Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is észrevették azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is észrevették azt, hogy itt is férfiként szinte lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogyha valaki egy ismerkedős, vagy barátkozós kérdés végére oda írja, hogy F, akkor szinte alig jön válasz, vagy csak trollkodásból ír valaki, de ha egy L ott figyel, akkor számtalan válasz jön. Egy pár alkalommal én is írtam ki kérdést ismerkedéssel kapcsolatosan, de jó ha egy-két válasz jött, és egy nővel sikerült így is csak a kérdés alapján beszélgetnem, igaz, rövid időn belül egyszer csak nem írt többet, pedig nem szoktam semmi semmi lekezelő dolgot se írni, és ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy csak egy-két szavas "mondatokat" írnék a válaszokban, üzenetekben.

2023. jún. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
78%
Én innen ismertem meg a párom
2023. jún. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
47%
Harminc választ azért csak sikerült összekaparni a kamukérdéssel. Grét dzsáb, bró!
2023. jún. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
91%

"Mindenki arra használja az oldalt, amire akarja."


Ez oké, csak ne nyávogjon azon, hogy valaki más nem arra használja, amire ő.

2023. jún. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
37%
Miaú. 😹😹
2023. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

34.


Bháháháhá, kettes alát ér a poén.

2023. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
84%

35


Köszönöm szépen. Az ellenörzőmet nem találom. Hova teccik beírni ezt a jegyet?

2023. jún. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

36

Manapság már kréta van, online vezetik a jegyeket xd

2023. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
74%
Siman ramirtak nok is, amikor nem anonim voltam es kiirtam a korom is a ferfi mellett. Nem a nokkel van problema ezen az oldalon, tobbekkel is talalkoztam mar.
2023. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

37


B+++, tényleg! Láccik, h nem vagyok már mai macska.

2023. jún. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

4

Azt tudom, hogy ez az oldal nem társkereső oldal, csak abban a hitben voltam, hogy talán az ismerkedés kategóriában csak vannak olyan nők, akik azért vannak ott, hogy akár ismerkedni is szeretnének. Az teljesen jogos, hogyha mondjuk valaki az egészség kategóriában nem azért ír egy választ, hogy aztán privát áradatot várjon a férfiaktól ismerkedés gyanánt. Voltam már fent egy pár ismerkedős oldalon, alkalmazáson, de azt vettem észre, hogy a Tinder lenne még a legjobb ezek közül, ha nem lenne ennyire rossz az algoritmusa azóta, mióta van ez a gold funkció benne.


5

Nyilván én se várok el nagy tolongást a nőktől, hogy most egytől-egyig ők írjanak, meg persze, hogyha mondjuk jön egy válasz egy ismerkedős kérdés alá, akkor egyértelmű, hogy én írok először azok alapján, az más kérdés, hogy válasz meg sokszor nem jön.


6

Nagyon tetszett ez a részletes válasz ezekkel a tapasztalataiddal, de rám személy szerint egyik se vonatkozik. Sajnálom, hogy olyan személyeket fogtál ki sokszor, akik nem igazán nyertél el a tetszésedet. De amúgy egy viszont rám is vonatkozik, a videójátékozás, amit nem kell valami szörnyű dologként felfogni, ha valaki felnőtt létére is játszik. Persze itt is tudni kell tartani a mértéket.


32

Abszolút nem kamu kérdés ez, mert ha nem látnám ezt a jelenséget itt ezen az oldalon is, akkor nem tettem volna fel ezt a kérdést.

2023. jún. 27. 15:17
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!