Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire számít a dús haj a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít a dús haj a nők körében párkeresésnél?

Figyelt kérdés
Az van, hogy 37 éves vagyok, és nehezen találom a páromat. Volt már jó pár párkapcsolatom, csak azok annyira nem sikerültek, mert gyerekkoromban hordoztam egy rossz viselkedésmintát, amit a szüleimtől örököltem, amit kb 32 éves koromra vetkőztem le. A szüleim eléggé irányítóak voltak. Olyan állásom is volt emiatt, amit annyira nem szerettem viszont nagyon sokat tanultam belőle, amit most is hasznosítok. Homlokegyenest mást csinálok, mint amire tanítottak. Mivel olyan állást csináltam korábban ezért sokat is panaszkodtam. Mostmár ez elmúlt teljesen. Ez az egyik, amiért nem sikerültek a párkapcsolataim, a másik meg, hogy a szüleim az összes páromba belekötöttek, és addig cincálták, amíg vagy én dobtam, vagy ők dobtak engem. Nagy hiba bevallom. Viszont most, hogy már magam mögött tudom a szüleimet - eléggé rájuk tudok már parancsolni, hogy szálljanak le rólam, és az állásom is nagyon szeretem, így próbálnám a párkapcsolati dolgot is megoldani, de írtó nehéz. Sajnos kopaszodom, és nem éppen kölcsönöz előnyös külsőt nekem, viszont minden másban jó vagyok. Jó a humorom, olvasok, sportolok, nagyon hasznosan töltöm az időmet, meg úgy vélem nagyon jó baráti köröm is van, amiért hálát is adok az égnek. Viszont ez a hajhullás annyiban zavaró, hogy emiatt ugye már kiesek azon nők bűvköréből, akiket én is kedvelnék, vagy próbálnék megkapni, viszont mivel ez a kondíció fennáll, így minden másban sokkal, de sokkal jobbnak kell lennem. Például egy jobban kinéző férfinak negyed annyira kell humorosnak lennie, mint nekem, vagy negyed annyira ambíciózosusnak. És a randikat is úgy szoktam leírni, mint a vesszőfutást, hogy csomó próbát ki kell állnom, mire oda jutok, hogy nah lesz belőle valami. Egyszerűen fárasztó. Volt 2-3 nő is az elmúlt 2-3 évben, akikkel sikerült összemelegednem, kvázi lelki szemetes ládájuk voltam. De mindegyik már akkor akart valamit, mikor már belefáradtam az egészbe, közben meg tudtam, hogy másoknak három csettintésre odaadják magukat. Szinte az összes felhívott magához, és vagy így vagy úgy, de szex nem történt, mert érezni akarták a küzdést - ezt az egyik hölgy mondta már nekem. És mindezt az után, hogy elmentem hozzá, megcsináltam mindent a lakásában - felfúrtam a képekeit, összeraktam egy nyugágyat, és megcsináltam a csöpögő csapját. És ott voltunk az ágyban, és már szinten minden ruha lekerült rólunk, de mondta, hogy ma nem lesz szex. És a másik két hölggyel is ez volt a szitu kvázi. De mindegyik abban egyezett, hogy utána megint felhívtak magukhoz, már a szex miatt, de addigra már nemet mondtam nekik, mert annyira gyilkolta a büszkeségemet, hogy ennyit kell tepernem egy nyomorult szexuális együttlétért, meg hogy járhassak velük, hogy csak nah. Amúgy picit bele vagyok fáradva, hogy sokkal jobban kell teljesítenem, mint egy nálam jobban kinéző férfinak. Szóval most annyit tudok tenni max, hogy a hajamat megcsináltatom, de nem sok kedvem van hozzá, mert annyira nem zavar, csak a párkapcsolati esélyeimen akarok javítani, hogy ne kelljen annyit küzdenem. Erről mi a véleményetek, ez a hajullás dolog ennyit számít tényleg - már többször hallottam, meg mondták, hogy a nők ezt nagy negatívumnként élik meg, amit persze megértek, de ez részemről annyira totál vergődés. Én is szeretnék normális szexuláis együttlétet, de mindenféle atom nirvana energia befektetése nélkül. Nyilván a tinder nem jöhet szóba, a külsőm miatt, bár onnan is szoktak lenni randiaim, de hogy hova menjek ismerkedni ennyi idősen már nem tudom. Az egyedüllét se vonz annyira - mint senki mást. Amúgy annyira tényleg nem nézek ki rosszul, ki vagyok gyúrva ízlésesen, és tényleg jó a humorom, de kb észre se vesznek a nők. Korábbam jártam olyan lányokkal, akik senki mással sem, csak velem, nyilván egy idő után mindig jött sokkal jobb hapsi, mint én - amit megértek. Isten játéka ez.

2023. aug. 6. 23:27
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
74%
Ha a kopaszodás gáz mértéket ölt, akkor le kell vágni teljesen, vagy minimálisan rövidre. Megbarátkozni vele, és jönni fognak a nők is. Rengeteg nőnek a kopasz férfiak az ideálja, nem tudom elképzelni, hogy ez ekkora kerékkötője legyen az ismerkedésnek. Akkor szokott inkább így lenni, mikor valaki nem tudja elfogadni, hogy nagyon kopaszodik, és már azt a pár hajszálat nem érdemes jobbra-balra fésülgetni a kopasz foltot takarandó, mert sokkal szarabbul néz ki, mintha önbizalommal telve hordaná úgy a haját, ahogy a természet adta. De persze, lehet opció a hajbeültetés is.
2023. aug. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
71%

10. Az akármilyen sapka a kopaszodás ellen a leggázabb. Van jó pár középkorú férfi ismerősőm, akiket még nem is láttam sapka nélkül. Csak a hülyének nem esik le, hogy a kopaszodó fejüket takargatják vele.


11. Én is sokáig ez mellett voltam, hogy aki kopaszodik, az inkább hordja kopaszon. De már a hajbeültetés mellett vagyok. Egyetértek azzal a korábbi válaszolóval, aki azt mondta haj = élet. Ez amúgy angol fórumokról származik és elég elterjedt mondás ott. (Hair = life.) Erre vonatkozik, hogy kopaszon (nem csak kopaszodóan) rosszabbul nézel ki, kevésbé vagy vonzó a nőknek. A kopaszodás majdnem akkora bűn a nők szemében a tetszésben, mint az alacsonyság vagy a nem jóképűség. Azok fontosabbak, de ez is ott van a sorban egyből utánuk.

2023. aug. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
72%

Senkit nem érdekel a kopaszodás.


Ott rontottad el, hogy nekikestél az ágyban, aztán még neked állt feljebb hogy elhajtottak. Majd ezek után még vették a fáradtságot ezek e nők,esélyt adni neked, felhívtak magukhoz, szexre is, erre te bedurcázol mint egy sértődött himringyó.


Teljesen idióta vagy.


És ott el is vérzett a dolog ahogy fogalmaztál hogy mennyit kell küzdeni egy nyomorult szexért.


Ezek után teljesen lényegtelen hogy kopasz vagy/leszel, vagy sem.


Szegény nők, és ilyenekkel kell küzdeniük. Mondom én hogy mindig a pasikkal van a baj.

2023. aug. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

13: ezzel a képfelfúrós csajjal már kavartam előtte, és nem hinném, hogy nekiestem, magától vetkőzött le. Csak gyakorolni akarta rajtam a hatalmát. Hát még 1 órát ott lődörögtem az ágyban, hogy ne derüljön ki, hogy felrobbantam legbelül, aztán mondtam, hogy mennem kell asap.

(Amúgy fun fact: ez a nő rám írt 1 hete fészen, természetesen nem írtam vissza már neki.) Inkább meghalok, minthogy lefeküdjek vele, itt már a szépség se számít, se semmi.


Ha felcsapod a szótárat a "lassú víz partot mos"-nál, akkor az én képem ugrik fel egyébként. Ez a férfi gyűlölet, ami belőled árad, az megérne egy külön posztot. :D

2023. aug. 7. 06:48
 15/37 anonim ***** válasza:
24%

13. A legtöbb pasival egy gond van, hogy nem néznek ki elég jól. Minden más csak bullshit. Egy jóképű, magas, nem kopaszodó férfival egyből lefeküdt volna az összes nő a fentiekből.


Amikor egy nem jóképű férfinek nem jönnek össze a dolgai, akkor pedig undorító módon a személyiségére fogjátok, miközben ha ugyanazokat csinálta volna, amit csinált, csak jó pasiként, akkor hasított volna. Nem bírjátok kimondani (talán tisztában sem vagytok vele, csak tudat alatt), hogy az a baj vele, hogy nem néz ki elég jól.

2023. aug. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

2: igen-igen, nekem is van ilyen barátom. Teljesen egyetértek veled. Csak bele vagyok fáradva az extra kilóméterekbe, amiket le kell nyomnom, és érzem hogy záródik a kapu, hogy legyen egy normális nőm,/feleségem, mert mondjuk elbasztam az előző évtizedet kvázi. Hát nem kerülök be a halhatatlanok csarnokába úgy érzem :D

3: Én ilyen szemi-pincsinek (angol semi-final-ből :D) azonosítom magam. Ha felhívnak a nők magukhoz, és nincs semmi, akkor és ott fent, utána már off a téma nálam. Nekem ne mondja már senki, hogy megbeszélünk szombat estére. Van egy fényes esetem, mikor a lánnyal konkrétan megbeszéltük, hogyha feljön, benne lenne, akármiben, ha megvan a kémia. Mondom ok. Csináltam kaját, és tök jókat elnevettünk 4 órán át, mikor is feljött egy vallási téma – természetesen nem voltam résen, és hát elcsúsztam egy banánhéjon. Nem értettünk egyet, és látszott rajta, hogy kitér a hitéből :D Hát mondom jó, akkor ez ennyi volt. Lelépett, én meg mondom, fú ezt a szopást… :D Aztán 1 hét múlva rámírt, hogy megint felugrana hozzám. És mondtam neki, hogy bocs, de már ne jöjjön…leírtam neki, hogy ott volt a lehetőség. A fránya büszkeségem :D:D Egyszer még a sírba visz. Köszi a kommentet, liked!

2023. aug. 7. 07:04
 17/37 A kérdező kommentje:

4: nah egy női komment. Igen-igen, persze ez mindig félő, de azért én egy halál kulturált ember vagyok, meg érződik is rajtam. A lánnyal már egyébként volt kavarás korábban, azért sejtettem, hogy lesz több is. Mint ahogy teljesen magától is vetkőzött le addig, ameddig. Nekem az a probléma, hogy elég kevés időm van, és ha már ellazulok 1 napot egy ilyen nőnél, akkor jó lett volna valami kiteljesedés. Nálam a befektetett energia kontra az eredmény nincs összhangba. Még egy jobb faszi felmegy, és ugyanazt lehozza 1 óra alatt, amit én ott elhakniztam 8 órába, és még le is feküdnek a nővel :D Én meg mehetek vissza második körre.

Nem hinném, hogy nagyon letámadó lettem volna vele szemben, mert fentebb írtam, de hogy 1 hete is rámírt, de már nem írok neki vissza. Amúgy 3 éve beszéltem vele utóljára, nem is értem minek írt...

2023. aug. 7. 07:14
 18/37 A kérdező kommentje:

6: Igen, egyetértek veled! :D Ha a büszkeségem testet öltene, te lennél az :D:D

10: Igen, ez a slicces sapka jó megoldás, de nem komázom annyira. Amúgy már tinderre is kiírom, hogy kopaszodom, mert túl jól sikerültek a képek rólam megmondom az őszintét.

2023. aug. 7. 07:26
 19/37 A kérdező kommentje:
12: te végül is nő vagy, vagy férfi? Amúgy van egy ikertestvérem, neki például nem hullik a haja. Viszont nem is olvas, nem is sportol, nincs is jó humora. Apám mindig mondja is, hogy miért van köztük ekkora jellembeli különbség, és mindig mondom, hogy nem tud a feje rendesen szellőzni, az enyém bezzeg igen :D
2023. aug. 7. 07:29
 20/37 anonim ***** válasza:
85%
Én is nő vagyok és nem szeretem ezt a “szívességet teszek neked, cserébe legyél a szexbabám” vergődést. Olyan undorító. A tiszteletnek és tartásnak semmilyen jelét nem lehet felfedezni benne, csak hogy valaki egy villanykörte kicseréléséért használni akar, mint cserekereskedelmi eszközt…
2023. aug. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!