Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs ellentmondás a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ellentmondás a nők sértettsége és az igényeik között?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor meg vannak sértődve hogy "a férfiaknak" tökéletes, vékony, szép nő kell, esetleg még szerintük irreális határt szabnak kilók terén is. Miért nem veszik észre, hogy ez nem a férfiakra jellemző, hanem csak a legeslegjobb pasikra, akiknek van lehetőségük válogatósnak lenni?

Pl. nekem (meg még sok más férfinak) simán megfelelne egy olyan nő, aki szimplán csak nincs elhízva, mondjuk egy átlag 160-170 cm-es magassághoz mondjuk 60-65 kiló, ami azért bőven teljesíthető. De mi nem számítunk, mert nem vagyunk kisportolt, trendi, jóképű férfiak. Azoknak pedig az 50 kilós nők kellenek.

Nem érzik a logikai bukfencet?



2023. jún. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te ne a nők egójával és nemi életével foglalkozzál. Az élő fába is belekötsz itt.

Nekik jut pasi, NEKED nem jut nő, szerintem ezen gondolkozzál.

2023. jún. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 anonim ***** válasza:
38%
18. Te dolgod, én csak mondom :)
2023. jún. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
76%

22


Hiába mondasz bármit, nem ér semmit.

2023. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

Na a 23-asban megjelenik a hozzáállás amiről pofázok :)) Gondolom arra is ugyanaz lenne a reakció hogy ne vedd fel a rojtos forrónacit mert nem úgy áll a naribőrös combodon mint a 20 éves, vékony modellekén.


Úgy jön ide a fat acceptance cringe hogy már kifejezetten túlsúlyos nőket is arra nevelnek hogy úgy jók ahogy vannak és nekik jár minden. Így az aki még csak nem is igazán túlsúlyos, tehát ez a 60 70 kiló körüli, konkrétan istennőnek érzi magát és annak megfelelően viselkedik, öltözködik, válogat és meg van sértődve ha a férfiak nem azt tükrözik vissza. Holott hiába nem elhízottak és áll rájuk a legtöbb férfi pénisze attól még mindig iszonyatosan messze vannak aminek képzelik magukat nagy egóval.

2023. jún. 9. 15:41
 25/73 anonim ***** válasza:
91%

"Gondolom arra is ugyanaz lenne a reakció hogy ne vedd fel a rojtos forrónacit mert nem úgy áll a naribőrös combodon mint a 20 éves, vékony modellekén."


Így van, pont ugyanaz lenne a reakció. Vagy még annyi SEM. :)

2023. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
25%

"Bárkit megkapok, akit akarok. F"


Reakció: Jaj, te nyomorult, elhízott incel, mit akarsz, miii? Áll a bré, miii? Kanos kis pöcs!


"Bárkit megkapok, akit akarok. N"


Reakció: Jaj biztos nagyon szép vagy. :) Ne vedd magadra, ha valaki mást mond. Biztos csak irigykedik :) Így van, bárkit megkaphatsz, de azért válogasd meg jól, kivel állsz szóba, aranyom :)

2023. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
93%

Már 10 éve meg van válogatva. :D

És így van, nem fogom magamra venni, ha vergődnek egyesek, hogy én milyen "ronda" vagyok, úgy pláne nem, ha anonim oldalon írják kép nélkül. Nem tudom, mit képzeltek. És nem, férfiaktól sem várom, hogy vegyék magukra.

2023. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 A kérdező kommentje:
Nem csoda hogy sokakból kijön az agresszió! Pont az a legnagyobb baj hogy a legnormálisabb és legértelmesebb férfiakból hozzátok ki hogy már-már ütni legyen kedvük. Azokból akik nem állnak be a sorba hanem kritikus gondolkodásra képesek és látják mi folyik a világban és hová halad. Azokból akik netán már kicsit idősebbek, tapasztaltak, nyitott szemmel járnak a világban. Ti meg rihegtek röhögtök és belemondjátok a másik pofájába hogy semmit nem ér a szava amikor megfogalmaz egy minimális kritikát is akár.
2023. jún. 9. 15:53
 29/73 anonim ***** válasza:
95%

Jó-jó, összefoglalom, és egyben kérdezek:

Szóval, ha te, vagy egy másik hozzád hasonló okostojás azt mondja, hogy nem kéne felvennem x ruhadarabot, mert szerinte én nem úgy nézek ki benne, mint y szerintetek többet érő nő, és én ezt figyelmen kívül hagyom, akkor azzal én kiváltom, hogy jogosan legyen kedvetek ÜTNI?

2023. jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 A kérdező kommentje:

Hiába forgatod ki csak magadat járatod le :D

De lényegében igen. Ha te 65 kilósan úgy teszel mintha 45-50 kiló lennél és úgy öltözöl és viselkedsz mintha egy modell szerű gyönyörű nő lennél akkor készülj szépen fel arra hogy kapni fogsz kritikát. És nem csicska lúzerektől hanem őszinte, érett és bátor emberektől akik vállalják a kockézatot hogy véleményt mondanak ebben a feminista világban is rólad. Szóval ha te rájuk taposol és semmibe se nézed őket és mész tovább mintha csak valami utcán kéregető cigóval beszéltél volna akkor számíts retorzióra is. Saját magadnak keresed a bajt, a saját sorsod kovácsa vagy.

2023. jún. 9. 16:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!