Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a jobb tarskereso felület?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb tarskereso felület?

Figyelt kérdés
2023. máj. 17. 13:10
A kérdező szavazást indított:
Randivonal
Tinder
Facebook tarskereso
Facebook csoportok/random jelölgetés
Egyéb (komment)
13 szavazat
1 2 3
 1/29 Camorri ***** válasza:
39%

Egyéb: valami élőben. Nem nem az alkohol áztatta diszkókról beszélek.


Inkább valami kör ahova szívesen eljársz.

2023. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
16%
Élőben, amúgy meg a Bumble :D
2023. máj. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Camorri ***** válasza:
0%
Ezt a Bumble-t nekem is ajánlották már. Tényleg ennyire jó?
2023. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Randivonal 894 db 18-25 eves not mutat az egesz orszagban. Mondjuk ha abból 10% normalis van 90 no. Abbol 1 talan osszejohet de hogy ezert megeri-e a premiumot kifizetni nem tudom. Nem tul meggyozo eddig.
2023. máj. 17. 13:27
 5/29 A kérdező kommentje:
A bumble egy feminista oldal. Ha túl jó profillal nyitsz ők élből indoklás nélkül le is tiltanak. Velem is ezt tették. Valahogy ezek a tarskeresok mintha arra lennenek kihegyezve hogy soha ne talaljanak egymasra a normalis emberek. Ugyanugy mint az lmbtq propaganda.
2023. máj. 17. 13:28
 6/29 A kérdező kommentje:

Legalabbis fiukent ez volt. Elbol letiltott anelkul h barkivel is beszeltem volna. De persze volt egy ket strand furdoruhas izmos kep. Ilyenek.


Nalam nem az a gond h nem nezek ki jol hanem az h igenis jol nezek ki es "eldugnak" ellehetetlenitenek a tarskeresok.

Ezert gondoltam h a randivonal talan meg nem ennyire ujvilagi.

2023. máj. 17. 13:29
 7/29 Camorri ***** válasza:
89%

Hogy lehet egy társkereső feminista?

Mi az hogy túl jó profil?


És nyilván hogy a társkeresők is ugyan úgy pénz miatt léteznek. Nem az ember az elsődleges egy üzletembernek.

2023. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
48%
A tarskereso portalok abbol elnek, hogy az emberek megtalaljak ott a tarsukat. Az algoritmusokat ugy fejlesztettek ki, hogy mindenkinek a leheto legjobb talalatokat hozzak ki. Ha ugy gondolod, hogy az algoritmus teged leselejtezett, annak oka van. Azert nem lesz talalatod, mert mindenki negativan reagal rad, igy szepen elsullyeszt. A jol kinezes csak az egyik, nem is a leglenyegesebb resze egy parkapcsolatnak. Azon tul mid van?
2023. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Jaaaj, te vagy az, aki ellen összefogott a világ, hogy nehogy párt találj, pedig jól is nézel ki és normális is vagy?:D

Rég láttalak, legalább 2 hete nem raktál ki erről kérdést..

2023. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%
A Randivonalon nagyon régóta tapasztalom, hogy rengeteg a beképzelt, önző, vadkapitalista csávó minden korosztályban akkor is ha ingyenes a profilom, akkor is ha fizettem valamennyit.
2023. máj. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!