Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azzal jönnek hogy a nőkhöz csak önbizalom meg jó duma kell elgondolkodnak ezen?

Figyelt kérdés
Ugye az önbizalom nem jön magától, kivéve ha valaki megfelelő géneket kap, akkor tinikorától a harmincas éveiig körbenyalják és nem kell semmit tennie csak bumm össze jön ezzel, aztán azzal. Ha az ember kigyúrja magát, sikeres valami hobbiban, pénze, státusza van már is megjön az önbizalom, sajnálom de a szegény férfi nem vonzó. Mindig a pszichológussal jönnek ami amúgy ostobaság, 20 ezret fizetni egy fogd meg a kezemért? Ettől csak szegényebb leszel, tekintve hogy az összes kókler, eddig magamon sokkal többet tudtam segíteni mint bármelyik "szakember" akikhez gyerekkoromtól kezdve jártam időről időre. Szóval jah, ezt valószínűleg a fent említett gén lottó nyertesek mondják akiknek a blue pill működik.
2023. aug. 25. 20:31
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
20.Csak hogy rávilágtsak hogy mennyire hülyeség ez a kijelentés, önbizalma nem lesz senkinek a semmiből. A pszichológus amúgy sem oldja meg az ember anyagi gondjait, vagy az egészségügyi gondjait stb stb. Képzeld el hogy mindenki pszichológushoz szaladgálna..
2023. aug. 25. 23:37
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem oldja meg a kliens helyett. Nem is ez a dolga.
2023. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyik orvos sem gyógyul meg helyetted.
2023. aug. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvastam el az előző válaszokat.

Az önbizalom a felnőtt léthez kell. A gyerek az, aki folyton kérdez, aki helyett lépni, dönteni, intézkedni kell. Egy felnőtt párkapcsolathoz meg két db felnőtt kell jó esetben. Legalabbis, ha azt akarjuk, hogy működjön a mutatvány.

Ez olyan, mintha fel lennél háborodva, hogy a maraton lefutásához láb kell. Mindenhol van egy alap beugró. Persze, lehetsz te maratonon futó egy-két mű lábbal is, ahogy lehet párod akkor is, ha azt se tudod ki vagy, csak várhatóan nem ugyanaz lesz az élmény és az eredmény.

2023. aug. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
91%

Abban tévedsz nagyon, hogy az önbizalomról azt hiszed, csak a külső miatt lehet valakinek. Persze amiatt is lehet, egy darabig, amíg el nem kezd az illető öregedni. Akkor elkezd mindenféle csodadiétákat, tömegnövelőket szedni, hajbeültetést, ráncfelvarrást csinál, és kiderül, hogy nem is volt az önbizalom valódi.


Az önbizalomnak abból kell fakadnia, hogy valamiben fejlődsz. Ilyenkor megismered a korlátaidat, türelmet tanulsz, és megtanulsz büszkének lenni magadra.


Én borzasztó kövér voltam régen. Most megnéztem direkt, 39.8as BMI-m volt a legdagadtabb koromban. Majdnem III-as típusú elhízás. Amikor elkezdtem fogyni, és elhagytam a 90-et, még nem gondoltam rá sikerként. Aztán mikor a 80-at elhagytam, és megesküdtem, hogy többé nem lesz 8-assal kezdődő súlyom, akkor büszke lettem magamra. Megtanultam nem másokkhoz hasonlítgatni magamat, és értékelni a fejlődést. És hiába voltam még mindig elhízott (már I-es), akkor is volt önbizalmam. Amiatt, hogy teszek önmagamért. Valószínűleg aki az utcán szembejött, csak egy kövér lányt látott, de én láttam magam annál is kövérebben. Nem tudják, honnan indultam, és igazából nem is tartozom nekik magyarázattal. Még egy pozitívuma az önbizalomnak, hogy nem fog érdekelni, mit gondolnak mások.


Ha holnap elkezdesz akármit, nyelvet tanulni, főzni, sakkozni, ami érdekel - egy idő után jobb leszel benne. És büszke leszel magadra. És jól fog esni, hogy teszel magadért. És ez a fajta önbizalom nem múlik el idővel.

2023. aug. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
90%

Nem igazán érdekel, bocsi... Próbáld meg rendbe tenni magadat lelkileg. Ne azt várd hogy mások álljanak elő végtelen számú megoldással arra, hogy te hogy lehetnél sikeresebb csajozásban, aztán neked csak annyi dolgod lenne hogy válogass a megoldások közül, és kritizáld ami nem tetszik.


Építsd fel az önbizalmadat.

Pl kibszott sok panasz van arra hogy fuhuhuhuuuuu a kövér nőkben túl sok az önbizalom a semmire!! hogy képzelik ezt??? Az én szememben semmit sem érnek, de ők mégsem gyűlölik magukat!!

Na... Legyél te is ilyen. Találj magadban értéket akkor is, ha más nem tud. Egy idő után kifizetődő lesz.

2023. aug. 26. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
23%

Dehogy gondolkodnak. Nézd már meg, hogy kik írják ezt a sablonszöveget: Akik egy szép, összefüggő gondolatmenetet sem képesek végigvinni. Jellemzően itt az egymást felpontozó női gittegylet alkotja ezt a közeget.


Ha kimész az életbe, alig pár embertől fogod ezt a nevetséges dolgot hallani. És semmiképp sem olyanoktól, akik sikeresek a nőknél, ahogy olyan nőktől sem, akik értelmesek.


Az önbizalom és a jó duma ÖNMAGÁBAN SEMMIRE SEM ELÉG. Kell testi vonzalom is.

2023. aug. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
68%

27, ahogy a testi vonzalmat is cseszheted, ha tutyimutyi vagy, hebeegsz, habogsz és vért izzadva se vagy kepes normalisan viselkedni, vagy ész nélkül féltékenykedsz, veszekszel mindenen és mindenért, mert az önbizalmad annyira gyenge, hogy állandóan rettegsz, hogy otthagynak, hülyének néznek, találnak jobbat stb.

Az önbizalom a legtöbb ember számára vonzó.

Több olyan történettel találkoztam, hogy Géza megfogott azzal aki, pedig külsőre nem az esetem, vagy elmentem volna mellette az utcán, mint olyannal, hogy Géza egy önbizalom hiányos ember, aki otthon sírdogált, hogy neki milyen rossz, de olyan vonzó külsőre, hogy egyből beleszerettem.

Nem lehetetlen önbizalom nélkül párt találni, csak hegymenet, szemben egy egészséges ember életével. Mert az önbizalom hozza a jó kommunikációs készséget, a humor megnyilvánulását, a jókisugárzást, erőteljes, biztos kiállást és bizony sokszor magát a vonzalmat is.

Valóban nagyon fontos a fizikai vonzalom, csak elfelejted, hogy a szexuális vágy nem csak a külsőn áll, vagy bukik.

2023. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
90%

#28: Öhm, nem. Eleve a jó kinézetű srácok nagyon, de nagyon ritkán tutyimutyik. Ők nem random, puff, 30 évesen fognak jól kinézni, hanem eleve így szocializálódnak és már fiatalon is körülugrálják őket a lányok.

DE, bevallom, én is ismerek egy jó kinézetű tutyimutyi srácot. Hát, egyszerűen felszedik a csajok.


Az önbizalom vonzó, de mint írtam, önmagában az égvilágon semmire sem elég. Mintha azt mondanánk, hogy tök jó, hogy egy cég ad bónuszt havonta, de még így is kevés lesz a fizu egy házra. Tök jó plusz, kell, de szinte alap.


"Több olyan történettel találkoztam, hogy Géza megfogott azzal aki, pedig külsőre nem az esetem"

Én is. Tényleg. Aztán megnéztem ezeket a Gézákat. Ezek a Gézák sosem néztek ki rosszul.


"Nem lehetetlen önbizalom nélkül párt találni, csak hegymenet, szemben egy egészséges ember életével. Mert az önbizalom hozza a jó kommunikációs készséget, a humor megnyilvánulását, a jókisugárzást, erőteljes, biztos kiállást és bizony sokszor magát a vonzalmat is."

Egyébként az önbizalom ilyen jellegű túlmisztifikálást sosem értettem. NEM, az önbizalom NEM hoz automatikusan ilyeneket. Én is tök jó példa vagyok rá. Voltak olyan időszakaim, amikor semmi önbizalmam nem volt. Elég morcos voltam és nemtörődöm. Konkrétan tapadtak rám a csajok. Ezzel szemben, amikor nyugodt, kiegyensúlyozott voltam és rendben volt az önbizalmam, kb. el lettem sokszor könyvelve átlagjóskának és senki sem figyelt fel rám.


"Valóban nagyon fontos a fizikai vonzalom, csak elfelejted, hogy a szexuális vágy nem csak a külsőn áll, vagy bukik."

Ez így van, ezzel lényegében ugyanazt mondjuk. NEM CSAK ezen múlik, de EZ IS kell.

2023. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
(Azt még hozzátenném #28-as, hogy ment rád a zöld. Ritkán látni itt ilyen értelmes hozzászólást, ahol nem csak beleköt valaki a másikba és döngeti a mellét, hanem érvel.)
2023. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!