Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom hogy fèlènk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy fèlènk, önbizalomhiányos vagy csak szimplán nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

7 éves párkapcsolat után teljesen elfelejtettem flörtölni és nem tudom miből tudható hogy tetszem e neki? Műszaki problémák miatt szerelői segítségre volt szükségem és akkor találkoztam vele. Nekem nagyon tetszik. Párszor összemosolyogtunk már a beszélgetések alatt és pár személyesebb dolgot is kérdezett tőlem (a munkámmal,barátokkal kapcsolatban) ami feltűnt és ami zavar hogy alapjáraton viszont nagyon kerüli a tekintetem.. szinte mindig lesüti a szemét vagy nèzelődik..mivel munkáskènt dolgozik nálam lehet zavarba is van hogy mindig munkasruhaba piszkosan látom? Cégen keresztül dolgozik és az ügyfele vagyok ez is gond lehet? Vagy szimplán nem tetszem neki de amikor összeakadt a tekintetünk olyan kedvesen néz rám.. Jelenleg egy másik kollégájával dolgozik nálam a következő pár napban szóval kettesben sem tudunk lenni.. és napközben én is dolgozom szóval maximum a kilincset adjuk egymásnak.

Annyit tudok hogy nincs kapcsolata és 4 évvel fiatalabb nálam. Nem akarom magam se kellemetlen helyzetbe hozni de honnan tudhatom meg hogy fèlènk e vagy szimplán nem èrdekelem?

A srác 24 éves én 28.


2019. márc. 27. 16:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyrészt te ismered ōt, a magatartásából, ahogy a környezetében viselkedik, többnyire megállapítgató, hogy milyen, ha valóban félénknek látod a viselkedése alapján, akkor nehéz lenne elvárni tōle, hogy nyomuljon egy nōre. Az ilyen emberek értékelik, ha kezdeményeznek náluk.

Bár a kezdeményezés nem azt jelenti, hogy kínosan nyomulsz, csak visszafogodtan közeledsz felé, miközben figyeled a reakcióit. Amennyiben pozitívan reagál, akkor szabad a pálya, esetleg ezekután megtörhet a jég és ō is elkezd közeledni, kimutatni, hogy akar tōled valamit. Amennyiben tetszel neki.

Annyira meg önbizalomhiányos nem lehet valaki, hogy ne mutassa ki az érzéseit, ha meg igen, akkor nem érdemes kezdeni vele.

2019. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!