Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez ember szimplán mindig arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ember szimplán mindig arra vágyik, ami nincs meg neki?

Figyelt kérdés

Mindenki arra vágyik, ami nekem megvan, én meg arra vágyom, ami mindenkinek megvan körülöttem, csak nekem nem.

Nekem anyagi téren mindenem megvan, bármit meg tudok teremteni magamnak, nincs ami ilyen téren elérhetetlen lenne számomra. Körülöttem meg mindenki ezen siránkozik, hogy erre nincs pénze, arra nincs pénz, de boldog párkapcsolata mindenkinek van a környezetemben, ami meg nekem nem volt sosem. Pedig sok lánynak tetszem, csak sajnos annak éppen sosem, akiért odavagyok. Nem tudom, hogy másoknak hogy lehet ekkora szerencséje, hogy sikerül társat találniuk. Számomra ez tűnik képtelenségnek, mert nem rajtam múlik, semmi logika,vagy teljesítmény nem segít.


2018. szept. 3. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Helyre tudod tenni a lelki életed, csak dolgozni kell rajta.
2018. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hiába teszek mindent rendbe, ha mindig sikerül olyan lányba belezúgnom, aki nem viszonozza.
2018. szept. 3. 22:39
 3/9 A kérdező kommentje:
Belém meg hiába van belezúgva több lány, ha azt meg én nem tudom viszonozni.
2018. szept. 3. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a lányba zugsz bele, hanem az elérhetetlenbe...
2018. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De vajon mi történne, ha egyszer sikerülne összejönnöm egy olyan lánnyal, aki elérhetetlen?
2018. szept. 3. 22:57
 6/9 anonim ***** válasza:
De nem fogsz, mert azok szoktak így lenni, akik valójában nem állnak készen egy kapcsolatra, és az álmodozás meg vágyódás közben megmarad a biztonságos komfortzónájuk.
2018. szept. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na de mi van ha mégis?

Végül is ha egy lány hirtelen úgy dönt, hogy mégis velem akar lenni az nem rajtam fog múlni.

2018. szept. 3. 23:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg olyanokba zúgsz bele, akik totál nem illenek hozzád.
2018. szept. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha sorozatosan rosszul választasz, az nem másokról, hanem rólad szól. Ha nem rakod rendbe a lelki bajaidat, akkor sosem jön rendbe a magánéleted. Lehet, hogy valamelyik úgy dönt, hogy pár hétre leáll veled, de ezt nem nevezhetjük kapcsolatnak, és ezt te is pontosan jól tudod.
2018. szept. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!