Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fiúk! Ti hol ismerkedte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fiúk! Ti hol ismerkedtek leginkább? Milyen módszerrel?

Figyelt kérdés

Ha élőben, akkor jellemzően hol, milyen típusú helyeken? Mi alapján választjátok ki a célpontot? Milyen szöveggel mentek oda?


Ha online, akkor milyen felületeken, appokon? Ott milyen szöveggel "hírdetitek magatokat" (mármint pl a profilotokban mi szerepel)? És milyen szöveggel szólítjátok meg a lányokat?



2023. febr. 20. 15:54
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy a külső tekintetében egyedül annyit tudunk itt az oldalon elmondani, hogy az adott illető csúnyának ÁLLÍTJA MAGÁT. Ő így gondolja magáról. De ez ugye még nem jeelnti azt, hogy az is.


És bizony a társkeresési kudarcok sem jelentik egyáltalán azt, hogy az illetőt rendre a külseje miatt kosaraznák ki. Se te, se a többi magát csúnyának mondó ember nem írta az, hogy memgondták volna neki, hogy ő csúnya. Mind csak következtetést vont le. Tehát saját magáról így gondolja.

Dehát ez egy semmi. Ha én a fejembe veszem, hogy engem utálnak az emberek és minden mondatuk mögött ezt látom, akkor akármit mondjanak, bele fog illeni a képbe, hogy engem utálnak. Még akkor is, ha azt mondják, hogy "én nem utállak, hanem szeretlek". Biztos csak hazudik, hogy jól kicsesszen velem.


Ráadásul itt az oldalon ha felkerül egy-egy kép egy magát csúnyának mondó pasiról, akkor bebizonyosodik, hogy nem is csúnyák. Én legalábbis még egyet sem láttam közülük csúnyának. Persze, sokan pl kopaszodnak, de hé, a világ tele van sikeres kopasz emberekkel!:D


A fog az szomorú, de igazából azt ígyis-úgyis meg kell csináltatni, akár tetszik, akár nem. Nem mások, hanem magad miatt.

2023. febr. 21. 08:38
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Én 47 évig nem ismerkedtem sehol. Ha eddig kibírtam, ezután már nem fog gondot jelenteni. :)
2023. febr. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
És te mennyi idő múlva küldesz képet? Mert régen nekem is az volt a taktikám hogy sokat beszélgettem arctalanul és az is volt akinél működött de még gyakrabban ghostingolás lett a vége ha nem mentünk át időben messengerre
2023. febr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
23, amikor a másik kéri.
2023. febr. 21. 12:27
 25/39 anonim ***** válasza:
Na oda nem szoktumk eljutni ha magamtól nem küldök, előbb tűnik el
2023. febr. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Meg mondjuk nekem az se mindegy hogy a lány hogy néz ki azért szeretek az elején túlesni rajta
2023. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Most pár nap alatt 4 csaj is lepattintott, ilyenkor persze hogy az az első gondolatom hogy ronda vagyok :D lehoz az életről pedig csak olyan ez mint tinderen egy balra húzás, nem kéne nagy következtetéseket levonnom belőle.
2023. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

25, az azt jelenti, hog ynem vagy elég érdekes. Nekem általában a lányok szokták feldobni, hogy menjünk át face-ra, mert a levelezés túl lassú a beszélgetés tempjához. Tudod, amikor egy óra alatt 30 üzenettet váltotok:D

Sőt, ami azt illeti, az első ilyet el is szoktam húzni. 1-2 nap levelezgetés után nekem ne akarjon már facebook ismerős lenni, mert semmi garancia nincs arra, hogy 1 hét múlva is beszélünk még, akkor meg csak egy ismeretlen ismerőssel több, kell a frásznak. HA a levelezés fenntartható hosszabb ideig is, akkor van érdeklődés, akkor át lehet menni.


Ha meg nem néz ki olyan jól, hát ez van, majd lesz másik. Ismerkedésnél számomra hatványozottan igaz az, hogy nem a cél a fontos, hanem az út. Aki nem élvezi magát a zismerkedést, a csajjal való kontaktust, az a párkapcsolatot sem fogja tudni, hiszen az sem több, mint a csajjal való kontaktus:D

De szerintem ez meg is látszik a beszélgetéseken. Szerintem vonzóbbá teszi az embert az, ha látszik rajta, hogy jól érzi magát.

Persze ehhez az is kell, hogy ne görcössen azt célozzuk meg, hogy ebből most randit vagy szexet vag ypárkapcsolatot kell kisajtolni. Az jön magától, ha jönni akar. Ha meg nem jön, akkor hiába görcöslsz, akkor sem fog jönni. Akkor inkáb már érdemeseb bélvezni azt, ami épp van. Egy cosmó új dolgot tnaulhat így az ember ami ráadásul növeli a következő embereknél az esélyeket, mert tágabb tudásúnak tűnsz:D

2023. febr. 21. 12:50
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan ember, akinél semmi nem növeli az esélyeket, hidd el!


22-es

2023. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:
29, oké, de ha te 47 évig sehol sem ismerkedtél, akkor te igazából nem vagy mérvadó a kérdésben, hiszen itt az ismerkedés a téma.
2023. febr. 21. 12:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!