Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan aki önbizalomhiá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki önbizalomhiányos volt a csajozásban és most nem az? Ezt a próblémámat nem tudom megoldani! Lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 15. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Én próbáltam nem az lenni, de sajnos nem sikerült elérnem. Bár az utóbbi időben már kb érdektelen vagyok a nőkkel kapcsolatban.

Elvileg sok gyakorlással el lehet érni, meg szemléletváltozással, hogy ne törjön le a kudarc, csak játékként fogd fel az egészet. Vagyis így az önfejlesztést tudom ajánlani.

A gond csak akkor van, ha nincsen kellő akaraterőd, és nem vagy kitartó (mint ahogy én sem vagyok az sajnos) így sajnos nem lehet elérni ezt.

2016. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
Jobban jár az ember, ha beletörődik abba, hogy nem kell a nőknek. Egy idő után minden könnyebb lesz így. Igazából minél több nő utasít vissza megalázva , annál könnyebb lesz.
2016. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%

alapból ott van a gond, hogy stresszeled magad, hogy csajozás. Hagyd a francba, csak ismerkedj, érezd jól magad, tedd azt, ami boldoggá tesz! Ha valaki többet akar, észreveszed a kölcsönös vonzalmat, akkor azt úgy is eszre fogod venni :)


és persze önfejlesztés

olvass kommunikációs-önismereti témában könyveket!

2016. nov. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fogalmaznék, hogy sokat fejlődtem ilyen téren. Bár vannak ismerőseim, akkor sokkal magabiztosabbak és eredményesebbek lettek a csajozásban és mélyebbről indultak nálam. A gondolkodásmódjukat fejlesztették és ezzel párhuzamosan igyekeztek minél több tapasztalatot szerezni. Magabiztos ugye az életnek azon területén vagy, amelyben sok tapasztalatod van.
2016. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig a "Miért?" a fő kérdés. Mi az oka annak, hogy nincs önbizalmad?


Ugyanis az önbizalomhiány már valaminek az okozata és nem annak, hogy kudarcaid voltak, hiszen ha te mindennél jobban akarsz például focizni vagy kosarazni, akkor kimész és gyakorolsz órákat kapura rúgni vagy kosárra dobni.


Természetesen ha hónapok múltával sem fejlődsz semmit, akkor egy idő után válaszút elé kerülsz, hogy valójában mi is a célod az adott dologgal? A példáktól elvonatkoztatva (ahol az, hogy szeretnél bajnok lenni) a csajozásban kétféle célod lehet.


Az egyik az, hogy szerezz egy rendkívüli barátnőt, akit meg is tartasz és a tudásod egyfajta garancia arra, hogy bárhol bármikor egy héten belül fel tudsz szedni egy lányt, hogy sosem leszel papucs, sosem kényelmesedsz bele a kapcsolatba, emiatt éveken keresztül is fenn tudod tartani a tüzet és nem fog megcsalni a barátnőd, mert ő fog jobban ragaszkodni hozzád.


A másik pedig, hogy skalpokat gyűjtsél és minél több nővel ki tudd próbálni, esetleg olyanokat pipálhass ki, mint édeshármas, ázsiai nő, stb.


Egy szóval kifejezve az első a lelki oldal, a második a materiális oldal.


Ha te az első vagy, egy érzelmes, monogám srác aki egy tartós kapcsolatot szeretne, akkor az fog letörni, amikor rájössz, hogy oka van annak, hogy nehezen megy a csajozás. Bár igenis sokat, esetenként (főleg olyanoknál, akiket az anyja nevelt és nem volt előtte férfias férfiminta) rengeteget lehet tanulni, ami hasznos személyiségfejlődés. De nem szabad tőle csodát várni, mert ezek az életnek azok a területei, ahol nincsenek abszolút jó megoldások. Ugyanúgy, mint a meggazdagodással. Ott sem fogsz soha kapni abszolút tuti tippeket.


Gondolom te is hallottad már a mondást nem egyszer, hogy "ma már a lányok kezdeményeznek" meg a "ma már a lányok nyomulnak a pasikra" illetve ennek negatív kifejeződését "Elegem van már abból, hogy folyamatosan a nők nyomulnak. Mégiscsak én lennék a férfi."


Bizony akár tetszik, akár nem, a külső igenis számít. Ha neked kell egy lánynál kezdeményezni, az már régen rossz.


Gondolj csak a termékeladásra. iPhone szeretnél lenni vagy valami menő zenekar, fesztivál VIP jegye, amiért emberek milliói állnak sorban órákat és egymást tapossák, vagy lopott Jack Daniels, parfüm, amit bizonyos etnikai csoportok utcán leszólítgatva embereket próbálnak árulni nem sok sikerrel?


Ha neked kell kínálgatnod magad és csak úgy tudsz elérni eredményeket, hogy több száz lányt leszólítasz még olyat is, aki szándékosan kerüli veled a szemkontaktust, akkor igen selejtes termék vagy a húspiacon.


Az meg, hogy kiéld magad sokkal olcsóbb és megkockáztatom - minden társadalmi tévhit ellenére - még biztonságosabb is, ha prostituáltakkal csinálod. Mert ha csak összeszámolod az összes járulékos költségét annak, hogy te felveszel egy olyan stílust, ami vonzó a nők szemében, meghasonulsz önmagaddal azért, hogy tapasztalatot gyűjts...

2019. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: A gondolatmeneted hibás. Mert itt nem azért kell leszólítani 100 nőt, mert "nem jó termék" vagy. Hanem azért, mert még nem ismernek. A te példádból kiindulva az iPhone nem gagyi telefon, csak mondjuk kongóban mégsem lesz sikertermék, azt sem tudják mi az. Meg kell ismertetned velük. Ugyanez a nőknél... lehetsz bármilyen jó csávó, ha 20 éve a 4 fal között vagy, senki nem fog ismerni a környéken és a csajok nem fognak akarni. Ha mindenki ismer a környéken és rólad beszél, akkor a csajokat is érdekelni fogod.
2019. jan. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!