Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bipolaris srac, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipolaris srac, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1.5 hete dumalok egy sraccal. Penteken kezdtunk beszelgetni, feltunt akkor is hogy messengerrol eltunik fel-1 napra. Vasarnap felhivott 2 oran at dumaltunk. Bevallotta h eleg szar elete van, depresszios es bipolaris, eleg megbizhatatlan. Nagyon bejovunk egymasnak es minden mellebeszeles nelkul megdumaltuk hogy neki van pesten valakije, amivel nincs kulonosebb gondom mert en egy laza kapcsolatra vagyok (ne itelj, hogy ne iteltess). Hetfon azaz 3 nap utan talalkoztunk de csak fel orara nyilvanos helyen. Nagyon mukodott a kemia es nagyon jofej volt cuki minden ahogy kell. Aznap meg irt szivecske stb minden ok. Kedden megint tobb mint 24 orara eltunt. Szerdan is. Csutortokon irta h este felhiv mert 2 napja volt apukaja halalanak evforduloja es kicsit be van fordulva. Oke. Nem hivott es azota is 24 orakra nem elerheto de ha igen az is csak 5 percre. Csutortokon probaltam hivni nem vette fel. Vasarnap azaz ma is, semmi... Szerintetek mit csinal? Nem tudom hova tenni ezt az egeszet...

2019. jan. 13. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítéllek el, de saját magaddal baszol ki, ha összejössz egy beteg emberrel. Amúgy épp mással hempereg, azért nem elérhető.
2019. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, nem online egész nap. Ez szörnyű... Azt írod, laza kapcsolat kell, de egész nap ellenőrzöd. lol
2019. jan. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Csak amit ellenorzom hogy vegre beszeljunk a pentekrol miszerint talalkozunk. 2 perc alatt letudnam ha szoba allna velem :D
2019. jan. 13. 22:56
 4/18 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudni meg mi lesz ebbol az egeszbol. O nagyon ugy erzi en ki tudnam rantani ebbol a sok szarbol. Nem akarok igergetni neki semmit foleg igy ha 4 naponta jelentkezik fel orakra.
2019. jan. 13. 22:58
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép gondolat, de ez nem így működik.
2019. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Az nem fordult meg a fejedben hogy van még pár nője és te utolsó vagy a rangsorban?

Ha ló nincs .....

2019. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog ez neked menni kérdező.

32/f

2019. jan. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez tipikus hangulatember, én is ilyen vagyok, bár azért ennyire nem szélsőségesen, de nálam is van, hogy napokig nem megyek föl messengerre, mert nincs kedvem hozzá. Ilyenkor senkivel sincs semmi bajom, csak egész egyszerűen nem akarok másokkal kommunikálni. A csávó valszeg nagyon is kedvel téged, csak biztos épp szar passzban van, így hasznavehetetlen ezért nem tudod elérni, majd ha kijön a gödörből sztem keresni fog.


Ezt a kérdést egyébként én írtam ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én nem vagyok bipoláris, vagy legalábbis nem szorulok kezelésre, de egy enyhe módon azért jellemző rám ez az érzelmi hullámvasút. Nálam gyakoribbak a pozitív időszakok, de azért azt is tudom, milyen a gödör mélyén lenni.

2019. jan. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne kezdj vele! Keress normális pasit!
2019. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád te semmiből kirántani, ha tényleg bipoláris és depressziós. Abból mindenki csak magát tudja kirántani, sok segítséggel, és jó esetben orvossal meg gyógyszerrel. Amihez az a minimum, hogy ne csalja az egyik nőjét a másikkal, aki majd szerinte kirántja. Tehát vagy csak ezzel próbál felszedni, és semmi baja, de ezzel egyszerűen tud lerázni, mikor mással van, vagy tényleg beteg. Ebben az esetben nem ajánlok semmiféle kapcsolatot.
2019. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!