Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs ellentmondás a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ellentmondás a nők sértettsége és az igényeik között?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor meg vannak sértődve hogy "a férfiaknak" tökéletes, vékony, szép nő kell, esetleg még szerintük irreális határt szabnak kilók terén is. Miért nem veszik észre, hogy ez nem a férfiakra jellemző, hanem csak a legeslegjobb pasikra, akiknek van lehetőségük válogatósnak lenni?

Pl. nekem (meg még sok más férfinak) simán megfelelne egy olyan nő, aki szimplán csak nincs elhízva, mondjuk egy átlag 160-170 cm-es magassághoz mondjuk 60-65 kiló, ami azért bőven teljesíthető. De mi nem számítunk, mert nem vagyunk kisportolt, trendi, jóképű férfiak. Azoknak pedig az 50 kilós nők kellenek.

Nem érzik a logikai bukfencet?



2023. jún. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
0%

Dehogynem kell, mert a 3. mondatod a lényeg és valóság-részben. ugyanis találhat olyan idegesítőnek, hogy még szexet sem akar tőled.


aztán persze kiharcolhatod, de az már egy folyamat és annak vége.

2023. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
100%

1. A kérdés a 60+ kilós nők ekézéséről szól, mintha csak "beérni" lehetne velük, jobb pasira meg esély sincs. Innen jött az egész.

2. Nekem már réges rég van párom, így nem számít, hányan tartanak idegesítőnek, és nincs ember, aki kompatibilis mindenkivel, így nem is sértene a dolog. A lényeg az, hogy nem hiszem, hogy bárki is visszautasítana a testem miatt, sőt, úgy gondolom, hogy több, mint a férfiak 90%-a tartja kívánatosnak az alakom. Így értettem, hogy bárkit megkaphatok.

2023. jún. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
0%

az, hogy van valakid semmit sem számít, a nők nagy része ugyanúgy félrekefél, legfeljebb nem víz elekkel, hanem hát izsákkal.


A tested csak akkor számít, ha néma vagy(most nem rád, hanem általánosságban), ha idegesítő vagy, 3 másodperc alatt vágylohasztó.


az alakos dolog, mert azért félrevezető, mert van többféle szitu, pl buliban az itteni donnatonnákat is kívánatosnak tartják, mint ahogy a nemolyanlány+alkohol=legolyanabblány is működik, stb, stb, stb.


és ha már buli, úgy tűnik átlagos koncertközönség alakod van, akkor pedig a pasiknak nem lenne idejük rád fókuszálni, maradna 10 százalék, és lenne a nagy csodálkozás, meg sírás a vállamon :D

2023. jún. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
100%

De igen, számít, hogy "van valakim". Eszem ágában sincs megcsalni, ahogy a közelében sem voltam ennek, pedig nem 1, hanem 10 éve vagyunk együtt.


A válasz többi része szintén fantázia, hablaty, nem tudom magamra illeszteni.

Sem bulizni nem járok, sem alkoholt nem iszom, azzal pedig még mindig tisztában vagyok, hogy kik szoktak nálam próbálkozni, milyen stílusban, valamint azzal is, hogy milyen a testem, és mennyi energiát fektetek bele, és ez milyen eredményekkel jár.

2023. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
0%

cseppet sem számít, de ahogy most láttam a toktokon te vagy a kedven npc-m, h már lizente eltűnt :D


marad a 10 százalék :D

2023. jún. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
100%
Grat, már nincs is értelme a mondataidnak.
2023. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:
Én is azt tapasztalom hogy cseppet sem számít ha a nőknek van vmi kanjuk. Nem vagyok már fiatal kis hüjjegyerek, intelligens is vagyok és nagyon sokat voltam megfigyelő az életben. Szóval ha valamit állítok az nem vaktában lövöldözés ezért elvárom a tiszteletet. Gyűlölöm azt az embertípust aki ilyenkor jelentkezik mint egy eminens tanuló hogy de ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ másmilyen. Persze te nem csalnád meg soha te csodás vagy. Csak tudd hogy ha közösségben viselkedsz így akkor nagyon könnyen lehet hogy kivívod értelmes emberek ellenszenvét és miattad jönnek ki a sodrukból. Ugyanis tudják pontosan hogy igazuk van és sokkal értelmesebbek az átlagnál belőled pedig azt látják hogy jön egy egomán liba aki elkezdi bizonygatni hogy nem úgy van,tehát burkoltan de érthetően azt mondja hogy aki azt állítja amit, az gyakorlatilag egy bohóc,semmit nem ér a szava, semmit nem ér a sok éves tapasztalata és ezt a hadüzenetet csupán azért küldi a másiknak mert nem tudja fékezni az egomán valagát hanem közölnie kell hogy ő milyen fantasztikus hogy "nemolyan". De igen olyan vagy. ne csodálkozz ha egy-két ilyen húzásod után kapsz valakitől 1-1 nevelő jellegű pofont vagy ruhán keresztüli nunimarkolást.
2023. jún. 11. 21:39
 58/73 anonim ***** válasza:
100%

Ja, szóval, ha azt merem mondani, hogy nem csaltam meg sose a páromat, és nem is tenném, akkor jogosan számíthatok pofonra vagy "nunimarkolásra" (?!).

Idióta beteg féreg vagy.

2023. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam korábbi válaszoló, csak az 57-re reagálnék.

Nem tudom te nyomorult senki hogy kinek és miért osztogatnál pofonokat (pláne hogy olyan ostoba vagy hogy azt hiszed nevelhetsz bárkit, remélhetőleg gyereked se lesz soha), de úgy szájba rúgnálak ha megütnél vagy alámnyúlnál hogy a fogaid körmérkőzést játszanának a szádban a bennmaradásért. És pusziszercsilávcsi incelke 😁

2023. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
0%

persze, hogy nincs: D


az antivaxxer elmebetegek is ezt szokták mondani, amikor számukra ismeretlenül kellemetlen dolgokkal találkoznak :D


és akkor visszatértünk a #kiröhög hashtaghez, a 10 százalék is elillant, maradt a sírás.

2023. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!