Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján döntsem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntsem el, hogy elhívjak-e egy lányt, ha nem vagyok benne biztos, hogy eljönne velem egy tálkozóra, sőt úgy érzem, hogy inkább nem?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Pl Hali megyunk a haverokkal a skate parkba, ha gondolod majd nézz le:)

Meg hasonlókkal közelebb tudnál kerulni dumálni hazakisérni aztán es igy tovább

2023. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Milyen viszonyban vagytok most? Honnan ismeritek egymást, milyen gyakran találkoztok?
2023. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kolistársak voltunk, de ő most passzívon van. Nem egy beszédes alkat, de messengeren tartottam vele a kapcsolatot ebben a félévben is. A múlt félévben a szobatársába voltam szerelmes, ennek köszönhető, hogy őt észrevettem. Mindig nagyon kedves volt velem. Mikuláskor csak én kaptam tőle süteményt. Ő kapott tőlem is, de én másoknak is adtam. Mindig nagyon kedves volt velem, jól esett neki, ha segítettem neki. Segített túltenni magam, hogy a szobatársa elutasított engem. De ő egy félénk és visszahúzódó lány, nem tudom eldönteni, hogy csak kedves, vagy kedvel is, és, ha kedvel, akkor hogyan.
2023. jún. 21. 22:49
 4/14 A kérdező kommentje:
Mostanában rákaptam, hogy a vonaton tanulok, próbálom bejárni az országot, minél több vasútvonalon utazni. És gondoltam ezzel az ürüggyel elmennék hozzá.
2023. jún. 21. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Kérdezd meg, ha csinált neked sütit akkor jó eséllyel kedvel téged, szóval egy találkozóban valószínűleg benne lesz, csak nem biztos, hogy "randiként".
2023. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A sütit az anyukája csinálta.
2023. jún. 21. 23:06
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lényegtelen. Kérdezd meg, hogy lenne-e kedve vele találkozni. Aztán majd látod, hogy miként viszonyul hozzád és esetleg lehet-e továbblépni.
2023. jún. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van esélyed.
2023. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényege, hogy nem vagy biztos benne. Ezért hívod el, hogy megtudd. És ezt ő tudja csak megmondani neked.
2023. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Probald meg ferfikent kezelni a dolgot. Nem latom a leirtak alapjan, miert ne hivhatnad el randizni. Azt a dontest, hogy elmegy-e veled, nem neked kell meghozni, hanem neki. Ha igent mond, akkor el kell kezdeni a kapcsolatepitest, ha nemet, akkor pedig lapozni kell. Miert ellenkezel, hogy tiszta viz keruljon a poharba?
2023. jún. 22. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!