Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Depressziós, bipoláris,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós, bipoláris, komplexusos, intimitástól félő, önbizalomhiányos lányt meg lehet közelíteni, vagy reménytelen?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy ilyen lányt, nagyon belészerettem, de ő nem enged magához közel senkit, mi csak egy nyári munka alkalmával dolgoztunk együtt néhány hónapig és a helyen senkivel nem ápolt túl szoros kapcsolatot,még talán nekem nyílt meg a legjobban,de mindenkivel távolságtartó volt. Néha ha feldobott állapotban volt, akkor egész intenzíven bekapcsolódott,ha mentünk többen inni,akkor ott ő ivott a legtöbbet és egész elengedte magát,de alapjáraton senkit nem enegedett magához közel. Van egy szűk baráti köre meg a családtagjai,velük nagyon szoros kapcsolatot ápol és úgy veszem le, h mást nem akar beengedni. Sok fiúval haverkodik,de ennél tovább senkivel se megy. Velem is ezt csinálja. Egyszer keres,máskor leszar és össze-vissza kiigazodni nem lehet rajta, amikor már úgy vagyok vele, h hagyom,akkor hirtelen mindig odajön hozzám, de nem direkt csinálja, csak ilyen változékony a természete. Általában nagyon fáradt, de néha van hogy pont az ellenkezője és nagyon feldobottá válik. Nem nagyon volt még rendes párkapcsolata. Senki nem elég jó neki.
2019. aug. 29. 19:34
 1/8 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Te direkt keresed magadnak a bajt? :D
2019. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Te sem leszel elég jó neki.
2019. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem mi választjuk meg, kibe szeretünk bele.
2019. aug. 29. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Rólam írtál? :D Hagyd a fenébe az asszonyt:D
2019. aug. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Számtalan ilyen lány van, úgyhogy nem hiszem, hogy rólad.


Te is itt dolgoztál a Balatonnál nyári munkán?

2019. aug. 29. 20:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nehéz lehet egy bipoláris emberrel együtt élni/lenni.

Ismerősöm nővére is bipoláris zavarral él és sajnos így kell mondanom tönkre teszi a család életét.

De mint irtad nem mi döntjül el kibe szeretünk belé.A szívrdnek nemtudsz parancsolni.De tudd,hogy ha belevágsz hatalmas terhet veszel a nyakadba és ha beléd szeret s esetleg nem bírod tovább mert egy ilyen szélsőséges hangulat változásos emberrel nagyon nehéz együtt lenni és a kedvében járni s ha esetleg elhagyod mert mar annyira kikészítt,hogy csak adsz a kapcsolatba es nem kapsz mert hidd el ha senki nem jo neki stb akkor majd teperhetsz a semmiért mert mire megnyílik neked te már idegroncs leszel és esetleg elhagyod akkor még mélyebre taszitod vissza mert nem szabad megfeletkezni a depresziorol sem.

Intimitástól fél? Sajnálom,hogy ezt kell mondanom nem akarom kedved szegni de nem sok örömed lesz ebben a kapcsolatban.

Sajnálom.

2019. aug. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem elég xar az életed nélküle?
2019. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#5 Nekem nem kellett dolgozni, idén nyáron kivételesen pihentem.


Egyébként szerintem felejtős a csaj, megbízhatatlan az ilyen, nem egyenes.

2019. aug. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!