Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúk! Ti hol ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Ti hol ismerkedtek leginkább? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Ha élőben, akkor jellemzően hol, milyen típusú helyeken? Mi alapján választjátok ki a célpontot? Milyen szöveggel mentek oda?


Ha online, akkor milyen felületeken, appokon? Ott milyen szöveggel "hírdetitek magatokat" (mármint pl a profilotokban mi szerepel)? És milyen szöveggel szólítjátok meg a lányokat?



2023. febr. 20. 15:54
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, de ez azért volt, mert eleve felmértem az esélyeimet. Tapasztalatom valóban nincs benne.
2023. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudtam hova tenni mikor képküldés után megadta a facebook profilját, vissza is igazolt de messengeren már nem válaszolt, meg se nézte amit írtam.
2023. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
31, megbocsáss, de ha te mindennemű próbálkozás nélkül feladtad az egész témakört, igazából azt sem értem mit keresel a párkapcsolatok kategóriában. Feltéve ha nem vagy pap, aki mélyen belelát mások párkapcsolatába, az a nagy helyzet, hogy semmi relevánsat nem tudsz nyújtani a témában.
2023. febr. 21. 13:04
 34/39 A kérdező kommentje:
32, az mondjuk tényleg fura:D
2023. febr. 21. 13:04
 35/39 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, igazából csak kívülről szórakozom azokon, akik "csúnya fiúként" még ezzel pocsékolják a drága idejüket. :)


31-es.

2023. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Abban is van tapasztalatom hogy nagyon hosszú üzenetváltásoknál mikor már kisregényeket írunk egymásnak akkor azért tűnnek el mert egyszerűen túl sok időt és energiát vesz el a válaszolás, ilyen esetben nem áll fenn hogy nincs meg a közös érdeklődés csak lehet jobban szeret csetelni, de ha én nem hozom fel sose megyünk át messengerre.
2023. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

36, igen, azt én is észrevettem, hogy ha pl egyszerre túl sok téma kezd el futni a levelezésben és mindegyikre csak írsz 3-4 mondatot, akkor túl hosszúvá válik az egész levelezés és az ember úgy ül neki, hogy "ahh, na erre majd később reagálok, most nincs ennyi energiám"... és soha nem reagál:D

Ezzel amúgy én is így vagyok, én is tűntem már el így beszélgetésekből. De ez ilyen, meg kell tanulni erre figyelni. Pl az olyan közléseket simán vissza lehet vágni amitől tulajdonképpen nem várunk semmit, csak leírjuk, hogy le legyen írva.

2023. febr. 21. 13:23
 38/39 anonim ***** válasza:
Sehoool
2023. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Nem ismerkedem :) Volt màr baràtnőm de elengedtem a témát
2023. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!