Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azzal jönnek hogy a nőkhöz csak önbizalom meg jó duma kell elgondolkodnak ezen?

Figyelt kérdés
Ugye az önbizalom nem jön magától, kivéve ha valaki megfelelő géneket kap, akkor tinikorától a harmincas éveiig körbenyalják és nem kell semmit tennie csak bumm össze jön ezzel, aztán azzal. Ha az ember kigyúrja magát, sikeres valami hobbiban, pénze, státusza van már is megjön az önbizalom, sajnálom de a szegény férfi nem vonzó. Mindig a pszichológussal jönnek ami amúgy ostobaság, 20 ezret fizetni egy fogd meg a kezemért? Ettől csak szegényebb leszel, tekintve hogy az összes kókler, eddig magamon sokkal többet tudtam segíteni mint bármelyik "szakember" akikhez gyerekkoromtól kezdve jártam időről időre. Szóval jah, ezt valószínűleg a fent említett gén lottó nyertesek mondják akiknek a blue pill működik.
2023. aug. 25. 20:31
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

"Elég morcos voltam és nemtörődöm. Konkrétan tapadtak rám a csajok."

Ez ebben a formában nem önbizalom hiány, legalábbis kívülről. Az, amit a kérdező művel, az az. Meg, amikor a srác azt se tudja, kék-e az ég, ha valaki hozzászól.

Az, ha valaki távolságtartó nagyon sok ember számára vonzó. Mert épp azt sugározza, amire utalni próbáltam. Hogy az illető teljesen jól meg van mások nélkül. Tehát döntés és cselekvés képes.

Leírok egy konkrét történetet, hogy érthetőbb legyen miről beszélek.

Van egy srác, tök cuki, lehet rá számítani, tizen éve barátok vagyunk. Mikor olyan helyzetbe kerültünk, hogy fel kellett volna hívni egy szállást, foglalni, rendesen toporgott és közölte, hogy inkább én beszéljek. Na, ő önbizalom hiányos.

Végül, huszonpár évesen talált egy lányt, akinek így is tökéletes. Erre írtam, hogy nem lehetetlen, csak hegymenet. Unokatesóm szintén ez a típus. 30 évesen lett először párja, mert mindig szerencsétlenkedik a nők közelében. Pedig humoros, jófej srác, csak ezt nem tudja megmutatni, ha épp azon görcsöl, hogy hülyének fogják nézni, meg a másik Géza mennyivel jobb pasi és Jézusom mennyien vannak itt, akik hallhatják. Egyikük se különösebben vonzó, vagy taszító külsőre. Olyanok, akik nem keltenek feltűnést.

A külső sok esetben bőven elég, ha határértéken belül van, értsd, nem tartja a másik csúnyának, ha mással meg tudja fofni a csajt a pasi. De,mivel fogja meg, ha fél megszólalni, létezni a neki tetsző nők közelében?

Szóval, szerintem az önbizalom fontosabb elem, mint a külső., mert nagyon sok tényezőt befolyásol. De, egyik se teljesen lényegtelen, ezt aláírom. Bár nem is írtam szerintem korábban se, hogy a külső nem számít.

2023. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

"Ez ebben a formában nem önbizalom hiány, legalábbis kívülről. Az, amit a kérdező művel, az az. Meg, amikor a srác azt se tudja, kék-e az ég, ha valaki hozzászól."

Attól még önbizalomhiány volt. Az értelmesebb emberek azért felfogták, hogy nem vagyok okés.

Akkor itt nem is az önbizalomról van szó, hanem a nyavajgásról. Mindjárt más dolog a 2.


A példáidnál ott van, hogy az illetőnek 30 évesen lett párja. Na, hát ez az, ami sokaknak 30 évesen sem jön el. És ez az, ami tényleg megmutatja, hogy mennyit számít a külső. 30 évet kellett várnia, hogy valakinek külsőre ÉS belsőre bejöjjön.

2023. aug. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
72%

32, nagyon nem ment át a lényeg. Sokkal előbb is lehetett volna, ha nem balf@sz. Ha meg mer nyilvánulni, ha megmutatja ki ő. Mert, ha a külsőd 12 egy tucat, akkor attól nem leszel vonzó, hogy kussban ülsz a sarokban.

Ebben az esetben is csak azért jött össze, mert feladatba volt rakva (költöztetni ment) és nem azon görcsölt, ki, mit gondol majd, ha megszólal.

De látom, mi nem leszünk egy platformon. Maradjunk annyiban, hogy egyik nélkül (önbizalom, megfelelő külső) se egyszerű a párkeresés és egy egészséges kapcsolathoz mind a vonzalom, mind az önbizalom szükséges. Mert ebben egyetértünk.

2023. aug. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
#33: Teljes mértékben átjött a lényeg, hogy te az önbizalomhoz társítasz pár tulajdonságot, ami nem egyenlő feltétlenül vele. Pl. csendesen is sokaknak van önbizalma ám.
2023. aug. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

34, szerintem ritkább az a verzió, mint aki simán csak visszahúzódó.

De, az eredmény azonos lesz. Ha valaki nem nyilvánul meg, akkor valóban kizárólag a külső marad számára.

2023. aug. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

#27

Levezetem neked, mert ilyen gyönyörű a stílusod, és sugárzik belőled a tisztelet....


Ha ronda vagy, akkor 100 nőből jó, ha van 15-20nál van valamennyi esélyed.

Ha ronda ÉS komplexusos félénk öngyűlölő kisegér vagy, akkor 100 nőből egészen pontosan 0nál van esélyed.


Senki sem mondja hogy az önbizalommal MINDEN nőt fel lehet szedni, még a modelleket is. Csak annyit, hogy önbizalom nélkül soha senkit sem lehet.

Így már klikkel, drága?

2023. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

"9.Na de milyen?"


Ja, hogy neked szépség királynő kell. És te milyen vagy?

Megint kiderül, hogy nem a nők vannak kevesen, hanem az utolsó, rónda, csóró pasi is insta modelt akar.

2023. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:
37.Azért megnézném hogy azok a nők akik arra panaszkodnak hogy csak mopsz fejű férfiak szólítják meg őket hogy néznek ki.
2023. aug. 26. 19:57
 39/49 anonim ***** válasza:

36

Itt ezek siránkozók kizárólag 1 biten tudnak gondolkodnak. Árnyalt értelmezést ne várj tőlük.

2023. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Egyébként kaptam már a fejemre többször 8-as értékelést, bár ez is szubjektív hogy kinek vagyok nyolcas.
2023. aug. 26. 19:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!