Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy önbizalomhiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy önbizalomhiányos pasinak helyretennétek az önbizalmát, ha tetszene nektek? Volt ilyenben részetek?

Figyelt kérdés
2017. aug. 2. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:

miért foglalkozna egy magával rendben lévő nő, egy nyámnyila magát semmire sem tartó csődtömeggel?

NEM! legalábbis az ismerkedés kezdeti szakaszán, és lényegében utána végig is, a nő fel akar nézni a férfira. tehát határozottságot vár el, férfiasságot, magabiztosságot.

Te szívesen összejönnél egy olyan lánnyal aki depis, semmi sme jó amit mondasz neki, csak szomorú állandóan? ugye hogy nem.

mindenki az életvidám laza embert keresi, nem a búvalbéleltet.

2017. aug. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
összejönnének vele, mert azzal akarnak kapcsot, aki tetszik nekik, minden körülménytől függetlenül.
2017. aug. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy ember önbizalmát csak saját maga állíthatja helyre, mások legfeljebb segédkezhetnek benne, de az igazi munka az érintett személyé...
2017. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem, mert mások önbizalmát babusgatni nem az én dolgom. Mindenki rakja helyre saját maga önbizalmát.
2017. aug. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pszichológus.

Ezt pedig nem rosszból mondom, hanem tapasztalat, hogy a mentális zavarokat nem oldja meg egy párkapcsolat. Nekem nem önbizalomhiányom van, de én sem vagyok teljesen okés lelkileg. A párkapcsolat természetesen segít rajtam, boldogít, de ahhoz, hogy végleg elháruljon a probléma, sajnos nem elég.


21/L

2017. aug. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velem van a baj, de szerintem az önbizalomhiány sok mindenből eredhet, így nem is minden esetben ugyanaz a megoldás a megszüntetésére. Az önbizalmat nem egyszerűen csak magunktól építjük fel, hanem a környezetünktől kapott visszajelzések alapján. Mi van akkor, ha az élet más területein (munka, tanulás, karrier, sport) sikeres és ezt tudja is magáról, viszont a társkeresésben eddig nem voltak igazi sikerei, vagy csak az utolsó kapcsolata sikeresen leépítette az önbizalmát?
2017. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző látja jól.
2017. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!