Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is észrevették azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is észrevették azt, hogy itt is férfiként szinte lehetetlen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogyha valaki egy ismerkedős, vagy barátkozós kérdés végére oda írja, hogy F, akkor szinte alig jön válasz, vagy csak trollkodásból ír valaki, de ha egy L ott figyel, akkor számtalan válasz jön. Egy pár alkalommal én is írtam ki kérdést ismerkedéssel kapcsolatosan, de jó ha egy-két válasz jött, és egy nővel sikerült így is csak a kérdés alapján beszélgetnem, igaz, rövid időn belül egyszer csak nem írt többet, pedig nem szoktam semmi semmi lekezelő dolgot se írni, és ráadásul azt se lehet rám mondani, hogy csak egy-két szavas "mondatokat" írnék a válaszokban, üzenetekben.

2023. jún. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
40-es: Tinderen szerintem csak az ismerkedik, aki dgni akar.
2023. jún. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Én ollyannyira észrevettem, hogy már szinte teljesen lemondtam róla.

Kb 2 éve folyamatosan kűzdök, mindent megteszek.

Talán még kicsit többet is mint kellene, mégsem jön össze semmi.

Nagyon nagyot csalódtam az egész társkeresési procedúrában. Sajnos a sok csalódás, a sikertelensèg, kicsit eltudja keseríteni az embert.

Régen azt mondták, hogy olyan nincs, hogy valaki senkinek nem tetszik, senkinek nem szimpatikus.

Hát sajnos szerintem van ilyen.

Az azért elég siralmas helyzet, hogy tőbb mint 2 év alatt még egy szem kontaktus, egy összenézés sem alakult ki senkivel.

Ez azért nem túl biztató.

Nem tudom van e még valaki így, vagy lehet hogy bekerülhetnék a Guinnes rekordok könyvébe ???

57F.

2023. jún. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!