Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ezek közül melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezek közül melyek számotokra a legnagyobb "redflagek"? Nők, van akire itt egyik sem igaz?

Figyelt kérdés

Próbáljátok kiemelni annak a három-ötnek a sorszámát, amelyek nektek komoly kizáró okok egy nőben! Ha több van a listáról, arról is beszélhettek.


1) Dohányzik

2) Gyakran bulizik

3) Aranyásó, haszonleső

4) Munkája miatt kevés a szabadideje

5) "Alantas"-nak számító melója van, pl. takarítónő vagy dohányboltos

6) Műmelle van/feltöltött szája

7) Az exén nem igazán van még túl

8) Gyermeke van

9) Elég sok férfival volt már együtt (mondjuk kétszerese, ahány nővel te voltál)

10) Mániákus kutyás vagy macskás

11) Pénzért mutogatta magát a neten

12) Nagy hiteltartozásai vannak

13) Nagyon sok a fiúbarátja

14) Csalta már meg a párját

15) Pletykafészek, sz*rkavaró, tett már tönkre baráti kapcsolatokat

16) Sznob, aki lenézi az egyszerű embereket

17) Fideszes/konzervatív, minimum 3 gyereket akar

18) Liberális/Feminista

19) Mentális zavara van, pl. enyhe autizmus, nárcisztikus, antiszoc

20) Alázott már meg pasit a péniszmérete miatt

21) Prűd

22) Kövér

23) A fodrász-műkörmös-shopping háromszögben éli életét

24) Nem nőies, "fiús csajnak" vallja magát

25) Testmagassága magasabb a tiédnél



2023. aug. 13. 22:16
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűbb lett volna azt megkérdezni, melyik nem kizáró ok...
2023. aug. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
Technikai kérdés: prűd alatt mit értünk. Nagyon nem mindegy.
2023. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
49%
1-3-6-14-15-18-22-23
2023. aug. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
12: nőként mondom, ez engem is érdekel így belegondolva. Mert nem mindegy, hogy az számít prűdnek, aki nem minden szexuális aktusra rávehető vagy nem akar hármasszexet, vagy az, aki csak sátoros ünnepeken hajlandó lekapcsolt villany mellett / csak gyerekcsinálási célzattal hajlandó dugni, esetleg a szerszámot is csak monogramos zsebkendővel akarja megfogni.
2023. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
95%

12

Szerintem a viszonlag átlagos, "basic", a legeslegtöbb ember számára elfogadható dolgok elutasítása, pl orális szex, lovagló vagy kutyapóz, egymás előtti meztelenség, ne adj isten, nyelves csók vagy egymás nemi szervének megérintése.


Feltételezem, hogy nem a kakiszextől való ódzkodásra gondolt a kérdező prűdség alatt.

2023. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
12 :)))) Hát igen
2023. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
15 jóhiszemű vagy akkor.
2023. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Prűd alatt én arra gondoltam, hogy aki nem tud vagy nem szeret beszélni a szexualitásról és minden olyan elől elzárkózik ami nem a hagyományos alap pózokban történő behatolás.


"aki csak sátoros ünnepeken hajlandó lekapcsolt villany mellett / csak gyerekcsinálási célzattal hajlandó dugni, esetleg a szerszámot is csak monogramos zsebkendővel akarja megfogni."


Igen, ha ez egy pont, akkor az ehhez közel eső dolgokat gondolom prűdnek.


Attól senki nem lesz prűd, hogy nem akar hármasszexet vagy olyan dolgot ami számára épp nem jön be, de a másik félnek eszébe jut.


Gondoltam az én értelmezésem leírom, mert én beírtam, mint kizáró ok.

2023. aug. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%

18: na ez pl. egy jó témafelvetés, hogy a szexről való beszédet hogyan értjük. Kettesben a párjával? Vagy nyilvánosan? Ha nyilvánosan, milyen jelleggel? Hallottam már prűd szüzikének mondani olyan nőt is, aki nem akarta kitárgyalni egy társaságban, hogy hogyan dugta meg a pasija előző éjszaka, meg akinek nem tetszett, hogy a pasija eldicsekedett azzal a haveroknak, hogy hogy és mint volt meg. Illetve ha a páros egymás között beszél erről, vagy a férfi akarna, akkor mégis az ismerkedésnél mikor... én nem tartom magam kifejezetten prűdnek, de ha pl. első randin olyan kérdésekkel bombázna a pasas, hogy milyen póz a kedvencem meg mikor vesztettem el a szüzességem, otthagynám a fenébe... ez másoknak lehet prűdség, számomra nem ez... kérdés, a kérdezőnek az-e.

Ill. pl. engem az anális szex taszít, attól függetlenül nem vagyok az a típus, akit csak misszionáriusban lehet és csak fekszik, mint egy darab fa.

2023. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Kizáró és/vagy nagyon nem tetszik:

- 1, Dohányzás (én se teszem, mindig is utáltam, értelmét se látom)

- 3, Aranyásás

- 6, Műmell stb. (tudom, meglehet csináltatni ezeket sokféleképpen, de...)

- 7, Ex.

- 8, Gyerek.

- 11, Pénzért neten.

- 15, Szrkavarás.

- 16, Sznob ( de pl. a 8-as válaszban írtak teljesen rendben vannak )

- 20, Péniszalázás. ( Szituációfüggő. Lehetett viszontválasz is valamire. Viszont ha csak úgy, kedvtelésből vagy hasonló az nem túl intelligens. )

- 22, Kövér.

- 23, Vásárlás, műköröm stb.

- 25, Magasabb nálam. (1-2 centi részemről rendben)



Necces, vagy inkább nem:

- 2, Gyakori buli (Csak azért, mert egyáltalán nem vagyok ilyen típus, maximum nagyobb metálfesztiválokat néznék meg egyszer.)

- 4, Munka miatt kevés szabadidő (Nálam változó. Viszont ha dolgozom, akkor is otthonról. Máskülönben meg szívesen mennék ide-oda, terveznék programokat stb... ha lenne kivel:D)



Semleges

- 5, "Alantas" munka. De takarító azért ne legyen, azt feljebb írtam volna. Gyárnak se örülnék. Nem is tudom mikre gondolok itt, pl. gyorsétterem, eladó/mindenes egy Aldiba. Ilyesmi. Ezek így oké. Mondjuk ez lehet nem annyira alantas, mindegy:D Viszont örülnék, ha lenne benne tudásszomj és fejlődni akarás. Tervek, célok, roadmap stb. Bennem ez mindig megvolt.

- 9, Sok férfival volt. Mondjuk kétszer nulla az nulla. :) Kinek mi a sok? Nem tudom mit gondoljak erről, ezért írtam ide. Nagyon soknak nyilván nem örülnék.

- 12, Hitel. Alapvetően nem szeretem a hitelt és ha tehetem, még csak részletre sem vásárolok. De ez helyzetfüggő, hitelfüggő, személyfüggő.

- 14, Megcsalás. Ez is szituációfüggő lehet.

- 17, Fidesz/konzervativizmus. A Fidesz része függ az egyéntől. A konzervatív az tök oké, alapvetően én is az vagyok. Az ember persze nem fekete-fehér, biztos vannak kérdések amikről "liberálisabban" gondolkodom.

- 18, Liberális/feminista. A feminizmus inkább nem (bár biztosan vannak fokozatai). Ha valaki inkább liberális, azzal nincs problémám. Szóval hiába tartom magam inkább jobboldalinak, egyáltalán nem kizáró, hogyha valaki inkább baloldali. Meglehet beszélni ezeket normális, intelligens ember módjára is (ha szeretnénk róla beszélni) és ne akarjuk mindenáron ráerőltetni a másikra a saját nézeteinket.

- 19, Mentális zavar. Ez is egyénfüggő.

- 21, Prűd. De biztosan van ami már engem is zavarna. Ebben is lehetnek túlzások.



Semmi rossz nincs benne:

- 10, Kutya/Macska. ( Én is szeretem az állatokat. )

- 13, Fiúbarátok. ( Nem probléma, nekem is vannak lány barátaim. )

- 24, Fiús csaj. ( Lehet a kérdező nem arra gondol, mint amire én. Több olyan lányt ismerek, aki pl. öltözködésre mondjuk úgy nőies, nem az a túl nőies/elegáns stb., de nincs vele gond. A személyisége viszont fiús(abb). Legyen az akár az érdeklődési köre pl. Ez teljesen oké. A rövid haj már nem lenne, az nem tetszik. :))

2023. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!