Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Autó ennyire számít a párkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autó ennyire számít a párkeresésben?

Figyelt kérdés

Ti is látjátok gondolom hogy nem is meglepő az hogy egy drága 10-30 milliós autókban rendre csinos fiatal nők ülnek a pénzes ferfiak mellett?


Teljesen azt látja ezáltal a hétköznapi keresetű Pistike aki mindig sikertelen volt a nőknél, hogy bizony az egyik ok biztosan az anyagi helyzete.


2021. márc. 27. 15:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

- Milyen autód van?

- Busszal jöttem.

- Jé, van egy buszod?

2021. márc. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
25%

"Teljesen azt látja ezáltal a hétköznapi keresetű Pistike aki mindig sikertelen volt a nőknél, hogy bizony az egyik ok biztosan az anyagi helyzete."

- és milyen jól látja! Mi ezzel a baj? (Én mondjuk álszent sem vagyok, nekem fontos a penz is egy kapcsolatban)


Amugy az auto markája mind1, (amig nem lada/trabant stb)

Csak legyen

2021. márc. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mi eddig kibirtuk a párommal autó nèlkül. Nekünk az autó eddig felesleges luxusnak tűnt, csak a pénzt nyeli el alapon. Eddig aaz volt acél hogy először legyen egy saját lakás és csak utána esetleg autó. De valószínűleg lakást max 10-20ev múlva tudnánk venni


8 ève vagyunk együtt. Tökèletesen megvoltunk eddig. Ha most lenne gyerek,akkor se feltétlen igenyeljuk az autót. Annak idején az én szüleimnek se volt soha. Nem éreztem hiányt semmiben.


Most fogjuk fontolgatni legyen, mert külföldre szeretnènk költözni.

Na oda már erősen megfontoljuk tényleg kell e, könnyebben fogunk boldogulni egy idegen országban.

A kutyát,cicát is így kényelmesen magunkkal tudjuk vinni biztonságban.

2021. márc. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!