Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelenebb külsejű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejű nőként szerintetek gond, ha csak nagyon szép barátnőim vannak?

Figyelt kérdés

Ugyanis eleve nem nagyon vesznek észre a férfiak, a barátnőim társaságában pedig egyenesen láthatatlan vagyok. A két véglet vagyunk, ők hárman nagyon szépek, nőiesek, az egyikük végképp különlegesen gyönyörű. És vagyok én, akin minden előnytelen. Az arcom egyáltalán nem szép, az alakom se vonzó. És nem, se a smink, se a ruhák, se más frizurák nem tudnak segíteni. 29 évesen már túl vagyok jó pár kétségbeesett próbálkozáson, de végül elfogadtam, hogy soha nem leszek olyan vonzó, mint a barátnőim, de még az átlagtól is lejjebb vagyok. Képet ne kérjetek, mert tudom és elfogadtam a rondaságot. Mivel az élőben ismerkedés kb. lehetetlen, megpróbálkoztam a netes társkeresőkkel. Egyelőre nincsenek nagy eredmények, de adok még esélyt. Barátnőim is kedvesen bíztatnának, de ezt csak szánalomból és szeretetből teszik.

Engem viszont egyre jobban irritálnak, szinte mindennel. Például az egyikük kicsit álmosan jön a találkozásunkra, és a másik barátnőm célozgat, hogy biztos nem sokat aludt a párjával éjjel. Lassan hat éve nem feküdtem le senkivel, abban sem volt sok élvezet. Nagyon hiányzik a szex, de olyanra vágynék, hogy érezzem kívánnak. De ilyen sose volt és nem is lesz. Akik pedig nagy finnyásan szóba állnának velem egy menetre, ők lecsúszott alkoholosták, igénytelen kinézetűek, java részük ráadásul foglalt. Egyáltalán nincs arról szó, hogy magas igényeim lennének, sőt. De van az a határ, amire már én is nemet mondok.

De a barátnőim válogathatnak a férfiak terén, rendszeresen szexelnek, mindenki nézi és kívánja őket, és akkor is gyönyörűek ha éppen most keltek fel vagy le vannak izzadva stb. Tényleg szeretem őket mert jó emberek de egyre jobban megkeseredem, egyre jobban irigykedem.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha van itt hasonló előnytelen külsejű nő, milyen barátnői vannak? Hogy rak rendet magában, hogyan próbálja legyőzni az irigységet?

Köszönöm és elnézést ha hosszú lett. Már kiírni is jó volt mert ezt nyilván nem beszélhetem meg a barátnőimmel.



2023. aug. 25. 12:04
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
4%
Milyen pasinak adnál esélyt pl súlyfelesleggel rendelkezőnek?
2023. aug. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
45%

ugyan már nőként nem hiszem el hogy ne lenne legalább 1-2 átlagosan kinéző veled egykorú pasi aki ne akarna kapcsolatot veled de ha más nem szexelni.


"Akik pedig nagy finnyásan szóba állnának velem egy menetre, ők lecsúszott alkoholosták, igénytelen kinézetűek, java részük ráadásul foglalt. "


Nem ezekre gondoltam,de azért fel vet poár kérdést pl milyen az igénytelen kinézetű,ha olyanok amilyennek le írtad őket hogy a fenébe lehetnek foglaltak?

Vagy pl amit előttem írtak súlyfelesleggel rendelkezők számodra igénytelenek? Mi a határ amire azt mondod na ezt nem?

2023. aug. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
15%
Hát nagyon sajnálom hogy nem válaszolsz kérdező,megértem ha nem ismerkednél stb de azért egy elutasító üzenet nem tartott volna sokáig (kivéve ha sok üzenetet kaptál mert akkor vissza írni mindre mondjuk 20 üzenetre macerásabb). Minden jót azért!
2023. aug. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyanabban a helyzetben vagyok. Két barátnőm van, akiknek van párkapcsolatuk. Sose okozott gondot nekik az ismerkedés, a pártalálás. Nekem viszont soha nem volt senkim. Ők mar 16-17 éves koruktól kezdve megélhették mindennemű vágyaikat.

Ők nem értik a problémámat ezzel kapcsolatban. Magányos vagyok, szűz, szeretetéhes, reményvesztett. Eddig csak plátói szerelmeim voltak. Most az utolsó nagyon padlóra tett. Utoljára 18 évesen beszéltem az ilyen jellegű problémáimról nekik, mert nem értik (nem is akarják érteni). Az is veszekedéssel ért véget, akármit mondtam cáfolták.


"Jó egyedül lenni, egyedül is tudni kell élvezni az életet", aztán hazamennek a párjukhoz (az egyiknek már vőlegénye van), szopás, nyalás, szex, összebújás, együtt alvás. Én meg a párnát ölelve alszom el.


Egyszer próbáltak valakivel összehozni, aki nagyon nem tetszett, viszolyogtam tőle, majdnem a barátságunkba került.

2023. aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
91%
#33 rám is rám írtál. Azért nem ír neked vissza senki, mert nem arra vágyik egyetlen nő se, hogy gyakori kérdéseken az üzenet funkcióban letámadja őket valaki. Semmit nem tudsz rólunk, se a kérdezőről se, a vágy se nagyon lehet meg benned, hogy meg szeretnél minket ismerni. Mindenkire, aki idekommentel, ráírsz.
2023. aug. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
21%

ezt el ismerem,viszont tényleg megszeretnélek ismerni és igen tényleg rá írtam a kérdezőre is de nem jött válasz,és rád is de értelmetlen. Igen ez a gyakori de hogy más hogy tudnák kapcsolatba lépni veled ha nem itt és most üzenetben. Ha egy valaki válaszolna nem érdekelne más,ráadásul ha más nem barátságnak is nagyon örülnék ebben mi kivetni való van nem értem és soha nem is dogom.

Ha az a gond hogy átlag alatti vagyok na ezt megértem még talán azt is hogy gond az hogy több emberre is rá írtam, én sem örülnék annak ha egy nő az 1000. ként rám írna. Viszont ha komolyan érdekelne egy barátság lehetősége sőt egy leendő kapcsolat lehetősége megadnád az esélyt a dolognak. Azt megértem hogy nem akarsz átlag alattival kezdeni azt viszont nem hogy látatlanul minden háttér nélkül elítélsz.

2023. aug. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
21%
én is olyan vagyok mint te szeretetéhes és még a többi és még is elítélsz mert próbálkozni merek,merek remélni bár lassan kezdi kölni belőlem az idő a reményt.
2023. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
82%

Személy szerint az átlagos, nem kihívó kicsit fiús lányok/nők mindig bejöttek. De ez senkit nem érdekel, tudom. 😅


Keress más barátnőket, mert leírtaid alapján velük esélyed nem lesz bepasizni + nem is igazi barátaid.


F41

2023. aug. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
21%
33 nem a szex része érdekel csupán de van némi igazság abban amit írsz jobb ha feladom.
2023. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem gond, de neked kérdező úgy látszik, h igen.
2023. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!