Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a jobb tarskereso felület?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb tarskereso felület?

Figyelt kérdés
2023. máj. 17. 13:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Életemben nem hallottam még olyat, hogy valakit letilt egy társkereső.


#3-as nekem személy szerint a kedvencem, sok társkeresőt kipróbáltam már, de innen találkoztam a legtöbb (és legnormálisabb) emberrel, illetve nekem kifejezetten tetszik az a része, hogy nekünk nőknek kell kezdeményezni.


Kérdező, én is elég jó adottságokkal rendelkező embernek tartom magam és emiatt nagyon egyszerű dolgom van a társkeresőkkel, szóval szerintem nem lehetetlenít el senkit.


#2-es voltam :)

2023. máj. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Noket nem piszkalja a tarskereso. Ez inkabb a ferfiaknal jellemzo.
2023. máj. 17. 14:10
 13/29 Mathus ***** válasza:
61%
#12: akkor leírom, bár lehet neked írtam már. NORMÁLISAN kell viselkedni, ennyi. a normális emberek a normálisak társaságát keresik offline és online térben egyaránt. innentől meg adja magát, hogy a hülyéket meg a hülyék találják meg maguknak, a nagyonhülyéket meg senkise.
2023. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
45%

Ha férfi vagy, akkor fizetned kell a társkereső appokon (Tinder, Bumble stb.) ahhoz, hogy az alkalmazás megmutassa a profilodat sok férfi által jobbra húzott, szép nőknek. Ha nem fizetsz elő prémiumra, nem veszel kiemelést stb., akkor az alkalmazás el fogja rejteni a profilodat és csak néha mutatja meg egy-egy kevés férfi által jobbra húzott (nem szép arcú / kövér) nőnek.


Az alkalmazást üzemeltető cég az előfizetésekből él, emiatt próbálja minden áron elérni, hogy a férfiak előfizessenek. Ha nem fizetsz elő, nem fogsz tudni ott szép lánnyal beszélgetni vagy csak nagyon ritkán.

2023. máj. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Engem a tinderen tiltanak le rendszeresen, még új sim kártyával is, a legkülönfélébb módokon.

Nem enged belépni: "túl sok kísérlet", vagy "valami hiba történt". Ha szeretném törölni a fiókomat, hogy újraregelhessek, "nem sikerült a fiók törlése". Haver, el vagyunk átkozva.

2023. máj. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

8-as.

Nem igaz amit írsz egyáltalán.

Ha az lenne a céljuk ténylegesen, hogy megtalálják egymást a hasonlók, akkor nem lenne ennyire sok ember fent rajta. Ezt te sem gondolhatod komolyan.

Pont az ellenkezője a céljuk, hogy minél kevesebb ember találja meg a "párját", mert annál több a bevétel. Annál többen próbálják meg majd az előfizetést, kiemeléseket stb.

Az algoritmusuk undorítóan van beállítva, férfiak oldaláról látom. Akármikor belépek újra, az első pár nő akit felhoz, mindig a legnépszerűbbek kb. Ez azért van, hogy azt hidd férfiként, van esélyed a legnépszerűbb nőknél. Pedig valójában nincsen, mert nekik téged soha nem fog felhozni az algoritmus, kivéve ha a férfiak közül te is a legnépszerűbbek közé tartozol. De akkor meg nem kell társkeresőznöd se, szóval ez eléggé vicc kategória.


A Bumble is csak azoknak jó, akik jóképűek és népszerűek férfiak közül, ugyanolyan gyenge mint az összes többi társkereső... semmit nem ér.

2023. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

++

ott a pont

én leírtam mindent. itt a sok okos kimagyarázza, hogy hát az nem úgy van.

elmondtam. erős profilom volt, sportoló, izmos, strandos, kulturált, fotós ismerősöm fotózott be sok képen. Nem írtam senkinek semmit csak épp h regisztráltam 2-3 nappal rá tiltottak. login:: "account blocked" köszi.


leírtam: tinderen kifizettem a platinumot, nem szarral gurigázok. csak azért mert előtte azzal piszkált a tinder, hogy 20-an likeoltak de prémium nélkül nem látom. na mondom akkor kifizetem. 3 napig működött, kidobta azt a kb 20 nőt aki likeolt, aztán a következő héten már semmi nem jött. se reakció se like.


leírtam azt is, hogy most az elvileg ingyenes facebook társkeresőn ok nélkül bannoltak egy video verifikáció alapján. Valakinek nem tetszett a pofám. Lehet hogy túl jó csávó vagyok és ezek nem kell, hogy ott a lányokra rátaláljanak. Elmondtam, LMBTQ családellenes világot élünk. Nem akarják, hogy férfi nő egymásra találjon, nem akarják, hogy a sportolók menők legyenek a sok csaj között, nem akarnak ezek semmit, azt akarják, hogy dögöljünk ki mind.


randivonal:

Szűrő alapján kb 800 felhasználó van 18-25 közötti nők közül. Most ezért fizessek 6000-ret? van rá pénz. de még én nyűglődjek? mi rá a biztosíték, hogy ebből találok legalább egyet aki jól is néz ki és hajlandó velem összejönni? Semmi.


Élőben:


már mész bárhova az összes a telefonját nyomkodja, ha hozzászólsz akkor meg rögtön arra asszociál, hogy valami farokmutogatós héves erőszakoló vagy. Még akkor is ha jól nézel ki. Teljesen fosnak a nők. Ahelyett, hogy mindegyiknél lenne egy kamera meg egy paprikaspray. Az ilyen farokmutogatós héves fickók általában csövesek akiknek nincs veszítenivalójuk. Valójában nehezebb egy sorozatgyilkost vagy erőszakolót találni mint egy idegsebészt. 10.000 emberből van egy, de azok nagyon is aktívak.


Ott lenne a társkereső ahol visszaigazoltan, célzottan lehetne gyűjteni a jó csajokat és eldugja, ellehetetlenít az algoritmus.


Nem írom le többször. Aki értelmes és érti elolvassa. Aki nem, az meg ne ide irogasson.

2023. máj. 17. 22:04
 18/29 A kérdező kommentje:
Első amit írtam Bumble volt, ahonnét ok nélkül vágtak ki.
2023. máj. 17. 22:05
 19/29 anonim ***** válasza:
Ha mindneki szembejön az autópályán....
2023. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
az emberek java része erre panaszkodik, hogy nem működnek a társkeresők..........!
2023. máj. 17. 23:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!