Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ezek közül melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezek közül melyek számotokra a legnagyobb "redflagek"? Nők, van akire itt egyik sem igaz?

Figyelt kérdés

Próbáljátok kiemelni annak a három-ötnek a sorszámát, amelyek nektek komoly kizáró okok egy nőben! Ha több van a listáról, arról is beszélhettek.


1) Dohányzik

2) Gyakran bulizik

3) Aranyásó, haszonleső

4) Munkája miatt kevés a szabadideje

5) "Alantas"-nak számító melója van, pl. takarítónő vagy dohányboltos

6) Műmelle van/feltöltött szája

7) Az exén nem igazán van még túl

8) Gyermeke van

9) Elég sok férfival volt már együtt (mondjuk kétszerese, ahány nővel te voltál)

10) Mániákus kutyás vagy macskás

11) Pénzért mutogatta magát a neten

12) Nagy hiteltartozásai vannak

13) Nagyon sok a fiúbarátja

14) Csalta már meg a párját

15) Pletykafészek, sz*rkavaró, tett már tönkre baráti kapcsolatokat

16) Sznob, aki lenézi az egyszerű embereket

17) Fideszes/konzervatív, minimum 3 gyereket akar

18) Liberális/Feminista

19) Mentális zavara van, pl. enyhe autizmus, nárcisztikus, antiszoc

20) Alázott már meg pasit a péniszmérete miatt

21) Prűd

22) Kövér

23) A fodrász-műkörmös-shopping háromszögben éli életét

24) Nem nőies, "fiús csajnak" vallja magát

25) Testmagassága magasabb a tiédnél



2023. aug. 13. 22:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Én főként arra céloztam, hogy nem akarja megbeszélni azzal akivel ágyba bújik, hogy mit szeret, hogy szereti, nem akar beszélni a dolgokról stb.. Mert lényegébe szerintem a szex egy olyan dolog amiről beszélni kell és nem várhatjuk el, hogy a másik kitalálja a gondolatainkat. Ha valami nem oké, azt jelezni kell és úgy tudunk változtatni rajta vagy előrébb jutni. szerintem ennek ez lenne a módja. Nyilván ugyan ez érvényes új dolgok kipróbálása esetén is.



Társaság előtt szerintem illetlenség ilyenről fecsegni, nem igazán tartozik senkire.


Ismerkedésnél pedig én simán beszélek a szexről, ha felmerül a téma, de nem jutna eszembe kérdésekkel bombázni egy nőt főleg nem az első randikon, hogy na ezt szereted? azt szereted? így csináltad már? stb... Ez szerintem ugyan csak illetlenség.

2023. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
3-7-12-15-16-17-19-21-24.
2023. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
21 Az a nem mindegy hogy félszavakban is megértitek e egymást itt is, vagy ha kell valamit megbeszélni de nem a beszéd a lényeg, vagy pedig napi 3 óra szexről pofázás van előtte utána közben telefonon cseten és mindenhol, hogy hogy lesz mint lesz hogy volt mint volt, mert az szerintem teljesen bzis.
2023. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
76%

A másik kérdésedben a 26-os voltam.


Dohányzom néha, iqost szívok.


Van egy lányom.


Vannak férfi barátaim.


Van kutyám meg agámám...mániás vagyok e...most mit takar ez?



Itt mér nem szerepel alkoholizmus vagy a másik kérdésnél pl a prüd pasi?

2023. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

1,4,14 igaz rám. Az 1 és a 4 valószínűleg hamarosan nem lesz igaz, a 8viszont remélem, igaz lesz.

Nem tudom, te hány nővel voltál, de kétlem, hogy én több férfival.

Nem tudom, te hány centi vagy, de én lehet, hogy magasabb (175)

A fiús kérdésednél #51 voltam.

2023. aug. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, mondom, melyik igaz rám.


"7) Az exén nem igazán van még túl"


Kapcsolatban élek nagyon régóta, de ha szakítanánk, nem hiszem, hogy valaha túllépnék úgy istenigazából a mostani páromon.


"9) Elég sok férfival volt már együtt (mondjuk kétszerese, ahány nővel te voltál)"


3 férfival voltam együtt, szóval, ha mondjuk valaki 1-el volt csak, annak az már a 3x-osa.


"10) Mániákus kutyás vagy macskás"


Macskás vagyok.


"12) Nagy hiteltartozásai vannak"


Mi számít nagynak? Van kb. 1 millió ft diákhitel tartozásom.


"18) Liberális/Feminista"


Nem szeretem a bélyegeket, de tudom, hogy alapvetően liberális gondolkodásom van a legtöbb témában, és feminista is vagyok, de nem szélsőségesen és nem vagyok férfigyűlölő.


"19) Mentális zavara van, pl. enyhe autizmus, nárcisztikus, antiszoc"


A felsoroltak közül egyik sem, de tudom, hogy nem teljesen stimmelek fejben.


"25) Testmagassága magasabb a tiédnél"


Ez is olyan, mint a szexpartneres dolog, hogy attól függ, ki nézi.


A többi nem igaz semennyire sem.

2023. aug. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a fideszes az marhára nem a konzervatív szinonimája. Aki nem fideszes, az is lehet simán konzervatív.
2023. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

Én valahogy úgy csoportosítanám a listát, hogy három felé venném.

Lennének a kizáró okok, tehát amelyek esetében abszolút semmi esély arra, hogy bármit is akarjak a csajtól, lennének a negatívumok, amelyeket olyan dolgok, hogy elfogadom őket, mivel senki nem tökéletes és lennének a semleges - nem pozitív, de annyira nem is negatív tulajdonságok.


Ezek alapján kizáró tulajdonságok:


3) Aranyásó, haszonleső

11) Pénzért mutogatta magát a neten

14) Csalta már meg a párját

15) Pletykafészek, sz*rkavaró, tett már tönkre baráti kapcsolatokat

16) Sznob, aki lenézi az egyszerű embereket

17) Fideszes/konzervatív, minimum 3 gyereket akar - leginkább akkor kizáró tényező ez, ha elvakult, fanatikus hívő, akivel képtelenség értelmes módon kommunikálni a politikáról. Vagy éppenséggel túlságosan is a minden napjai részét képezi a politika. A 3 gyereket akar dolog nem zavarna. Szerintem ezt külön pontba kellett volna tenni.

23) A fodrász-műkörmös-shopping háromszögben éli életét


Negatív tulajdonságok:

1) Dohányzik

2) Gyakran bulizik

7) Az exén nem igazán van még túl

8) Gyermeke van

9) Elég sok férfival volt már együtt (mondjuk kétszerese, ahány nővel te voltál)

- Itt inkább az életkor a lényeges tényező. Mert nem mindegy, hogy 18 évesen már 20+ pasival volt együtt vagy volt egy komoly kapcsolata. 30 évesen már tök rendben van, hogy volt akár 3-4 komoly kapcsolata a csajnak esetleg pár alkalmi partner.

16) Sznob, aki lenézi az egyszerű embereket

18) Liberális/Feminista

- itt is inkább a szélsőséges esetek amelyek taszítóak, tehát az elvakult férfigyűlölő "feministák" és az extrém liberálisok, akik minden szar, abszurd dolgot legalizálnának

19) Mentális zavara van, pl. enyhe autizmus, nárcisztikus, antiszoc

20) Alázott már meg pasit a péniszmérete miatt

22) Kövér

- leginkább a kövérség foka számít. Az nem zavar, hogy van rajta felesleg, sőt én úgy gondolom a legtöbb nőnek még jól is állnak a plusz kilók, de ne ez a szétfolyt, amorf zsírpaca legyen. Legyen nőies, normális formája és azért ne okozzon neki mondjuk elmenni bringázni egy 20-30km-t vagy túrázni vagy bármilyen mozgással járó tevékenység.


A többi tulajdonság semleges számomra.

4) Munkája miatt kevés a szabadideje

- úgy gondolom a legtöbb ember amúgy is csak hétvégén ér rá

5) "Alantas"-nak számító melója van, pl. takarítónő vagy dohányboltos

- nem tekintek semmilyen munkát alantasnak

6) Műmelle van/feltöltött szája

- ameddig esztétikus és nem vitte túlzásba még akár jó is lehet

10) Mániákus kutyás vagy macskás

12) Nagy hiteltartozásai vannak

13) Nagyon sok a fiúbarátja

21) Prűd

24) Nem nőies, "fiús csajnak" vallja magát

25) Testmagassága magasabb a tiédnél

2023. aug. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
43%
Úristen milyen nyomorult lehet annak az élete aki ilyen listákon agyal?? Ez nagyon gáz.... 😁
2023. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
12%

Szóval az is red flag ha dolgozik, az is ha eltartatná magát. De az is, ha dolgozik, csak nem olyat ami szerinted felsőbbrendű.

Az is, ha extrovertált, az is, ha a háziállatain kívül nincs senkije.

Az is, ha nőies, az is ha nem.

Az is, ha természetes, az is, ha nem.

Az is, ha voltak futó viszonyai, az is, ha csak egy van, akire még mindig emlékszik.

Az is, ha konzevatív, az is, ha liberális.

Az is, ha nyüzsög, az is, ha sznob.


...Ezek után magyarázd meg, hogy ki találkozna egy ilyen két lábra állt vörös zászlóval ¯\_(ツ)_/¯

(és sorry, a kis pöcsöd miatt max tapintatból nem nevetnek, de nincs senki aki tapsolna miatta)

2023. aug. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!