Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is észrevették azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is észrevették azt, hogy itt is férfiként szinte lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogyha valaki egy ismerkedős, vagy barátkozós kérdés végére oda írja, hogy F, akkor szinte alig jön válasz, vagy csak trollkodásból ír valaki, de ha egy L ott figyel, akkor számtalan válasz jön. Egy pár alkalommal én is írtam ki kérdést ismerkedéssel kapcsolatosan, de jó ha egy-két válasz jött, és egy nővel sikerült így is csak a kérdés alapján beszélgetnem, igaz, rövid időn belül egyszer csak nem írt többet, pedig nem szoktam semmi semmi lekezelő dolgot se írni, és ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy csak egy-két szavas "mondatokat" írnék a válaszokban, üzenetekben.

2023. jún. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos, ha jön férfiaktól válasz, az is legtöbbje szexuális indíttatású..:)

F

2023. jún. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szerintem ez mindig emberfüggő.


Megfelelő embert kell kifogni és ez nemtől függetlenül így van!

2023. jún. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Bevallom, hogy én is írtam már egy olyan személynek egy kérdése kapcsán ebben a kategóriában, akinek a végén L, vagy N volt, de sokszor van az, hogy hiába írok normális hangvételű üzenetet, semmi válasz nem jön. Ilyenkor lehet az, hogy valaki szórakozik, vagy mondjuk megbánta utólag, hogy kiírt egy ismerkedős kérdést.
2023. jún. 27. 11:56
 4/42 anonim ***** válasza:
78%

3-as: az a baj, hogy te meg még páran totál el vagytok tévedve!


Ez itt a gyakori, nem egy komoly társkeresős oldal, hanem csak egy laza szórakozás.


Unatkozott, kiírt kérdést ami alatt jöttek válaszok, de privizni meg nem akart, ezért nem válaszolt.


Sajnos nincs olyan lehetőség, hogy az ember automatikusan letilthatná a privit, hogy már eleve ne küldhessen senki privát üzenetet neki, hanem csak a kérdése alá kommenteljen, hiszen ez az oldal erre való!


Ha komolyan ismerkedni akarsz, akkor regizz be egy társkeribe szerintem, mert itt csalódni fogsz!

2023. jún. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt hiába írsz ki kérdést, még mindig nekünk férfiaknak kell keudeményezni. Másrészt meg buta elgondolás, hogy majd tolongani fognak a nők, holott naponta kapnak bőven elég levelet.

Ez igaz ugyanarra is, attól higy írtál neki és nem válszolt még nem lesz kamu. De kapott hidd el bőven elég levelet, és ha talált olyat akivel jól elvan, minek beszélne közben még 20al? Akkor meg az lenne a bajod, hogy csak egy-két szóban válaszol.

2023. jún. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim válasza:
74%

Női élményeim:

- haragban van a világgal, érettségi szintje egy kiskamasz szintjén van, ennek megfelelően alakulnak a hobbijai és a kijelentései is: videójátékozik, pacsmagolja a hamikáját és a nőket nyolcadikos szinten kezeli

- nős és harmadikat keres

- nős és triggert keres, napközben élvezkedik, este anyut elkapja

- nős és harmadikat és triggert keres, ld. fent

- nem tudjuk, férfi vagy nő, de sosem küld képet, ellenben ő szétudvarol a képed után

- nem tudjuk, férfi vagy nő, de agresszívan elküld a picsába, ha valami nem tetszik neki és lelép

- nem tudjuk, férfi vagy nő, de csendben lelép

- zéró szövegértése van alapvető dolgokra nézve: elmondod, hogy fárasztó napod volt, majd visszakérdez, milyen napod volt?

- farokképes, bárkié is

- elmúlt negyven, de valamiért olyan negyvenest akar, akinek nincs gyereke, de közben elmondja, hogy akinek 40 felett nem volt legalább egy férje és gyereke, az selejtes

- tesztel, bármit is akar (gagyi teszt)

- troll, bármit is akar


Férfiak itt márpedig nincsenek. :-)

2023. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
70%

6

Ez a videójáték lenézés annyira uncsi már, sokkal jobb, mint agyatlanul bámulni ki a fejedből (tv). De amúgy tetszett a válaszod, csak nem álltam ki, hogy ebbe ne kössek bele xd

2023. jún. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
60%
7, én nem nézem le a videójátékot, csak zavar, ha egy férfinek az a hobbija, mint a lányom osztálytársának. :)
2023. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

6


Egész jó kis összefoglalót írtál. :))


Egyébként NAGYON néha ki lehet fogni értelmesebb férfiakat is, de ez tényleg 100-ból 1 alkalommal van. Akkor általában kiderül, hogy


- tök máshol lakik

- nem tetszel neki

- nem tetszik neked

- egy idő után valamelyikőtök megunja és nem válaszol (és eddigi elég sok tapasztalatom alapján egyáltalán nem igaz, hogy mindig a nő hagyja abba a levelezést).


N

2023. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
68%
Egy férfi mindig tud ismerkedni..
2023. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!