Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Önbizalomhiányos és depresszió...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önbizalomhiányos és depressziós vagyok. Járok pszichológushoz, de mit tehetnék, hogy ne legyek ennyire elutasító másokkal? 27/N

Figyelt kérdés

Változik az életem és most is jön a váltás. Szomorú vagyok emiatt. :(


Sajnos nem tudom bevállalni, hogy ilyen munkaviszony mellett legyen mondjuk távkapcsolatom, pedig a legtőbb férfi szerint ez oké.

Csak online ismerkedem, nincs más fórumom élőben, vagy ami van, szerintem kicsit kínos és kétségbeesettnek tűnik mert nem is mennék oda barátokkal.Sosem voltam e tekintetben spontán. :( Sosem volt senkim. 27 vagyok.

A legtöbbek szerint csak az elvárások lejjebb adása segít.

Ez amiatt nem megy, mert ahogy én red flageket látok egyes férfiakban ugyanezeket látják a nőkben. Egyik mondta, hogy volt mentális beteg barátnője, neki szörnyű volt. Én megkíméltem magamtól, mert egyrészt én is depis vagyok, ő meg 1,5 órát panaszkodott nekem. Kínos volt az egész.


Volt egy másik srác, akinek nincs élete. Online barátai vannak. Én ezen terápiával átjutottam, a Covid alatt volt a gond, mert elmentek a barátaim máshová, és soha többet nem láttam őket, csak érdekkapcsolatok voltak.


Egy nagyon önbizalomhiányos sráccal beszélgettem, aki nem találkozott velem, de belém szeretett, mert úgy érezte mindenben jobb vagyok nála, csodálatos vagyok és minden amit el tudtok képzelni. Én nem vagyok egy love bombing alkat, utoljára 7 éve éreztem ilyet valaki iránt, aki nem lehetett velem, mert nem. De hogy valakinek én legyek a plátói szerelem? Hihetetlenül rosszul kezeltem ezt, és azt mondtam nem menne egy távkapcsolat és amúgy rájött hogy neki se, de nem lehet mindig csak dolgozni és kéne a magánéletemmel törődjek. De őt mindenki csak elutasítja.


És én érzem magam rosszul, pedig tudom hogy nem egy partner dolga a nagyon súlyos önértékelési zavart helyretenni. Nekem is van gondom, de ilyet férfiban nem láttam, és mondani se tudok semmit annyira rosszul látja az életét és magát. :(


A szexajánlatokat nem említem. Nem érdekelnek, nem tudok nyitni erre. :(


És nem akarom, hogy valakit lehúzzak ha nem érzem jól magam éppen, mert nem tudom ígérni, hogy nem lesznek rossz napok. 2 depressziós ember nem tudom hogyan működne együtt.



2023. aug. 5. 20:30
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bármilyen hihetetlen, de egy ismerősöm kèt héttel azután, hogy kiírtam a kérdést, randira hívott. 1 hónaposak leszünk lassan! Én mindig is kedveltem őt, csak mélyen elfojtottam magamban, mert nem hittem, hogy érdekelhetem. El sem hiszem! <3 Bármeddig is tartson is ez az első szerelem számomra, nagyon hálás leszek neki mindenért. Fantasztikus ember! ^^
2023. szept. 13. 14:31
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kérdező :) Sok boldogságot nektek, neked az első szerelemhez :)
2023. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Én 28 éves pasiként sose fogok vállalható partnert találni. le is lépek az országból, mert itt nincs keresnivalóm, pedig nem is nézek ki rosszul...
2023. szept. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
12 köszönöm! Mellette igazi nőnek érzem magam végre! ^^ 13, ne add fel, párom is egyedül volt, 27 évig, mint én! Minden rendben lesz! ;)
2023. szept. 13. 19:21
 15/23 anonim ***** válasza:
dehogy lesz. ahhoz nem elég nyíltak a lányok, hogy ki lehessen robbantani a kényelmes otthonból a randi kedvéért.
2023. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
egyébként ha van szabad lány, akit ismersz, esetleg beajánlhatnál, hátha. amúgy én már elfogadtam, hogy szegény országból keresek olyat, akinek kellhetek, mert itt túl nagy a válogatás. ez európa...
2023. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ha szegényként egy faluban élsz, úgy nehéz lesz. Mi már mindketten rendezett anyagi háttérrel rendelkezünk és van annyi végzettségünk, h mindig lesz munkánk. Ez fontos a nőknek.
2023. szept. 13. 23:06
 18/23 anonim ***** válasza:
budapesti vagyok és jómódú
2023. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg egy pszichológus kell neked aki segít a személyiségfejlődésedben! :)
2023. szept. 14. 11:35
 20/23 anonim ***** válasza:
18 Ha jómódú vagy akkor tényleg keress egy jó pszichológust vagy valamilyen alternatív módszert, mert pénzért biztos hogy lehet jókat találni, csak ne legyen a pszichológus egy ripacs, hanem egy tényleg hozzáértő ember.
2023. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!