Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelenebb külsejű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejű nőként szerintetek gond, ha csak nagyon szép barátnőim vannak?

Figyelt kérdés

Ugyanis eleve nem nagyon vesznek észre a férfiak, a barátnőim társaságában pedig egyenesen láthatatlan vagyok. A két véglet vagyunk, ők hárman nagyon szépek, nőiesek, az egyikük végképp különlegesen gyönyörű. És vagyok én, akin minden előnytelen. Az arcom egyáltalán nem szép, az alakom se vonzó. És nem, se a smink, se a ruhák, se más frizurák nem tudnak segíteni. 29 évesen már túl vagyok jó pár kétségbeesett próbálkozáson, de végül elfogadtam, hogy soha nem leszek olyan vonzó, mint a barátnőim, de még az átlagtól is lejjebb vagyok. Képet ne kérjetek, mert tudom és elfogadtam a rondaságot. Mivel az élőben ismerkedés kb. lehetetlen, megpróbálkoztam a netes társkeresőkkel. Egyelőre nincsenek nagy eredmények, de adok még esélyt. Barátnőim is kedvesen bíztatnának, de ezt csak szánalomból és szeretetből teszik.

Engem viszont egyre jobban irritálnak, szinte mindennel. Például az egyikük kicsit álmosan jön a találkozásunkra, és a másik barátnőm célozgat, hogy biztos nem sokat aludt a párjával éjjel. Lassan hat éve nem feküdtem le senkivel, abban sem volt sok élvezet. Nagyon hiányzik a szex, de olyanra vágynék, hogy érezzem kívánnak. De ilyen sose volt és nem is lesz. Akik pedig nagy finnyásan szóba állnának velem egy menetre, ők lecsúszott alkoholosták, igénytelen kinézetűek, java részük ráadásul foglalt. Egyáltalán nincs arról szó, hogy magas igényeim lennének, sőt. De van az a határ, amire már én is nemet mondok.

De a barátnőim válogathatnak a férfiak terén, rendszeresen szexelnek, mindenki nézi és kívánja őket, és akkor is gyönyörűek ha éppen most keltek fel vagy le vannak izzadva stb. Tényleg szeretem őket mert jó emberek de egyre jobban megkeseredem, egyre jobban irigykedem.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha van itt hasonló előnytelen külsejű nő, milyen barátnői vannak? Hogy rak rendet magában, hogyan próbálja legyőzni az irigységet?

Köszönöm és elnézést ha hosszú lett. Már kiírni is jó volt mert ezt nyilván nem beszélhetem meg a barátnőimmel.



2023. aug. 25. 12:04
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
81%
9 vagyok, adom a 10 t. Ezt is átéltem a két barátnővel.
2023. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
94%

#3:

Hiába kondizik valaki ha az arca csúnya. Arról nem tehet, hogy mit örökölt a felmenőitől. A sminket is le kell mosni előbb vagy utóbb, nincs értelme trükközni vele. Milliós és fájdalmas plasztikai műtétekre sincs pénze mindenkinek, főleg ha az egész fejét kellene átszabatni.

Ha egy arcra csúnyább nőnek jó teste van pl. sport miatt, akkor meg előszeretettel akarják csak szexre használni. Tapasztalatból mondom.

Azzal sem menne semmire a kérdező ha csak szexre kellene mindenkinek, mert szép a teste, na de az arca....

Edzeni kizárólag az egészségemért edzenék nem azért hogy "dugható legyek", mert azok akik ösztönlény szinten vannak (akinek nem inge...) azok amúgy is csak arra használnának.

Jártam már én is úgy, hogy évekig jó voltam szexelni, de egy elkötelezett, felvállalt kapcsolatot már nem akart a másik.

Én inkább az egyedüllét mellett döntöttem, elfogadva a sorsomat.

Barátnőim is "csak" átlagos nők voltak, nem volt egyik sem kiemelkedően szép. Ők gyorsan férjhez mentek és szültek, hasonlóan átlagos férfiaknak. Ma már a családjuknak élnek.

2023. aug. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
76%

Én ugyan nem vagyok ronda, de gyönyörű se. Nőként az ember kislány kora óta azt tanulja, hogy egy lánynak/nőnek szépnek kell lenni, csinosnak, szép legyen a haja, ruhája stb. Később előtérbe kerül a test stb. A genetika lottó nyertesei azok a lányok akik 14-15 éves koruk körül elkezdenek serdülni, mellük lesz, vékony derék megmarad, lesz fenekük, szép arcuk stb és a középiskolában a fiúk elkezdenek utánuk menni. Ezeknek a lányoknak könnyű a nőies viselkedést, flörtölést, férfiakkal (fiúkkal) bánást maguktól megtanulni.


Én nem voltam ilyen szerencsés. Van egy nem annyira előnyös genetikám ami a testem illeti. Nem vészes, de nekem nem lett magamtól kerek fenekem azért dolgoznom kell. 14 évesen katasztrófa voltam. Gimi se volt sikeres. Nem is tudtam nagyon sokáig fiúkkal flörtölni, lányosan/nőiesen bánni. Én lettem a 'haver'.


Mit csinálok, hogy sikeresebb legyek? Mozgás. Hála istennek szeretem is, kikapcsol, most már ez a hobbim, látom a sikereket, motivál és lelkileg is nagyon karban tart. Sőt. Szinte kivirultam és ezt kapom vissza. A kisugárzásom SOKKAL jobb lett. És amióta fejben jobban vagyok magamat is sokkal szebbnek látom.


Neked is ajánlom, hogy ha az arcodat nem is tudod megváltoztatni, de a testedet maxold ki amennyire tudod. Nem cdak az esztétika miatt, önbizalmat ad, lelkierőt stb. Egy jó test sokat számít.


ElőnyöseBB haj, smink.


De az az igazság, hogy a kisugárzás is borzasztó sokat számít. Amíg érződik rajtad, hogy szomorú vagy, elégedetlen, stb addig ez másoknak is át fog jönni. Tudom, hogy könnyebb mondani, de tapasztalat.

2023. aug. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
76%

Szépen lepontoztátok a hármast, pedig férfifejjel azt kell mondjam a leghasznosabb tipp. A férfiak és nők is olyan szinten igénytelenek és egészségtelenek manapság, hogy egy feszes testtel és egy erős ruhatárral egyből messze átlag feletti nőnek fogsz számítani.


Ezeket felejtsd el: szoli, műköröm, 3 kiló alapozó, műszempilla stb. Viszont a bőrápolás fontos, szép haj is sokat tud dobni az összképen. Ha nincs valami testi fogyatékosságod, akkor csak dolgozni kell a megjelenéseden. Amúgy ez utóbbiért is szokták az ilyen jellegű posztokat lepontozni. Panaszkodás az megy éjjel nappal, viszont ha tenni is kéne valamita cél érdekében akkor az már fúj.

2023. aug. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%
#12 Ezt most nem értem, pont az a baj hogy lehet bármennyire jó a személyiséged, ha szexuálisan nem vagy vonzó, akkor nem lesz párkapcsolatod. Erre te magad leírod, hogy a csúnya arc, jó test a legtöbb férfi számára szexuálisan vonzó. Innentől ha csak arra kellesz, akkor más bajok vannak, nem a megjelenéssel volt a probléma.
2023. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
0%

Ķérlek , küldj képet!

Privátban


Köszönöm!

2023. aug. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
59%

#12 de ha legalább szexre kellene pasiknak, már az is jobb, mint a semmi. Lassan hat éve nem szexelt a kérdező. Én már 2 hónap kihagyás után lemegyek az Instantba és felszedetem magam egy izmos 20 éves sráccal xd Fél évet nem bírnék ki szex nélkül, nemhogy hatot. Ja és attól, hogy sok pasi csak megdugna, még lehetsz szép arcú is. Alapból sok pasi csak dugni akar nőkkel, főleg tizen-huszonévesen.


Egy jó testű csúnya arcú nő is simán be tud pasizni. Persze jó eséllyel nem 10/10-es pasija lesz, de nem is fog szüzen meghalni.

2023. aug. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
74%

#17:

De vannak olyan nők akinek nem a szex a legfontosabb, hanem a normális párkapcsolat, ahol a lelki kapcsolódás is fontos a szex mellett.

Én pl. érzelmek nélkül nem szexelek.

Tudom vannak nők akik szét tudják választani a szexuális gerjedést és az érzelmeiket. Én nem vagyok ilyen. És ha 10 évig nem szexelek ez miatt, akkor annyi. De én már nem vagyok fiatal (fiatalabb koromban is így volt).

Az emberek különbözőek, eleve nem mindenkinek egyforma a libidója.

És bizony van akit zavar ha nem egy társat látnak benne csak egy dugópajtit. Van aki kapva kap egy egy alkalmon hogy szexelhessen (ezzel sincs semmi baj) és van aki komoly párkapcsolatban gondolkodik, és nem izgatja ha a jó teste miatt szexre "elvinnék".

Gondolom a kérdező sem csak szexet akarna.

2023. aug. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
46%

A problémádat átérzem, de csak azért, mert a barátnőid szebbek, a te esélyeid még nem romlanak.

Arra sokkal kisebb az esélyed, hogy egy hozzád képest daliás, sokkal helyesebb férfival jössz össze, de nem nulla.

Mindenesetre a barátnőidnek is megvan biztos a maga baja, ne irigykedj rájuk, és ne dobd őket csak azért, mert szerinted te kevésbé vagy vonzó.

Majd jön valaki, akinek te leszel a mindene. A szépek is megszenvednek, mire egy jó és tartós kapcsolat összejön nekik.

Kitartás es legyél pozitív!

2023. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
23%
#18 kapcsolatra is sokkal nagyobb esélye lenne, ha legalább az alakján dolgozna, ha már arcán nem tud. Évek óta járok kondiba és nem egy csúnya arcú nő jár oda (nem bunkóságból írom, de hát tényleg nem valami szépek), mégis mindnek van pasija, sőt, többnek babája is. Ne tegyünk már úgy, mintha csak Palvin Barbi arcú nőknek lehetne elfogadható külsejű pasija, már kihalt volna az emberiség, ha így lenne.
2023. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!