Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ezek közül melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezek közül melyek számotokra a legnagyobb "redflagek"? Nők, van akire itt egyik sem igaz?

Figyelt kérdés

Próbáljátok kiemelni annak a három-ötnek a sorszámát, amelyek nektek komoly kizáró okok egy nőben! Ha több van a listáról, arról is beszélhettek.


1) Dohányzik

2) Gyakran bulizik

3) Aranyásó, haszonleső

4) Munkája miatt kevés a szabadideje

5) "Alantas"-nak számító melója van, pl. takarítónő vagy dohányboltos

6) Műmelle van/feltöltött szája

7) Az exén nem igazán van még túl

8) Gyermeke van

9) Elég sok férfival volt már együtt (mondjuk kétszerese, ahány nővel te voltál)

10) Mániákus kutyás vagy macskás

11) Pénzért mutogatta magát a neten

12) Nagy hiteltartozásai vannak

13) Nagyon sok a fiúbarátja

14) Csalta már meg a párját

15) Pletykafészek, sz*rkavaró, tett már tönkre baráti kapcsolatokat

16) Sznob, aki lenézi az egyszerű embereket

17) Fideszes/konzervatív, minimum 3 gyereket akar

18) Liberális/Feminista

19) Mentális zavara van, pl. enyhe autizmus, nárcisztikus, antiszoc

20) Alázott már meg pasit a péniszmérete miatt

21) Prűd

22) Kövér

23) A fodrász-műkörmös-shopping háromszögben éli életét

24) Nem nőies, "fiús csajnak" vallja magát

25) Testmagassága magasabb a tiédnél



2023. aug. 13. 22:16
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

#30 Látom neked nehezen megy az értelmezés. Nem írtam sehol hogy ez nekem mind redflag, az a kérdés hogy ezek közül kinek melyik probléma :D


Vicces hogy a nők milyen önérzetesek ilyen listánál, de a férfiak felé már megvannak az elvárások, lásd ennek a kérdésnek a fordítottjánál

2023. aug. 14. 13:07
 32/39 anonim ***** válasza:
14%
31. En kerdezo en ferfikent ertem mit akartal kerdezni, csak ezek a mindenben tokeletes nok gondoljak azt hogy csak nekik lehet elvarasuk felenk.:D Nem birjak a kritikakat ugy szulettek szegeny parak:)
2023. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
85%

#31!#32! Kikérem magamnak az általánosítást! Mindenki tök normálisan válaszolt, kivéve a #30, de a "nők önérzetesek". Igen, megvannak az elvárások. Sokan válaszoltak mind a 2 kérdésre és ha veszed a fáradtságot és együtt nézed, kiderül, hogy azok a nők, akik sok mindent kizártak a másik kérdésnél, erről a listáról maguk csak néhánnyal rendelkeznek. Miért kéne "beérniük" olyan pasival, aki tele van red flag-gel, ha neki alig van?

De úgy látom, ez megint csak egy "szidjuk együtt a nőket" kérdés, pedig először normálisnak tűnt.

2023. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Bocs, #25 voltam itt.

#33

2023. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

33:

Nyilván mind a két listát lehetne még sokáig bővíteni. Illetve sok olyan van, ami az egyikben szerepel, de a másikban nem. Nem tudom ezt így mennyire lehet összevetni.

2023. aug. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

"Vicces hogy a nők milyen önérzetesek ilyen listánál, de a férfiak felé már megvannak az elvárások"


Így van, önérzetes vagyok. Van hiteltartozásom, pletykafészek vagyok, és még a macskáimért is oda meg vissza vagyok, sőt, még az egyszerű, buta embereket sem kedvelem. Ennek ellenére csak egy jól kinéző, véletlenül sem kövér, gyerektelen, büntetlen előéletű, nemdohányzó, antialkoholista, feminista, nőket véletlenül sem zaklató férfinak van esélye már csak arra is, hogy szóbaálljak vele.

Aki ezért leszól, azon majd tesztelem a sz.arkavaró énem.

2023. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
77%
Az baj, ha egy nőnek vannak elvárásai, és nem az összes jöttmenttel jön össze? Az szép. Nem gondolom, hogy magamhoz képest magas elvárásaim lennének - jó sok volt a férfi redflages listáról, ami nekem kizáró ok, de erről a listáról meg jóindulattal is max. 3 az, ami rám jellemző. De mivel nő vagyok, már az is probléma, ha túlsúlyos testalkattal elvárom, hogy a másik ne zaklasson nőket és ne legyen drogfüggő...
2023. aug. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

#35! Én most csak a mennyiségről beszéltem. A kérdező határozta meg, mi legyen a listákon, nem én. De ha ez megnyugtat, börtönviselt se vagyok, meg alkoholista se, hiába nincs a női listán. Egyértelmű, hogy pasiból se kéne olyan, nem érdekel, ha ezért önérzetesnek tartanak egyesek, mert ez inkább vicces.

#33

2023. aug. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Engem a kettős mérce zavar, a börtönviselt vs cicabolond valahogy nagyon nem jön össze.


Ha jó napom van, vehetem úgy, hogy ki van ezzel mondva, hogy alapból a nők jobbak, mert fel sem merül velük kapcsolatban a börtön, de rossz napom van, így azt hallom, hogy a léc a férfiaknak olyan alacsonyan van, hogy valamit ki kellett találni a nőknél, ami mondvacsinált probléma lehet.

2023. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!