Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelenebb külsejű nőként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejű nőként szerintetek gond, ha csak nagyon szép barátnőim vannak?

Figyelt kérdés

Ugyanis eleve nem nagyon vesznek észre a férfiak, a barátnőim társaságában pedig egyenesen láthatatlan vagyok. A két véglet vagyunk, ők hárman nagyon szépek, nőiesek, az egyikük végképp különlegesen gyönyörű. És vagyok én, akin minden előnytelen. Az arcom egyáltalán nem szép, az alakom se vonzó. És nem, se a smink, se a ruhák, se más frizurák nem tudnak segíteni. 29 évesen már túl vagyok jó pár kétségbeesett próbálkozáson, de végül elfogadtam, hogy soha nem leszek olyan vonzó, mint a barátnőim, de még az átlagtól is lejjebb vagyok. Képet ne kérjetek, mert tudom és elfogadtam a rondaságot. Mivel az élőben ismerkedés kb. lehetetlen, megpróbálkoztam a netes társkeresőkkel. Egyelőre nincsenek nagy eredmények, de adok még esélyt. Barátnőim is kedvesen bíztatnának, de ezt csak szánalomból és szeretetből teszik.

Engem viszont egyre jobban irritálnak, szinte mindennel. Például az egyikük kicsit álmosan jön a találkozásunkra, és a másik barátnőm célozgat, hogy biztos nem sokat aludt a párjával éjjel. Lassan hat éve nem feküdtem le senkivel, abban sem volt sok élvezet. Nagyon hiányzik a szex, de olyanra vágynék, hogy érezzem kívánnak. De ilyen sose volt és nem is lesz. Akik pedig nagy finnyásan szóba állnának velem egy menetre, ők lecsúszott alkoholosták, igénytelen kinézetűek, java részük ráadásul foglalt. Egyáltalán nincs arról szó, hogy magas igényeim lennének, sőt. De van az a határ, amire már én is nemet mondok.

De a barátnőim válogathatnak a férfiak terén, rendszeresen szexelnek, mindenki nézi és kívánja őket, és akkor is gyönyörűek ha éppen most keltek fel vagy le vannak izzadva stb. Tényleg szeretem őket mert jó emberek de egyre jobban megkeseredem, egyre jobban irigykedem.

Azt szeretném kérdezni, hogy ha van itt hasonló előnytelen külsejű nő, milyen barátnői vannak? Hogy rak rendet magában, hogyan próbálja legyőzni az irigységet?

Köszönöm és elnézést ha hosszú lett. Már kiírni is jó volt mert ezt nyilván nem beszélhetem meg a barátnőimmel.



2023. aug. 25. 12:04
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%

Mintha magamat olvasnám! Ugyanez! Szép nőnek lenni, a letezés teljesen más dimenzioja


33 N.

2023. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%

Hátfigyi, azt tudod csinálni hogy kihozod a legtöbbet a helyzetből. Ha valóban olyan ronda vagy mint írod, akkor neked az intellektuális szinten kell partnert találnod.

Tehát képezd magad, menj el kerekasztal beszélgetésekre, próbálj kitűnni az eszeddel, hidd el lesz potenciális partner akinek ez nagyon is befog jönni, ezáltal te is vonzó leszel.

30/N

2023. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
57%
Nem hiszem el, hogy kondizással ne tudnád legalább az alakodat egy 8/10-es szintre felturbózni. Nem keseregni kell, hanem változtatni.
2023. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

Igen, sajnos ez hátrány. A férfiakat meg nem a nő intellektusa hozza lázba elsősorban, hanem az idomai. Tapasztalat. Nagyon kevés az, aki komolyan értékelné, hogy okos egy nő.

Egyedül kellene ismerkedned, nem a barátnőkkel.

2023. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
33%

Hasonló vagyok csak nekem rossz bnőim voltak.

Együtt nőttünk fel, innen a barátság.

Alapvetően szebbek de tesznek is róla. Ha nekem csak egy valamim(pl felsőm vagy ruhám van)ami szexi azt kölcsönkérik es nem adják vissza. Ha kitalálok vmi uj sminket leutánozzák már másnap, ha szoknyába megyek hizzájuk direkt ők is szoknyát vesznek fel halemegyünk, nehogy véletlenül is én tetszek meg valakinek es nem ök(annak ellenére is hogy nekik több éves komoly kapcsolatuk van mindig)


Ezen kívül minden egyes pasimmal "túlkedvesek", mondhatnám flörtnek is és nem egyszer megesett hogy egy pasim nekik kezdett udvarolni mert azt hitte esélyes is (közben a csajoknak ez csak agotining volt lerázzák a pasijaima magukrol)

Egy barátom volt csak aki elmondta nekem azt hogy a hátam mögött a bnőm nyomult rá. Az összes többi pasim titkolta ezeket holott tudtam mivel ismerem őket.


Igazábol nem is a bnőimben vagyok csalodva(de értelemszeruen már nem tartok velük kapcsolatot még bőven felnőve is felnőtten gyerekes anyaként is ezt csinálják), hanem a pasikban.

Ma is olyan párom van, aki a bnőimnek egy csettintés lenne. Tudom hogy viszonozna flörtöt is stb. Holott azt mondja lehet bárki bármilyen akkor is én kellek neki kócosan is álmos fejjel is ha felszedtem is. (De azért mellettem szemez másokkal)


Nem a bnőkmre haragszom nem vagyok.irígy sem. Hanem hogy egy pasi nincs a földön aki őszintén szeretne?


(Amikor egy pasim elmondta hogy ráment a bnőm, az maradt egyetlen pasi azóta is. Ha en 50 pasival járnék, mind az 50 kokettálna a hátam mögött a bnőimmel. Talán 100 bol 1 az aki korrekt velem. Na ez az elszomorító elkeserítő. És még ronda sem vagyok, csak én alacsonyabb szolidabb nem az a műszempillás fekete hosszu haju r.bancos kedves dumás csaj, mint ők, hanem az a szolid ártatlanabb cendesebb szőke alacsonyka vékony típus)


Mondhatnám a legjobb bnök lennének amúgy egy életre (mert bajban ott vannak számithatok rájuk együtt sírunk nevetunk évtizedeken is át egy életen is át)a pasik miatt nem működik csak semmi.

2023. aug. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos ebben van igazság. Emlékszem, egy elhízott kolléganőm is azzal hívta strandolni egy barátnőjét, hogy "én kövér vagyok, mellettem sokkal könnyebben észre vesznek téged a férfiak".
2023. aug. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%
*egotuning
2023. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
Részben, de nem kell neked velük együtt ismerkedni.
2023. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
95%
Én csunya nem vagyok, de mióta az igen szep barátnőim nélkül forgolodom, van sikerem a férfiaknál. Előtte mindig a két barátnőm érdekelte a jó pasikat, most végre én. Edzőtermi, munkahelyről kiinduló, lakhelyemen alakult kapcsolatok ezek.élőben a barátnőid nélkül kéne valahová eljárnod.
2023. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
78%
De nem csak ismerkedésnél hanem ha kapcsolatod van abba sem kell öket beavatni mert azzal a kapcsolatnak lőttek is amior a párod nyála rájuk csorog:( es ezzel a keppel kéne élni:(
2023. aug. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!