Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó ennyire számít a párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó ennyire számít a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Ti is látjátok gondolom hogy nem is meglepő az hogy egy drága 10-30 milliós autókban rendre csinos fiatal nők ülnek a pénzes ferfiak mellett?


Teljesen azt látja ezáltal a hétköznapi keresetű Pistike aki mindig sikertelen volt a nőknél, hogy bizony az egyik ok biztosan az anyagi helyzete.


2021. márc. 27. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Ha te átlagos vagy, miért a drága autók utasait/vezetőit nézegeted?


Nekem nem volt ciki beülni a férjem rozsdaboglya 23 éves Mondeojába - bár nem vagyok fiatal, a csinosság meg erősen szubjektív.


Azóta egy menő Subaruval csapatjuk, amit együtt hoztunk össze. Igaz, még mindig nem fiatalodtam meg.

2021. márc. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

A fő ok inkább az, hogy ronda és semmit nem mozgat meg a nőkben.

Nem érzik azt, hogy meg kellene hogy b@szasság magukat vele.

A pénz nem minden, de jó ha van.

2021. márc. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

egyáltalán nem, barátnõm szülei 30 éve együtt vannak, a férjnek még jogosítványa sincs, nem hogy autója.

az én páromnak sincs autója, akkor sem volt amikor összejöttünk, egyébként is mindenhova együtt járunk, amikor pedig nem, akkor elmegy az enyémmel. nem is kell 2 autó nekünk :)

2021. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 vagyok, elfelejtettem, én vagyok a nõ:))))
2021. márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Nincs pénzem, sem autóm. Jó nőim voltak mindig. Hogy is van ez akkor?
2021. márc. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

Azok a nők amputáltathatják a lábukat. A budira sem képesek gyalog menni? Nevetséges. Az autó-fetisisztákat kerülni kell.

Van, akinek eleve nincs szüksége autóra, mert nem érdekli és jobban érzi magát autó nélkül, mert szeret gyalogolni, biciklizni és hasonlók és ez teszi boldoggá.

2021. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Csak a sekélyes,felszínes embereknek számít. Státusz szimbólum nálam nem fontos.

Sose volt autója a páromnak. Nekem sincs. Valószínűleg sose lesz.

Akkor én nem vagyok nő? Nem vagyok nő,mert én nem ez alapján választottam párt magamnak?

Vagy lehet nem vagyok szép nő?

2021. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%

,,egyáltalán nem, barátnõm szülei 30 éve együtt vannak,,


Az akkor egy más világ volt a 70-es, 80-as években, most már majdnem minden nő csak az anyagiakat nézi a férfinál.

2021. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

#8, 30 éve a 90es évek volt :D

a barátnõm anyukája és az én anyukám ovis koruk óta barátnõk, szomszédok is, és a 90es években anyám jeeppel járt, a barátnõm szülei meg biciklivel, hát volt irigykedés ahogy hallottam. de a csóróság ellenére is kitartott a férje mellett, azóta is.

2021. márc. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Kinek mi az igénye. Vannak nők akik szeretik az autókat, szeretnek vezetni, baromira érdekli őket a téma és akár még szerelgetik is a kocsijukat. Nekik nyilván fontos hogy a férfinek is legyen autója, legyen az autózás az egyik hobbija.

Vannak olyanok akiknek semleges a téma, jó ha van, de nem gond ha nincs alapon viszonyulnak a dologhoz.

Aztán vannak akiket totál nem érdekel és talán olyanok is vannak akik kifejezetten ellenzik az autózást.

2021. márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!