Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is észrevették azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is észrevették azt, hogy itt is férfiként szinte lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogyha valaki egy ismerkedős, vagy barátkozós kérdés végére oda írja, hogy F, akkor szinte alig jön válasz, vagy csak trollkodásból ír valaki, de ha egy L ott figyel, akkor számtalan válasz jön. Egy pár alkalommal én is írtam ki kérdést ismerkedéssel kapcsolatosan, de jó ha egy-két válasz jött, és egy nővel sikerült így is csak a kérdés alapján beszélgetnem, igaz, rövid időn belül egyszer csak nem írt többet, pedig nem szoktam semmi semmi lekezelő dolgot se írni, és ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy csak egy-két szavas "mondatokat" írnék a válaszokban, üzenetekben.

2023. jún. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
93%

19


Miért ne lenne az? :) Van ismerkedés kategória, plusz egy csomó egyéb kategória, ahol találhatsz olyat, aki szimpatikus. Van egy olyan funkció, hogy "privát üzenet", mit gondolsz, azt mire használják az emberek?

2023. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
21# tudok rola, de ott fele kamu, trollkodnak, vagy nem akarnak ismerkedni, mert nem az esete
2023. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Legtobb ember nem ismerkedes celjabol keres itt…
2023. jún. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Keves az eselye hogy innen fog talalni a part.

Most gondolj bele, teljesen anonim, jol megy a privat beszelgetes, aztan kiderul hogy csunya?

2023. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
33%
Nekem tökmindegy, hogy ki mit gondol. Szerintem lehet ismerkedni (én ismerkedtem itt már meg több emberrel, kapcsolatom is lett innen), pedig én nem az itteni átlag korosztályhoz tartozom. Mindenki arra használja az oldalt, amire akarja.
2023. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
77%
...mert ez nem egy társkereső oldal? Csak sok férfi annyira ki van éhezve, hogy bárhol rárepül bárkire, akit nőnek vél.
2023. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
66%

26


Na és? Akkor ha nő vagy és ez zavar, akkor ne nézd meg a privát üzeneteidet, probléma megoldva.

2023. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
84%
27) pont így teszek, csak nem értem a rendszeres dühöt, hogy a 'mocsok nők visszaírni sem képesek' :D
2023. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
58%

28


De hát olyasmivel minek terheled magad, amivel nem kell? Én nőként jókat röhögök a priviken, te meg azon bosszantod magad, hogy általad nem ismert emberek bosszankodnak azon, hogy te nem olvasod a privijeiket.

2023. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
86%

10-esnél a pont.

Igen, egy férfi mindíg tud.

2023. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!