Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év körüliek ti hol ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüliek ti hol ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Sajnos gondjaim vannak szeretnék pár jó tippet kapni. 32F

2023. febr. 12. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Tinder. De jóképűnek és magasnak/izmosnak kell hozzá lenni.


Amúgy a való életben is szoktam néha, de azok inkább véletlenszerűen jönnek. Tehát nem keresem a helyzeteket, de ha úgy hozza a dolog, akkor próbálkozom. Az utóbbi 1 évben: gyakornok lány a munkahelyemről, velem egy lépcsőházban albiban lakó egyetemista lány, illetve edzőteremből megismert csajszi. Bulizni nem járok, alkoholt nem iszom.


29/F

2023. febr. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Neten, munkahelyen, sporteseményen, egyéb társas eseményen (társasjáték, tánc, szirakozóhely), utazás közben, boltban.
2023. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
és milyen gondjaid vannak? Lehet ezen kellene dolgozni. Szorongsz tőle?
2023. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi szorongás, csak személyesen nehezebben megy, neten meg szerencsejáték.
2023. febr. 12. 09:48
 5/7 anonim ***** válasza:
ÉLET.
2023. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten sokkal könnyebben ment mindig is. Írásban ha van felém némi szimpátia garantált volt a siker. Ahogy öregszem és egyre jobban emelkedik a nők ingerküszöbe úgy csökkent a siker.

Személyesen nulla skillem van a témához. Bármilyen próbálkozás kudarc volt és égő.

Valahol még egy hátsó rekeszben viszket az agyam, hogy egyedül vagyok de ez inkább csak egy rossz érzés mert ha szeretnék se jönne össze.

Egy ideje elengedtem a dolgot, legtöbb nőnek unalmas lenne az életem.

2023. febr. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%

Tinderen.

Más nem marad mert kisvárosban élek, a barátaim családosak, a munkahelyem 100%ban női... És kimozdulni sincs kivel.

2023. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!