Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a dús haj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a dús haj a nők körében párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 37 éves vagyok, és nehezen találom a páromat. Volt már jó pár párkapcsolatom, csak azok annyira nem sikerültek, mert gyerekkoromban hordoztam egy rossz viselkedésmintát, amit a szüleimtől örököltem, amit kb 32 éves koromra vetkőztem le. A szüleim eléggé irányítóak voltak. Olyan állásom is volt emiatt, amit annyira nem szerettem viszont nagyon sokat tanultam belőle, amit most is hasznosítok. Homlokegyenest mást csinálok, mint amire tanítottak. Mivel olyan állást csináltam korábban ezért sokat is panaszkodtam. Mostmár ez elmúlt teljesen. Ez az egyik, amiért nem sikerültek a párkapcsolataim, a másik meg, hogy a szüleim az összes páromba belekötöttek, és addig cincálták, amíg vagy én dobtam, vagy ők dobtak engem. Nagy hiba bevallom. Viszont most, hogy már magam mögött tudom a szüleimet - eléggé rájuk tudok már parancsolni, hogy szálljanak le rólam, és az állásom is nagyon szeretem, így próbálnám a párkapcsolati dolgot is megoldani, de írtó nehéz. Sajnos kopaszodom, és nem éppen kölcsönöz előnyös külsőt nekem, viszont minden másban jó vagyok. Jó a humorom, olvasok, sportolok, nagyon hasznosan töltöm az időmet, meg úgy vélem nagyon jó baráti köröm is van, amiért hálát is adok az égnek. Viszont ez a hajhullás annyiban zavaró, hogy emiatt ugye már kiesek azon nők bűvköréből, akiket én is kedvelnék, vagy próbálnék megkapni, viszont mivel ez a kondíció fennáll, így minden másban sokkal, de sokkal jobbnak kell lennem. Például egy jobban kinéző férfinak negyed annyira kell humorosnak lennie, mint nekem, vagy negyed annyira ambíciózosusnak. És a randikat is úgy szoktam leírni, mint a vesszőfutást, hogy csomó próbát ki kell állnom, mire oda jutok, hogy nah lesz belőle valami. Egyszerűen fárasztó. Volt 2-3 nő is az elmúlt 2-3 évben, akikkel sikerült összemelegednem, kvázi lelki szemetes ládájuk voltam. De mindegyik már akkor akart valamit, mikor már belefáradtam az egészbe, közben meg tudtam, hogy másoknak három csettintésre odaadják magukat. Szinte az összes felhívott magához, és vagy így vagy úgy, de szex nem történt, mert érezni akarták a küzdést - ezt az egyik hölgy mondta már nekem. És mindezt az után, hogy elmentem hozzá, megcsináltam mindent a lakásában - felfúrtam a képekeit, összeraktam egy nyugágyat, és megcsináltam a csöpögő csapját. És ott voltunk az ágyban, és már szinten minden ruha lekerült rólunk, de mondta, hogy ma nem lesz szex. És a másik két hölggyel is ez volt a szitu kvázi. De mindegyik abban egyezett, hogy utána megint felhívtak magukhoz, már a szex miatt, de addigra már nemet mondtam nekik, mert annyira gyilkolta a büszkeségemet, hogy ennyit kell tepernem egy nyomorult szexuális együttlétért, meg hogy járhassak velük, hogy csak nah. Amúgy picit bele vagyok fáradva, hogy sokkal jobban kell teljesítenem, mint egy nálam jobban kinéző férfinak. Szóval most annyit tudok tenni max, hogy a hajamat megcsináltatom, de nem sok kedvem van hozzá, mert annyira nem zavar, csak a párkapcsolati esélyeimen akarok javítani, hogy ne kelljen annyit küzdenem. Erről mi a véleményetek, ez a hajullás dolog ennyit számít tényleg - már többször hallottam, meg mondták, hogy a nők ezt nagy negatívumnként élik meg, amit persze megértek, de ez részemről annyira totál vergődés. Én is szeretnék normális szexuláis együttlétet, de mindenféle atom nirvana energia befektetése nélkül. Nyilván a tinder nem jöhet szóba, a külsőm miatt, bár onnan is szoktak lenni randiaim, de hogy hova menjek ismerkedni ennyi idősen már nem tudom. Az egyedüllét se vonz annyira - mint senki mást. Amúgy annyira tényleg nem nézek ki rosszul, ki vagyok gyúrva ízlésesen, és tényleg jó a humorom, de kb észre se vesznek a nők. Korábbam jártam olyan lányokkal, akik senki mással sem, csak velem, nyilván egy idő után mindig jött sokkal jobb hapsi, mint én - amit megértek. Isten játéka ez.

2023. aug. 6. 23:27
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
20: Úgy is, hogy már volt előtte afférod az illetővel? Áthívott magához, az, hogy megcsináltam nála pár dolgot, ez azért volt, mert ha már ott vagyok, csinálok valami hasznosat is. Ha meg csak ezeket kellett volna megcsinálni, úgy is megcsináltam volna, de akkor fél órába, és lépek is, nem egy napod lődörgök ott.
2023. aug. 7. 08:42
 22/37 anonim ***** válasza:
63%
5-ös. A "genetikai ok"-ra kenni szinte mindent egy jó nagy baromság. Ez a mostani tudományos megfogalmazása "a nem tudjuk"-nak. A gyakorlatban inkább baktérium, gomba, vírus +életmód okoz problémákat. Persze ezt kideríteni, az már munka. pl. a gyomorfekély hátterében is gyakorta helicobacter fertőzés áll, amire csak az 1980-as években jöttek rá, a fejbőr korpásodásáért pedig általában gomba felelős.
2023. aug. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
77%

Tesó te összevissza szopatod magadat... Leírod h levetkőzik előtted a csaj, aztán azt mondja h nem lesz szex, direkt szetszivat. Te meg még azt írod h ott lődörögtél utána egy órát...

És akkor utána meg mondod h egy hét múlva amikor rádírt te már nem engedted h feljöjjön, mert neked "büszkeséged van".


Milyen büszkeség haver? Bohócot csinált belőled, teljesen nevetségessé tetted magad, gondolod h mindezek után a csajt majd az fogja mélyen érinteni, h nem mehet fel ahhoz a sráchoz akinek meztelenül húzza az agyat és "cserébe" az még a lakást is szereli. Neked mi a fene jár a fejedben?


Most ezeket tényleg nem rosszbol írom, de a határainkat előre határozzuk meg, nem utólag kezdünk el büszkeséget mutatni, mikor már szétaláztak.

2023. aug. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
51%
kissn73 nem ír butaságokat, Kérdező, ha úgy érzékeled, hogy ez a legnagyobb kerékkötőd, én a helyedben egy JÓ hajgyógyászt felkeresnék. Nem fodrászt, nem minden mást először, hanem ez legyen az első lépés. Aztán ő lehet, hogy tovább fog irányítani pl. ételintolerancia gyanúja miatt máshoz, ez majd kiderül. Szerintem egy próbát megér.
2023. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
23: jaja, igazat adok neked, de hogy kérdezel rá előtte, hogy lesz e szex? :D:D Amúgy szerintem is idiótát csináltam magamból. Hát mind1, volt egy jó napja. A legjobb, hogy esőbe mentem haza utána, mint egy szánalmas romcom-ban :D
2023. aug. 7. 12:52
 26/37 anonim ***** válasza:
0%

#9: "Nálad. Magad nevében csak."


Ja, elnézést, nem tudtam, hogy hitgyülisek is vannak közöttünk.


A társadalmunkban az önzetlenség úgy alapból ritka, mindig mosolyogva figyelem, mikor valaki jófejkedik a másikkal, hogy mikor hozakodik elő valamivel és bingó, bár így lenne ötösöm a lottón.


Még az alapítványok is intézményesített adóoptimalizáló pénzszivattyúk.


De a legjobb az egészben mindig a katarzis szokott lenni, mikor a meséken és a "jó legyőzi a gonoszt" filmes kliséken felnőtt naiv ember önmaga döbben rá és világosodik meg, hogy mekkora tévút ez a jó és rossz közötti harc az önmaga egyéni szintjén.


Az érzéseidet soha nem fogod tudni megváltoztatni, azok keletkeznek. Pedig milyen jó is lenne, egy csettintésre elmúlna bármilyen fájdalom, nem kéne fájdalomcsillapító, egy szakítás után elmúlna a szerelem, mint mikor lekapcsolod a villanyt, a munkahelyen már időzítőkapcsolóval kikapcsolnád a főnököd iránt érzett frusztrációt és bizonyos kollégáid iránt érzett ellenszenvet és irigységet, de még a pozitív érzéseket is becsatornáznád, nem akarnál éppen a tengerparton sütkérezni, mert csak eltereled a gondolataidat a munkáról és nem vagy elég produktív, reggel nem lenne benned, hogy visszahúz az ágy és még sorolhatnám...


Az érzéseidet előbb-utóbb, hosszú évek, évtizedek munkája során megtanulod URALNI, KORDÁBAN TARTANI és a pozitív érzéseidet éppúgy fontos, mint a negatívakat. Mert mindig az aktuális helyzettől függ, hogy éppen melyikre van nagyobb szükséged. Ha vezető vagy az összes mihaszna, linkeskedő alkalmazottaddal szemben nem lehetsz empatikus, mert a többiekkel szemben sem igazságos és korrekt. Ha megütnek és nem tudsz elszaladni, bölcs dolog lehet végső esetben a túlélésed érdekében visszaütni és nem csak megsimogatni és határozottan felszólítani, hogy csúnya dolog volt, nagyon megbántott vele.


Illetve még a szerelmet is illendő kordában tartani, mert ha túlságosan átadod magad az érzésnek, akkor ki tudnak használni és vannak, akik megteszik. És azt sem elnyomni, hanem uralni, észnél lenni közben.


Ezek sokkal nehezebb dolgok, mint ájtatosmanóskodva puncsolni valakinek, hátha az az illető majd az oda-vissza elven keresztül meghálálja és baromi frusztráltnak lenni, mikor egy idő után mindenki csak kihasznál, miközben mi álltunk sorban a lóf...ért abban reménykedve, hogy majd visszakapunk valamit. De persze mi kitartunk amellett, hogy önzetlenül tettük, baromi önzetlenül.

2023. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
7%

#20: "A tiszteletnek és tartásnak semmilyen jelét nem lehet felfedezni benne, csak hogy valaki egy villanykörte kicseréléséért használni akar, mint cserekereskedelmi eszközt…+


Vergődni ti nők szoktatok, hiába az emancipáció és az egyenjogúság, ilyenkor cukiskodtok, hogy próbáljátok a környezetetektől kiprovokálni a segítségnyújtást.


Ha pedig ellenállunk mi férfiak (mindannyian), akkor jön a "we can do it" ultrafemináci stílus és sokszor benne is ragadtok, majd tüsi hajat vágattok és kipattintjátok magatokat, de azért úton-útfélen szidjátok és becsmérlitek a férfiakat.

2023. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
65%

#2: "Persze ezt kideríteni, az már munka. pl. a gyomorfekély hátterében is gyakorta helicobacter fertőzés áll, amire csak az 1980-as években jöttek rá, a fejbőr korpásodásáért pedig általában gomba felelős."


Akkor megdőlt az, hogy a tesztoszteron dihidrotesztoszteronná alakul egy enzim hátására (ami a magas tesztoszteronszinttel, de ezzel az enzimmel NEM rendelkező férfiak esetében nem jelent problémát, a DHT-re pedig érzékenyek a fejtetőn és a homlokon lévő hajhagymák a többi viszont nem?


Mutatnál tanulmányt is róla? Vagy gombaölő csodaszereket forgalmazol?

2023. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is van hajbeultetesem. A felesegem meg pont azt mondta, amikor elotte leborotvaltak a fejem, hogy kopaszon jobban nezek ki. Mindegy, nekem igy mar jo, es o is el tudja fogadni. Nem a kopaszsaggal lesz ott problema, mert vannak nok, akiknek kifejezetten az tetszik.
2023. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
56%

“ételintolerancia gyanúja miatt máshoz”:


Az utcán rendszeresen látok csöveseket 40 -es éveikben tökéletes dús hajjal. Közben full egészséges sportemberek meg 20 évesen már kopaszodnak.


Valójában a kopaszodás pont, hogy az egészséges életmódra utal. Egy egészséges férfi több tesztoszteront termel, aminek így nagyobb része alakul DHT -vé, ami gyengíti az arra reagáló hajszálakat.


Ettől függetlenül volt tanulmány, ami talált összefüggést a dohányzás és a kopaszodás között. Kérdés persze, hogy a dohányzás okozta -e a kopaszodást, vagy a kopaszodásból származó stressz a dohányzást.

2023. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!