Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelenebb külsejű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejű nőként szerintetek gond, ha csak nagyon szép barátnőim vannak?

Figyelt kérdés

Ugyanis eleve nem nagyon vesznek észre a férfiak, a barátnőim társaságában pedig egyenesen láthatatlan vagyok. A két véglet vagyunk, ők hárman nagyon szépek, nőiesek, az egyikük végképp különlegesen gyönyörű. És vagyok én, akin minden előnytelen. Az arcom egyáltalán nem szép, az alakom se vonzó. És nem, se a smink, se a ruhák, se más frizurák nem tudnak segíteni. 29 évesen már túl vagyok jó pár kétségbeesett próbálkozáson, de végül elfogadtam, hogy soha nem leszek olyan vonzó, mint a barátnőim, de még az átlagtól is lejjebb vagyok. Képet ne kérjetek, mert tudom és elfogadtam a rondaságot. Mivel az élőben ismerkedés kb. lehetetlen, megpróbálkoztam a netes társkeresőkkel. Egyelőre nincsenek nagy eredmények, de adok még esélyt. Barátnőim is kedvesen bíztatnának, de ezt csak szánalomból és szeretetből teszik.

Engem viszont egyre jobban irritálnak, szinte mindennel. Például az egyikük kicsit álmosan jön a találkozásunkra, és a másik barátnőm célozgat, hogy biztos nem sokat aludt a párjával éjjel. Lassan hat éve nem feküdtem le senkivel, abban sem volt sok élvezet. Nagyon hiányzik a szex, de olyanra vágynék, hogy érezzem kívánnak. De ilyen sose volt és nem is lesz. Akik pedig nagy finnyásan szóba állnának velem egy menetre, ők lecsúszott alkoholosták, igénytelen kinézetűek, java részük ráadásul foglalt. Egyáltalán nincs arról szó, hogy magas igényeim lennének, sőt. De van az a határ, amire már én is nemet mondok.

De a barátnőim válogathatnak a férfiak terén, rendszeresen szexelnek, mindenki nézi és kívánja őket, és akkor is gyönyörűek ha éppen most keltek fel vagy le vannak izzadva stb. Tényleg szeretem őket mert jó emberek de egyre jobban megkeseredem, egyre jobban irigykedem.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha van itt hasonló előnytelen külsejű nő, milyen barátnői vannak? Hogy rak rendet magában, hogyan próbálja legyőzni az irigységet?

Köszönöm és elnézést ha hosszú lett. Már kiírni is jó volt mert ezt nyilván nem beszélhetem meg a barátnőimmel.



2023. aug. 25. 12:04
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
77%

#2

🤣🤣

1es vagyok, de a kérdező is lehetnék! SENKIT!!!! DE SENKIT!!! az ég világon nem erdekel az eszem!!!

2023. aug. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
19%

#20:

Senki nem állította, hogy Palvin Barbi arcú nőknek lehet csak párkapcsolata!

De ha pl. itt az oldalon megkérdeznek erről férfiakat, a nagy többség rögtön azt írja, hogy az egyik legfontosabb egy nőn az az arca, aztán a teste!

Az meg ki sem derült a kérdező írásából hogy mi a gond a testével!?

Hány cm magas és hány kiló?

Erről szó sem volt!

Csak mindenki konditerembe küldené, de azt sem tudjuk hogy a testével miért elégedetlen. Erről semmit nem írt.

2023. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
65%
#22 de mindenkinek másmilyen arc jön be. Pl. nekem a barátnőim pasijai nem tetszenek, nekik meg általában azok nem, akikkel én kavarok. A pasiknál is nagy a szórás ilyen téren.
2023. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
16%

A femceleknek azert rosszabb, mert penzzel sem tudnak kompenzalni, mint a mancelek, ha moneymaxxolnak.



39F incel

2023. aug. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
91%
Nincs annál megalázóbb, mikor az új barátommal ellátogattunk az ismerőseihez egy házaspárhoz, és a barátom úgy csorgatta ott a nyálát a nőre, mintha a világon sem lennék. Pedig az m vagyok csúnya, kb mint Christina Applegate fiatal korában, de a csaj kb úgy nézett ki mint Margot Robbie. Szóval szebb, más stílus de akkor is. Nem értem ha ezek egymásra gerjednek engem miért kellett odahurcolnia? Hogy megalázzon? Ráadásul a nő sem fogta vissza magát, flörtört vele, megfogta a karját, dorombolt neki, direkt mindene kivolt a ruhaban, én meg visszafogottan voltam öltözve krves smink poló farmer, meg sem fordult a fejemben hogy ez lesz.
2023. aug. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
93%

#25 egyszer jártam egy pasival, aki testre jó volt, izmos meg minden, de arcra…maradjunk annyiban, hogy adtam neki esélyt, nem akartam felszínes lenni. Sokkal jobban nézek ki nála.


Egyszer áthívott a barátaihoz és a haverja feleségére teljesen rà volt gerjedve, lehetett érezni, szerintem titkon bele volt zúgva, mert mindig úgy beszélt róla, hogy “olyan fogsora van, mintha az angyalok faragták volna/milyen szép a bőre stb”, érted a saját barátnőjének ilyen szövegeket tol egy másik nőről xD 1 hónap után ki is dobtam. Nem véletlenül szingli még mindig így 35 felett. Remélem te is kidobtad azt a pasit, akiről írtál.

2023. aug. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
90%

26.igen persze, hogy kidobtam, szórakozzon mással. Amúgy ahányszor ezt eljátszák más nőkkel annyiszor fognak koppanni. Senki sem fogja eltűrni, hogy valaki másért van oda, és a hülyéje még csak nem is titkolja.

Én csak azért írtam le a sztorit, hogy szemlélteseem nem is kell feltétlenül csúnyának lenni ahhoz hogy megbántsanak, vagy éreztessék veled hogy nem vagy annyira jó, mint XY.

2023. aug. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
82%
#27 ja persze, én is egyébként jó nő vagyok, az említett csavónál sokkal jobb pasijaim szoktak lenni. Örülhetett volna, hogy esélyt adtam neki.
2023. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:

Próbálkoztam én is a sporttal. Súlyfelesleggel sose volt problémám, inkább az ellentéte. Túl fiús az alkatom, amit csak fokoz az arcom. Az egyik barátnőm szokott panaszkodni, hogy mekkora a segge, hát bár nekem lenne olyan alakom...

De jól írta az egyik válaszoló, hiába is lenne jó testem, a fejem, az arcom akkor is ronda lenne. Az férfiak a barátnőim arcában is szoktak gyönyörködni, és fáj a gondolat, hogy nekem ebben soha nem lesz részem.

2023. aug. 25. 18:52
 30/40 anonim ***** válasza:
4%
Plasztikán gondolkodtál?
2023. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!