Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs ellentmondás a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs ellentmondás a nők sértettsége és az igényeik között?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor meg vannak sértődve hogy "a férfiaknak" tökéletes, vékony, szép nő kell, esetleg még szerintük irreális határt szabnak kilók terén is. Miért nem veszik észre, hogy ez nem a férfiakra jellemző, hanem csak a legeslegjobb pasikra, akiknek van lehetőségük válogatósnak lenni?

Pl. nekem (meg még sok más férfinak) simán megfelelne egy olyan nő, aki szimplán csak nincs elhízva, mondjuk egy átlag 160-170 cm-es magassághoz mondjuk 60-65 kiló, ami azért bőven teljesíthető. De mi nem számítunk, mert nem vagyunk kisportolt, trendi, jóképű férfiak. Azoknak pedig az 50 kilós nők kellenek.

Nem érzik a logikai bukfencet?



2023. jún. 9. 13:26
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
96%

1


Nyugodtan állhatsz hozzá így, de akkor ne legyen sírás, hogy egyedül vagy. Mert a vonzó, trendi pasiknak ezzel a súllyal nem fogsz kelleni. ^^"


Nem az 1. hozzászóló vagyok, akinek ezt szántad, de


1) Teljesen értelmetlen és logikátlan a kilók alapján következtetést levonnod egy nő külsejére nézve úgy, hogy fogalmad sincs arról, hogy a - pl. ebben a konkrét esetben - a 63 kg mellé 155 cm magas vagy 180.


2) Abból, hogy egy férfi vonzó és sportos, nem törvényszerűen következik, hogy a vékony nők az ideálja (a gyakorlatban meglepően sok ellenpéldát láttam erre)


3) Nem akarom lerombolni az illúzióidat azt illetően, hogy milyen testsúllyal lehet vonzó egy nő, de amióta (nehezen, hosszú évek alatt) - 177 cm-es testmagassággal sikerült 57-58 kilóról 68 kilóra feltornásznom magamat, kb. háromszor annyi férfi próbál ismerkedni velem, mint korábban, és összehasonlíthatatlanul több pozitív megjegyzést kapok az alakomra (ami a BMI index és a tükör alapján is messze van még a túlsúlyostól).

2023. jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
100%
De minek kritizálni másokat akármi miatt? Nekem nem tetszenek a fekete ruhák, még sem állok le cigánymód üvöltözni másokkal, hogy de igénytelenek.
2023. jún. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%

Én például 65 kg vagyok, és ehhez 184 centi, mégis, miben kellene járnom, krumpliszsákban, csak mert 60 és 70 kg közé esik a súlyom? És igen, a súlyom alapján nem kevesen neveztek már dagadtnak, és nem, nem a legeslegjobb pasik, akiknek van lehetősége válogatni, hanem olyanok, akiknek a fejében egy valóságtól elrugaszkodott, számokban kifejezett ideál élt, amitől a magasság és az összhatás függvényében sem akartak elvonatkoztatni, "az akkor nagyon sok" felkiáltással.


Mindemellett megnyugtatásodra jelzem, hogy koromból és munkámból kifolyólag szinte mindig takarva van a térdem és a vállam, így nem okozok vizuális környezetszennyeződést az arra érzékenyek körében.

2023. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
0%
30-as, neked ilyen pasijaid voltak? Sajnállak...
2023. jún. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 anonim ***** válasza:
90%

35


Milyen pasijaim? :D


31


Rendben, megkaptam a választ a kérdésemre.

2023. jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
100%

LOL, 60 kilósan S-es ruhákat hordok. Tehát akkor az M-es méretű nők már dagadtak?

Egyébként pedig, kedves Kérdező, kultúrember nem kritizál másokat a külsejük miatt, csak ha kifejezetten igényli a másik. Ha egy nő nem kérdezi, hogy szerinted hogy áll rajta egy ruha, akkor semmi közöd hozzá. Ha nem tetszik, nem udvarolsz neki, ennyi. Élni és élni hagyni.

2023. jún. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
74%

"kultúrember"


LOL


Ez a szó értelmezhető egyáltalán ezen az oldalon?

2023. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
90%

155 cm vagyok, 65 kg, 33 éves, és most megyek és megkeresem a rojtos pichafarmeremet és ujjatlan trikóval fogom felvenni. Megjött a kedvem!

Akinek nem tetszik, az majd feldolgozza. 😋

2023. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
4%
39. Csak nehogy egy hentessel fuss össze :)
2023. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
92%
De rendes vagy, hogy neked megfelelne egy 60-65 kilós nő is. Monica Bellucci szinte világéletében 65 kiló volt a 170 centijéhez. Gondolom ő már kiesik a jó pasik látószögéből a te logikád alapján. Az a helyzet, hogy a legtöbb nő 60 kiló körül van, a jó nőket is belértve. Palvin Barbi például. A férfiak annyira nem vágják hogy néz ki egy 50 kilós vagy egy 60 kilós nő. Én is 60 kiló vagyok 165 centivel, nagyon arányosan elosztva. A jó pasiknak én vagyok a vékony nő, az 50 kiló körüli.. Mindenki le van döbbenve, hogy 60 kiló vagyok. Mert a 60 kilót a husis lányokkal társítják. Agyrém.
2023. jún. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!