Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi sok előnytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi sok előnytelen külsejű férfi hogy van esélye szép nőknél?

Figyelt kérdés

Pl valamelyik tarskerőn vagy Facebookon, egy csinos nőre napi szinten 20-30 férfi ír rá. Akkor is ha a nő már kapcsolatban van , házas akármi. És jön a sok elhízott béna lúzer vagy a másik véglet a 60 éves emberek , akik 20 éves lányokra írnak ajánlatokkal .


Miért van ez ? Ilyen sokaknak nincs semmi önképük? Én nő vagyok és van párom. De tegyük fel már idősebb lennék ! Olyan 40 körül és szingli ! Akkor se írnék rá 20 éves helyes , kigyúrt kisfiúkra.


2019. jan. 27. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

Majd meglátjuk mikor 40 leszel...

Azért írnak,mert semmi veszítenivalójuk nincs,és sose tudni.Nem tudom körülnézel-e magad körül az utcán,a való életben.De gyakran nem csak olyan párokat látni együtt,ahol mind a két fél nagyon helyes,vagy gyönyörű,vékony,sportos.Duci nő a vékony férfival,átlagosnak mondott a szépfiùval, idősebb fiatallal és így tovább.

2019. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én átlagosnak tartom magam. Sose irkáltam rá szép lányokra. Párkapcsolatba lévőre főleg nem. Elhízott nem vagyok. Csak béna ha barátnőkeresésről van szó. De én csak annyit szeretnék egy nőtől, amit én is biztosítani tudok. Legalábbis belsőre. Külsőt azt hanyagolom. Sokszor semmit nem jelent. Meg 20 éves vagyok. Miért ne ísmerkedjek a saját korosztályommal? Vagy idősebbekkel kellene? Hm?
2019. jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Aki nem akarja, hogy ráírjon mindenféle idióta, az lekorlátoza a fiókjait, vagy nem pakolja magát ki a netre.
2019. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Amiért egy csomó elhízott, lógó hasú, láncdohányos mami azt hiszi hogy neki sportos, magas, humoros jópasi jár.
2019. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Mert nem látja magát reálisan, meg mert belenevelték a hímsoviniszta haverok és ősök, hogy jaj, egy férfi egy fokkal legyen szebb az ördögnél, akkor már tök jó, egy nő legyen megtisztelve, hogy kell vkinek...


Vagy van a másik kategória, aki minden csinosann 18-28 éves nőnél bepróbálkozik, hátha van vmi önbizalomhiányos csaj, aki ráfanyalodik.

2019. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Én inkább fordítva látom. A csúnya, kövér, igénytelen nők is kizárólag a tökéletes külsejű férfiakat méltatják váálaszra a társkeresőkön.
2019. jan. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden lehetőséget meg kell ragadni.
2019. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5-ös:a számból vetted ki a szót
2019. jan. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Én férfiként sosem írtam rá ilyen nőkre. Mindig a személyes ismerkedés híve voltam.


Mondjuk szerencsém van, mert jól nézek ki, pénzem is van, és értelmes is vagyok.

2019. jan. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!