Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiányos és depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos és depressziós vagyok. Járok pszichológushoz, de mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire elutasító másokkal? 27/N

Figyelt kérdés

Változik az életem és most is jön a váltás. Szomorú vagyok emiatt. :(


Sajnos nem tudom bevállalni, hogy ilyen munkaviszony mellett legyen mondjuk távkapcsolatom, pedig a legtőbb férfi szerint ez oké.

Csak online ismerkedem, nincs más fórumom élőben, vagy ami van, szerintem kicsit kínos és kétségbeesettnek tűnik mert nem is mennék oda barátokkal.Sosem voltam e tekintetben spontán. :( Sosem volt senkim. 27 vagyok.

A legtöbbek szerint csak az elvárások lejjebb adása segít.

Ez amiatt nem megy, mert ahogy én red flageket látok egyes férfiakban ugyanezeket látják a nőkben. Egyik mondta, hogy volt mentális beteg barátnője, neki szörnyű volt. Én megkíméltem magamtól, mert egyrészt én is depis vagyok, ő meg 1,5 órát panaszkodott nekem. Kínos volt az egész.


Volt egy másik srác, akinek nincs élete. Online barátai vannak. Én ezen terápiával átjutottam, a Covid alatt volt a gond, mert elmentek a barátaim máshová, és soha többet nem láttam őket, csak érdekkapcsolatok voltak.


Egy nagyon önbizalomhiányos sráccal beszélgettem, aki nem találkozott velem, de belém szeretett, mert úgy érezte mindenben jobb vagyok nála, csodálatos vagyok és minden amit el tudtok képzelni. Én nem vagyok egy love bombing alkat, utoljára 7 éve éreztem ilyet valaki iránt, aki nem lehetett velem, mert nem. De hogy valakinek én legyek a plátói szerelem? Hihetetlenül rosszul kezeltem ezt, és azt mondtam nem menne egy távkapcsolat és amúgy rájött hogy neki se, de nem lehet mindig csak dolgozni és kéne a magánéletemmel törődjek. De őt mindenki csak elutasítja.


És én érzem magam rosszul, pedig tudom hogy nem egy partner dolga a nagyon súlyos önértékelési zavart helyretenni. Nekem is van gondom, de ilyet férfiban nem láttam, és mondani se tudok semmit annyira rosszul látja az életét és magát. :(


A szexajánlatokat nem említem. Nem érdekelnek, nem tudok nyitni erre. :(


És nem akarom, hogy valakit lehúzzak ha nem érzem jól magam éppen, mert nem tudom ígérni, hogy nem lesznek rossz napok. 2 depressziós ember nem tudom hogyan működne együtt.



2023. aug. 5. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

Az a baj, hogyha depressziós emberekkel ismerkedsz akkor úgy jársz, mint amit leírtál.. Szerintem kevesen tudják jól kezelni a "belém szeretett" de sose látott szituációt..


Igazából szép lassan rendbe kellene, hogy hozd magad és ha ismerkedni próbálsz akkor olyannal tedd aki stabilabb..


Persze ne az legyen, hogy ráakaszkodsz a másikra, mint a leírtaknál tette a srác veled.

2023. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem sehogy. Mindkettőtöknek rossz kedve van, és önbizalom hiányosok vagytok. Ebből mégis hogy lehetne értelmes kapcsolat? Inkább egy vidám, laza csávó illene melléd.
2023. aug. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

En az ellenteted vagyok, de sosem ismerkednek depis, vagy arra hajlamos lannyal.


Egyszeruen lehuznak, magukkal rantanak a melybe.

2023. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Néha irigylem az enyhén depressziósokat hogy képesek napokat szépen takarékon depressziósan tölteni. Én 1-2 óra depresszió után meghalnék, ha nem hozom ki magam belőle. Muszáj valami motivációt találnom hogy életben maradjak. A depizgetők meg elvannak hosszú ideig is szomorkásan. A súlyos depiseket persze nem irigylem egyáltalán. Szerintem jól csinálod kérdező, beszélgess, ismerj meg embereket és menni fog.
2023. aug. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Amig a sajat eleted nem teszed rendbe, addig barkivel is fuj ossze a szel, ot is kicsinalod. Ne mastol vard a boldogsagot.
2023. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Én legalább egy beszélgetés erejéig kíváncsi lennék rád.

Esetleg ha úgy érzed írhatsz ezzel kapcsolatban, hátha nem olyan súlyos, mint ahogy leírod. Mindenkinek vannak problémái. Megoldható.

2023. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egy jó szerelem és egy utat mutató ember megváltoztatná a gondolkodás módodat ha olyan ember foglalkozna veled rengeteget akivel imádságok egymást
2023. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Imádjátok *
2023. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi miatt vagy depressziós. Itt sok kérdés szól arról, hogy az ilyen személyeket nem érti egy "normál fél" párkapcsolatban, és folyton ki akarja rángatni. Ezt arra mondom, hogy azt írod: nem tudod hogy működne együtt két depressziós. Hát szerintem jobban, mert megértik egymást. :) Ők legalább tudják, hogy ez ilyenkor mit jelent, és hogy ilyenkor mi kell a másiknak. jól tudnának bánni egymással, pont ezért. A "lehúzza egyik a másikat" pont hogy ott van, ahol különböznek.


Szerintem egy párkapcsolat lehet hogy a kedveden is javítana. A vonzalom nagyon egyéni dolog, ezt sem lehet "lejjebb adni".


Azt írod, hogy kéne törődni a magánéleteddel, nem lehet mindig dolgozni. Ez kicsit úgy hangzik, hogy jó lenne egy társ, de végülis nem olyan fontos, annyira nem gyötör meg a hiánya, elvagy így is.


De lehet hogy tévedek, és hiányzik neked.

Az önbizalomhiányod külsőre kell érteni? Mivel vagy elégedetlen? Azon nem lehet javítani?

2023. aug. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Mi a véleményed egy kis beszélgetésről egy optimista 50-es férfival?
2023. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!