˇ#23-mas kommented is csak azt bizonyítja, hogy teljesen érthetően nem foglalkoznak veled a nők, hiszen a legkisebb dologra is nekiállsz sértegetni másokat.

2023. júl. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Nem én sértegettem másokat... Az itt lévő kommentelők valamiért azthiszik jobbak pedig full 5 szinttel alattam vannak legalább na császtok
2023. júl. 26. 11:47
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tagadni a tényeket, de gyerek vagy még, van időd fejlődni.
2023. júl. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hat van itt annyi problema, hogy meg 20 ev mulva is az 5 combu asszony fog teged kenyeztetni.
2023. júl. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
64%

21 évesen még fiatal vagy, majd ha 10 év múlva is itt tartasz akkor lesz okod igazán elgondolkodni a dolgokon.

A pártalálás leginkább a szerencsén múlik. Jókor kell lenni, jó helyen, jó állapotban és a megfelelő társasággal/társaságban.

Annyit tudsz tenni, hogy megpróbálod ezeket a szituációkat minél többször megteremteni, hátha az egyik sikert okoz. Nem garantált, hogy lesz valami, de minimálisan tudod növelni az esélyeid.

Ahogy azzal is, ha megpróbálsz önmagadhoz képest jobban kinézni, lazzáb lenni, jobb társasági ember lenni stb. Nyilván te tudod merre érdemes fejlődni. Ha nagyon otthon ülős, befordult vagy akkor kicsit nyitni a külvilág felé, ha szétszórt vagy akkor jobban fókuszálni bizonyos dolgokra.

Fiatalon érdemes minden lehetőséget megragadni, ekkor még semmi nem ciki, minden baromságban (nyilván azért csak bizonyos határokon belül) érdemes benne lenni, később ezek lesznek azok az élmények, amelyekről majd lehet mesélni.

Ne gondold túl a dolgokat és ne legyél túl komoly, karót nyelt, savanyú alak.

Nagyjából a szerencsén kívül a külső, a szociális készségek (mennyire vagy nagydumás) és a státusz ami számít (anyagi helyzet, karrier, baráti kör, társadalmi osztály stb).

Szóval ezeken kell fejleszteni.

2023. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!