Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ezek közül melyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ezek közül melyek számotokra a legnagyobb "redflagek"? Nők, van akire itt egyik sem igaz?

Figyelt kérdés

Próbáljátok kiemelni annak a három-ötnek a sorszámát, amelyek nektek komoly kizáró okok egy nőben! Ha több van a listáról, arról is beszélhettek.


1) Dohányzik

2) Gyakran bulizik

3) Aranyásó, haszonleső

4) Munkája miatt kevés a szabadideje

5) "Alantas"-nak számító melója van, pl. takarítónő vagy dohányboltos

6) Műmelle van/feltöltött szája

7) Az exén nem igazán van még túl

8) Gyermeke van

9) Elég sok férfival volt már együtt (mondjuk kétszerese, ahány nővel te voltál)

10) Mániákus kutyás vagy macskás

11) Pénzért mutogatta magát a neten

12) Nagy hiteltartozásai vannak

13) Nagyon sok a fiúbarátja

14) Csalta már meg a párját

15) Pletykafészek, sz*rkavaró, tett már tönkre baráti kapcsolatokat

16) Sznob, aki lenézi az egyszerű embereket

17) Fideszes/konzervatív, minimum 3 gyereket akar

18) Liberális/Feminista

19) Mentális zavara van, pl. enyhe autizmus, nárcisztikus, antiszoc

20) Alázott már meg pasit a péniszmérete miatt

21) Prűd

22) Kövér

23) A fodrász-műkörmös-shopping háromszögben éli életét

24) Nem nőies, "fiús csajnak" vallja magát

25) Testmagassága magasabb a tiédnél



2023. aug. 13. 22:16
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Technikai kérdés: hiteltartozás alatt mit értünk? Törleszti ügyesen a lakáshitelét vagy uzsorásoknak tartozik? Esetleg egy teljesen indokolatlan beruházásra ment el? (pl prémium autó vagy hiperszuper plazmatévé) Csak mert nagyon nem mindegy.
2023. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
41%

Az a baj,hogy nem vagy tisztában a red flag fogalmával...

A kérdésre majd válaszolnak a pasik.

2023. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
70%

A minum 3 gyereket akarral nincs baj, de ha Fideszes, az nem redflag, hanem mentális fogyatékosság!


Amúgy a kérdésre válaszolva:

2,3,7,11,13,14,15,18,24

2023. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
91%

Nem leszek népszerű a válaszommal, de nekem ezekből egyáltalán nem mind kizáró ok.


Nem örülnék neki: 1,2,4,7,11,12,14,20,22,25

Kizáró: 3,6,15,16,17,18,21,23,24

A kettő közül egyik sem: 5,8,9,10,13,19


Nálam valahogy így néz ki, de az a baj az ilyen kérdésekkel, hogy függ a mértéktől. Milyenségtől, sztoritól stb.. a legtöbb dolog olyan szélsőséges is lehet, hogy kizáró ok és lehet olyan is, hogy kb semmisnek hat és nem befolyásolja a másik ember személyiségét.

2023. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
89%

Ha konzervatív vagyok, de (vagyis éppen ezért) nem fideszes és nem akarok gyereket, akkor az milyen kategória? 😃

Amúgy ezek közül egyik sem igaz rám, illetve inkább azt mondanám, hogy sok a relatív kategória.

Prűd? Van, akinek az számít prűdségnek, ha nem akarom lepisilni...

Nagy hiteltartozás? Szerintem nem mindegy, hogy elverte hülyeségre, vagy pl befektetés miatt (ingatlan, vállalkozás).

2023. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Milyen elfogadóak a férfiak, ha alkesz börtömviselt nőt annyira alap, hogy elfogadnak, hogy nem is kérdés. ❤️
2023. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%

A felsoroltak közül rám csak a feminizmus igaz.

Na meg persze a hasonlítgatós kérdéseknél nem nagyon tudom belőni... 4 pasival voltam és 172 centi magas vagyok - a potenciális partnertől függ, hogy igaz-e rám a 9-es és a 25-ös pont.

2023. aug. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Nőként: szerintem a fideszes / liberális választóvonal miatt nem nagyon lesz olyan, akire semmi nem igaz... kivéve, ha teljesen apolitikus az illető, vagy ha úgy van vele, hogy "a Fidesz nekem nem elég keményvonalas, én Mi Hazánkos vagyok".


amúgy erről a listáról rám az igaz, hogy kövér vagyok (de ez is olyan, hogy kinek mi a kövér... én magamat 42 kiló leadása után is annak látom, más szerint meg csak husis vagyok... 156/63) és liberális / feminista vagyok, de az sem a szélsőséges verzióban, vannak olyan vadhajtásai a liberális mozgalmaknak, amikkel én sem értek egyet (pl. transz sportolókat nem engednék a választott nemüknek megfelelő sportágban indíttatni profi szinten, ill. nem gondolom, hogy az erőltetett diverzitás jót tesz a filmeknek - főleg olyan esetekben nem, ahol történelmileg nem állja meg a helyét). Ill. az utolsónál nehezen tudni, de 156 centivel a férfiak többségénél azért alacsonyabb vagyok.


Alkoholfogyasztás: kérdés, kinek mi a gyakori. Nem fogyasztok rendszeresen alkoholt, nyáron hajlamos vagyok többet inni, de akkor sem feltétlenül történik meg heti rendszerességel, van, amikor viszont egy héten többször. Egész évben havi-kéthavi átlag, de attól is függ, hogy milyen programra vagyok meghívva.


Sznobizmus: csak azért senkit nem nézek le, mert nincs diplomája. De azért nem gondolom azt, hogy értékesebb lenne nálam pl. egy alkoholista, nőzaklató munkanélküli naplopó, aki annyira elitta az agyát, hogy a pián és a dugáson kívül másról nem tud beszélni, és azokról sem tud értelmesen.


A többi egyáltalán nem igaz rám.

2023. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
19%
Ha szereti a macskákat az nem hogy negatívum hanem egyenesen csodás. Ha kutyás az már red flag mert ez azt valószínűsíti hogy szolgalelkű társra vágyik és dominálni akar a kapcsolatban. Ezen felül az összes felsorolt tulajdonság kizáró ok.
2023. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
67%

Ur isten 9 es.....

22,21,19,13,11,9,8,7,3. Ezek nakam teljesen kizaro okok.

2023. aug. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!