Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúk! Ti hol ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Ti hol ismerkedtek leginkább? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Ha élőben, akkor jellemzően hol, milyen típusú helyeken? Mi alapján választjátok ki a célpontot? Milyen szöveggel mentek oda?


Ha online, akkor milyen felületeken, appokon? Ott milyen szöveggel "hírdetitek magatokat" (mármint pl a profilotokban mi szerepel)? És milyen szöveggel szólítjátok meg a lányokat?



2023. febr. 20. 15:54
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

10es, hát mondjuk részegen aztán tényleg nagyon rossz ötlet ismerkedni:D


Hát azért nem túl erős a felhozatal. Mármint aki barátokon keresztül próbálkozik, az jó cucc, nekem az a benyomásom, hogy ez a létező legjobb ismerkedési lehetőség bárki számára.


Mondtam volna, hogy aki itt, GYK-n ismerkedik hát annak is pont a pöcegödröt kellett választania?:D Deeee aztán rájöttem, hogy hát GYK-nak is van Ismerkedés kategóriája, végülis az erre van kitalálva, name...


nameg...de pl tinder? Vagy bármilyen online felületen szöveg nélkül? Srácok, ha tudjátok, hogy rosszul nézte ki, miért a külsőtökkel próbáltok hódítani?

Ebben a GYK pl bőven jobb, hisz itt hamarabb találkozik a másik a dumátokkal, mint a képetekkel. Azt hittem ez azért egy általános stratégia lenne azoknál, akik nem néznek ki jól, hogy ne nyomják a külsejüket előtérbe online, de ezek szerint tévedtem. De nem tűnik túl jó stratégiának..:/

2023. febr. 20. 21:00
 12/39 anonim ***** válasza:
Én itt is egyből küldök képet, úgyis azon dől el hogy akar-e ismerkedni, bár szerencsére a dumám se olyan rossz
2023. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

"hisz itt hamarabb találkozik a másik a dumátokkal, mint a képetekkel. Azt hittem ez azért egy általános stratégia lenne azoknál, akik nem néznek ki jól, hogy ne nyomják a külsejüket előtérbe online, de ezek szerint tévedtem"


Senkit nem érdekel a szöveg hacsak el nem érsz egy bizonyos szintet külső tekintetében. Ha ronda vagy minden más dolog lényegtelen. Ha legalább átlagos vagy akkor tudsz kompenzálni ha nagyon jó dumád van, laza vagy, jófej és társasági ember.

Onlinem meg amúgy is minden a külsőségekről szól, de már az "offline" élet is.

2023. febr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Hát én ezzel nagoyn nem értek egyet. És van tapasztalatom online ismerkedésben. Persze ha olyan feltételeket biztosítasz mint amik élőben vannak, akkor ugyanaz lesz a sikerfaktor, mint ott. De ha hamarabb láttatod mekkora jófej vagy, akkor pont, hogy ki tudod hasnzálni az online tér előnyeit.

Igaz, ez azt is jelenti, hogy te sem kapsz képet a csajról amíg meg nem ismered jobban.

2023. febr. 20. 21:34
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges időhúzás és csak nagyobb lesz a csalódás neki később. Viszont vannak csajok akiknek bejön ha felvállalod magad arccal már az elejétől.
2023. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Hát jó, kinek mi. Nekem a duma jött be. Még képet sem tartok magamról, ami érdemes lenne küldésre. Ha eljön a magunk felfedésének ideje, megadom a fb elérhetőségem és annyi.

Nem szabad túlzottan a fókuszt ráterelni, pedig a képküldés arra jó, hogy legyen egy fotó amire mindne figyelem ráirányul. TÖkéletes fotó meg nincs, pláne nem csúnya emberről:D

2023. febr. 20. 21:40
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én el se tudom dönteni magamról hogy mennyire vagyok ronda, mert sok átlag feletti lány adott már esélyt de van aki meg élből elutasít szóval megosztó a stílusom is meg minden. Már nincs kedvem a felesleges köröket lefutni hanem egyből megmutatom inkább aztán hátha tetszik nekik
2023. febr. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező és hány randid volt már ezzel a módszerrel? Ha el is mentek veled képcsere vagy fb profil megadása után randizni hány esetben lett több a dologból?
2023. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

18, 4 barátnő és egy feleség.

Alkalmira nem törekedtem, az maradjon a srámos pasik terepe, nekem túl stresszes, meg amúgy sem érdekel annyira.

2023. febr. 20. 22:35
 20/39 anonim ***** válasza:

Akkor te nem vagy igazán csúnya. 99% eséllyel átlagos vagy, csak maximum te érezted azt, hogy ronda lennél.

Én úgy 23 éves koromig nem éreztem magamat rondának, sőt sokszor úgy gondoltam inkább átlag fölötti vagyok valamivel. Mégsem érdekeltem a nőket. 21 éves koromban jöttem össze egy lánnyal, előtte konkrétan egy randin nem voltam (nyilván se szex, se csók), pedig mások már túl voltak egy-két tiniszerelmen. Az exemmel volt minden téren az első nekem...

Pedig nem voltam annyira otthonülő, hétvégente, sőt sokszor már hétköznap is eljártunk haverokkal bulizni, piálni, én valahogy mégsem érdekeltem a nőket, lányokat. Mintha láthatatlan lettem volna számukra, pedig 18 éves koromtól Bp-en jártam egyetemre, de ott is ugyanez. Senkit nem érdekletem.

Aztán olyan 23 éves korom környékén, mikor még együtt voltam barátnőmmel, kezdett el rohamosan romlani a külsőm. A fogaim elkezdtek szó szerint darabokra törni, úgy hogy előtte soha semmi gondom nem volt velük. Folyamatosan fogorvoshoz jártam, de semmit nem ért, egyet megcsinált 3 másik tönkrement. Aztán a hajam még gyorsabb ütemben kezdett el kihullani, de sajnos nem csak annyi, hogy egy kis "mikiegeresedés", hanem foltokban kopaszodtam, ami azóta sem állt meg, mára alig-alig maradt hajam. A csajom is emiatt szakított velem, persze ezt soha nem mondta (legalábbis nem így), de utólag rájöttem, hogy nyilván ez volt az oka.

Azóta volt egy két csaj akinél próbálkoztam, de egyikből sem lett semmi. Volt egy lány aki valamiért nagyon akart tőlem valamit, de azért nem lett belőle semmi, mert ugyanezt csinálta egy haverommal is, magyarán nagyon eldönteni sem tudta mit akart. Volt egy amelyik nálam kezdeményezett többször is, majd nagyon durván lealázott, megszégyenített, pedig semmit nem ártottam neki. Aztán összejött egy alkalmi "kapcsolat" is egy idősebb nővel, de azt inkább hagyjuk. Azóta semmi. Most már kb. 2 éve se egy randi, se egy ismerkedés szerűség, se csók, se szex senkivel. Mostanában még durvábban nem létezem a nők számára, mint eddig valaha.

2023. febr. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!