Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi alapján döntsem el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján döntsem el, hogy elhívjak-e egy lányt, ha nem vagyok benne biztos, hogy eljönne velem egy tálkozóra, sőt úgy érzem, hogy inkább nem?

Figyelt kérdés

2023. jún. 21. 22:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbáld meg, bár így hogy már előtte igazából a lakótársásra nyomultál, ráadásul ő volt az aki vigasztalt, elég ciki a helyzet.

Szerintem ne találj ki idióta ürügyet a találkozásra egyszerűen csak hívd el, mondd meg neki, hogy tetszik stb.

2023. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már felmerült a gondolat, hogy elhívod, akkor hívd el, mert addig nem tudhatod, hogy mit fog mondani, amíg ki nem mondja. Simán lehet, hogy igent mond, de ha nemet mond, az se baj, mert legalàbb biztora tudod, hogy nincs esélyed és tovább léphetsz.
2023. jún. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nyíltan, őszintén mondd meg neki, hogy ő amúgy majdnem olyan jó csaj, mint a szobatársa, de mivel az nem jött be, mostmár vele szeretnél járni.
2023. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, ez az utolsó pont nehezen áthidalható.
2023. jún. 22. 12:10
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!