Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 éves vagyok,nem kel-lek-let...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 éves vagyok,nem kel-lek-lettem soha a nőknek,mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
még a fogatlan hajléktalan nők se próbálkoztak be,nem kellenének,de ők ezt nem tudják,tehát nyilván nekik se jövök be,se sexre,se kapcsolatra nem kellek a nőknek,szóba se állnak velem,még nem beszélgettem nővel
2023. jan. 15. 19:00
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
22%

Ja, elvarasok vannak, cserebe meg adni semmit nem tudnak.

En is ezt latom magam korul, pl a csaj egyutt van egy taho, 0 erzelmi intelligenciaval rendelkezo buta csavoval mert van egzisztenciaja. Ne becsuljuk le a penz erejet, sokkal nagyobb mint azta nok allitjak.

2023. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

41-42


Nem lehet, hogy rossz nőket figyeltek meg? Nekem sok kolléganőm volt és egyikük sem volt ilyen, kivéve egy karrieristát akinek a férje gazdag volt és ő maga is arra törekedett, hogy mindenkit kitúrjon és ő legyen az első. A főnököt (a helyi legendárium szerint) "el is csábította", fogalmazzunk így.

2023. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
87%
Az istenért csak az ilyen alja nőket látjátok, hihetetlen.
2023. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Figyelj 35 évesen ezen már kicsit késő gondolkodni. Eddig nem deítetted ki mi a baj, akkor már nem valószínű hogy (magadtól) rá fogsz jönni.

Valószínűleg összetett a helyzet, lehet hogy a külsőd, lehet a rossz szociális készségek miatt. Vagy lehet, hogy mindkettő egyszerre és a két tényező egymást erősítette vagy egymásból alakult ki. Pl. alapból nem voltál túl szép, képű srác ezért kiközösítettek, piszkáltak stb. nem lettek barátaid, vaherjaid, ezért nem is próbálkoztál már egy idő után.

És itt nem arról van szó, hogy valaki egész nap otthon wowozik és azért nem talál párt magának. Én is szerettem/szeretek a gép előtt ülni, de emellett igenis eljártam bulizni, lettek barátaim, haverok, rengeteg ismerős, mindezektől függetlenül mindig is láthatatlan voltam a nők számára. Teljesen mindeg volt kivel, mikor és hova mentem engem sose vettek sézre a nők. Amígy mondjuk a nagydumás havermhoz odaültek, keresték a társaságát, az enyémet soha. Ugyanez volt online is, egy csomó ismerős, haver mesélte, hogy ráírt egy csaj, elkezdtek beszélgetni, rám soha senki nem írt, soha nem keresték a társaságom még neten sem. Pedig nem vagyok antiszoicális, hiszen tényleg sok haverom/barátom van. Egyszerűen a nőkből nem váltok ki semmilyen hatást. Ennek ellenére volt már barátnőm, meg pár lehetőségem, de tényleg csak szökőévente egyszer-kétszer fordul elő, hogy bárki is minimális érdeklődést mutasson irántam.

Sajnos már ez is megszűnni látszik, egyrészt már fiatal se mvagyok annyira, másrészt a külsőm leromlott olyan szinten, hogy biztosan nem fogok tetszeni senkinek.

Ha nem vagy nagydumás, társaság középpontja ember / nagyon jóképű, izmos, sportos / nagyon jó egzisztenciális helyzetben, jó karrierrel, magas társadalmi státuszban, akkor mindegy a dolognak. Valamelyikkel a három kategóriából kell, hogy rendelkezz legalább átlag feletti szinten. Vagy mondjuk kettőből legyél legalább átlagos, az is elegendő lehet (bár egyre kevésbé).

Mindezek mellett én még a szerencsét is megemlíteném. Óriási szerepet játszik a dologban a szerencsefaktor. Ha rosszkor vagy rossz helyen, rossz emberekkel akkor lehetsz akármilyen gazdag, jóképű vagy jó dumás srác, nem lesz sikered.

Bár ahhoz, hogy 35 évesen is itt tarts extrém pechesnek kell lenned vagy tényleg rohadt rondának, esetleg abszolút vállalhatatlan társaságnak.

Magamból kiindulva úgy, hogy tényleg nem vagyok a nők kedvence (enyhén szólva...) is sikerült legalább egy komoly és egy alkalmi kapcsolatot összehoznom, illetve azért smárolni, randizni pár csajjal.

2023. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben próbáld a verbális kommunikációdat fejleszteni!
2023. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
20%
Tudnál például komolyan sportolni. Sok ronda arcú pasas így jut be bugyik tömegébe.
2023. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
80%
A kedvenc kifejezésem ezentúl a kel-lek-lettem.
2023. jan. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!