Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is észrevették azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is észrevették azt, hogy itt is férfiként szinte lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogyha valaki egy ismerkedős, vagy barátkozós kérdés végére oda írja, hogy F, akkor szinte alig jön válasz, vagy csak trollkodásból ír valaki, de ha egy L ott figyel, akkor számtalan válasz jön. Egy pár alkalommal én is írtam ki kérdést ismerkedéssel kapcsolatosan, de jó ha egy-két válasz jött, és egy nővel sikerült így is csak a kérdés alapján beszélgetnem, igaz, rövid időn belül egyszer csak nem írt többet, pedig nem szoktam semmi semmi lekezelő dolgot se írni, és ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy csak egy-két szavas "mondatokat" írnék a válaszokban, üzenetekben.

2023. jún. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudok egyet érteni. Lehetne a hobbi pl. karate is, azt is csinálhatja mindenféle korú ember. Vagy tánc. Vagy túrázás. Vagy zeneszerkeztés.


A társasozás amúgy gondolom ebbe nem tartozik bele, pedig az egyetlen különbség a számítógépes játéktól, hogy nincs számítógép (nagyon sok játék a gépen több játékos, jó közös szórakozás lehetne)

2023. jún. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
77%

10


Hát ezt mondom én is! Szerintem a gyakori valóságos aranybánya olyan férfiaknak, akik intelligensek, kedvesek, egyedülállóak, van némi humorérzékük és persze azért kell hozzá szerencse is. De leginkább kitartóan kell próbálkozni és igyekezni kell elkerülni azokat a hibákat, amiket a 6-os felsorolt.

2023. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
70%

Ismerkedés kategóriában tök sikered lehet.


Egyébként a lányokat jobban szeretik kioktatni (más lányok is), a fiúk meg mindig valami nyál végére teszik oda, hogy F. "Bezzeg annak, aki szeretni tud, nincs nője!".

2023. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim válasza:
9%
6 vagyok, hol vannak ez a férfiak, 12-es?
2023. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
88%
#14: Teged messzirol elkerulnek, jogosan.
2023. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
29%

14


Én írtam a 9-est is, szóval kicsit zavaros a válaszaim összessége. Szerintem nagyon kevés normális pasi van itt fent, vagy jól elbújtak, de a) vannak b) nem értem, hogy miért nem tud egy férfi fejlődni. Tehát feljön ide, tök sok kritika, visszautasítás éri, lepontozzák, nem reagálnak a privijeire, belekötnek az ismerkedős kérdéseibe, stb. Akkor rázza meg magát és kösse fel a gatyáját! Én is nagyon sokat változtattam már azon, hogy itt milyen kérdéseket írok ki, milyen kérdésekre és mit válaszolok, hogyan kezelem a priviket, stb. Ha én ezt meg tudtam csinálni (igaz, speciel teljesen feleslegesen, mert én középkorú nő vagyok, itt pedig főleg a húszas, harmincas korosztály van), akkor egy nőt akaró férfi is tud változni, akarjon változni, változzon! De hát az intelligencia meg a kulturáltság hiányán valószínűleg nem lehet.

2023. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim válasza:
0%
15, már úgy vártam a trollt, hát megjöttél édesgombócom, már úgy hiányoztááááááááááááál
2023. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Na szóval a 9-est meg a 12-est. Meg a 16-ost.
2023. jún. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem tarskereso oldal, szoval ne csodalkozz
2023. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
#17: Attol meg szeretlek mucikam 😔
2023. jún. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!