Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bipolaris srac, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bipolaris srac, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1.5 hete dumalok egy sraccal. Penteken kezdtunk beszelgetni, feltunt akkor is hogy messengerrol eltunik fel-1 napra. Vasarnap felhivott 2 oran at dumaltunk. Bevallotta h eleg szar elete van, depresszios es bipolaris, eleg megbizhatatlan. Nagyon bejovunk egymasnak es minden mellebeszeles nelkul megdumaltuk hogy neki van pesten valakije, amivel nincs kulonosebb gondom mert en egy laza kapcsolatra vagyok (ne itelj, hogy ne iteltess). Hetfon azaz 3 nap utan talalkoztunk de csak fel orara nyilvanos helyen. Nagyon mukodott a kemia es nagyon jofej volt cuki minden ahogy kell. Aznap meg irt szivecske stb minden ok. Kedden megint tobb mint 24 orara eltunt. Szerdan is. Csutortokon irta h este felhiv mert 2 napja volt apukaja halalanak evforduloja es kicsit be van fordulva. Oke. Nem hivott es azota is 24 orakra nem elerheto de ha igen az is csak 5 percre. Csutortokon probaltam hivni nem vette fel. Vasarnap azaz ma is, semmi... Szerintetek mit csinal? Nem tudom hova tenni ezt az egeszet...

2019. jan. 13. 22:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Bitos laza kapcsolatban gondolkodsz,ha már a kiszemelt szexpartnert is többszőr keresed,mintha a pasid lenne.

Azért nem jelntkezik,mert bar@tnője van,és gondolom vele van.

De már most ezerrel hívogatod,úgyhogy biztos belátja közben azt is,ha veled kezdene a lebukás veszélye hatalmasra nőne.

2019. jan. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe alaposan bele fogsz forogni én azt mondom.
2019. jan. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha laza kapcsolat kell mit érdekel hogy elmezavaros a csávó ?

Különben meg ha felteszed a kérdést akkor nem kérdés a kérdés többet. Osszeilletek.

2019. jan. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha nem komoly kapcsolatot tervezel vele, akkor miért zavar?

Hosszútávon nem biztos, hogy működne, de ha te sem arra vágysz, akkor ne ellenőrizgesd folyton.

2019. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Ha laza kapcsolatot szeretnél vele miért zavar, ha eltűnik valamennyi időre? Nekem is volt laza kapcsolatom, tehát semmi jogom elítélni téged, bár nálunk az őszinte igazság az, hogy a srác akarta inkább lazára, mint én.. Na teljesen mindegy, életem egyik legrosszabb időszaka volt, sosem mennék bele újra ilyenbe.
2019. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Nagyon, nagyon, nagyon nehéz lesz. Azáltal h. nem éred el, nem tudtok találkozni, nem tudod megismerni. Szerintem nem mellékes, h. kit engedsz magadhoz, magadra, magadba...

Ha összejön a kommunikáció, és kialakul a laza/ nyitott kapcsolat (bár fair-ebb lenne nem megcsalni=becsapni valakit hozzá), nem kizárt, h. menet közben megkedvelitek egymást. Óhatatlan, h. a végén vki. csúnyán sérülni fog :(

A kikapcsolt mobil nem mindig azt jelenti, h. mással van az ember (Én 2 napja nem tettem töltőre a mobilom, mert per pillanat nem vagyok kíváncsi arra, h. vki. hív).

Ha SOS szitu van, akkor a face-en (laptopot azért használok) megtalálnak...

Tizenévesen láttam egy filmet, amit Neked is érdemes lenne megnézni. Nem teljesen egyezik a szitu a tiétekkel, de van néhány dolog, ami nálatok is előjöhet:

[link]

2019. jan. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nincs szüksége laza kapcsolatra. Max nen mondja
2019. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Te csak egy név vagy a listáján. Ezt vagy elfogadod, meg azt is, hogy nincs közöd úgymond a dolgaihoz,és beállsz a sorba, vagy keresel egy normális csávót. Amúgy a betegség vagy igaz, vagy csak kifogás. Sehogy nem ajánlanám, hogy belebonyolódj.
2019. jan. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!